Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość dziewczynka_kraków
Zgadzam sie, ze glupota. Na szczescie, ja, na trzy dni przed rozpoczeciem pracy dostalam materialy ze standardami i innymi takimi pierdolami i doskonale znam sklady kanapek. A na czerwonej goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaalalalaa
Czy oni pokrywają koszty wyrobienia książeczki ? : P i o co pytają na rozmowie ? : D aa i o której mniej więcej godz. jest najmniejszy ruch ? : DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaalalalaa
i po co im aż 3 moje zdjecia? : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pedryl
Na dworcu we Wrocku najmniejszy chyba o 5:30, bo ludzie którzy czekali na otwarcie o 5 już zdążyli zamówić i zjeść co ich ;) Ostatnio w ogóle odniosłem wrażenie, że nie wiem kto to był- kierownik czy manager, ale na pewno nie kasjer, obrabiał mi dupę razem z kasjerką.. Łaził po lokalu przyglądając mi się od czasu do czasu (ogólnie mało osób było) i w pewnym momencie zobaczyłem że szepce coś kasjerce do ucha z głupim banankiem na ryju i jednocześnie spogląda na mnie, po czym ona też zaczyna na mnie się patrzeć. Wszystko na pewno z moim wyglądem było ok, więc mnie to trochę zdziwiło, a nawet zszokowało bo chyba pracownikom tej sieci ma zależeć, żeby klient czuł się komfotowo.. A no i ciekawy jestem, czy takie wałki jak kiedys widziałem na filmie faktycznie są możliwe do zrobienia, ktoś wjeżdża w strefe Mcdrive i mówi że tylko przejeżdża, następnie hamuje i czeka aż złożą zamówienie osoby z poprzedniego samochodu, po czym podjeżdża pod drugie okienko i zgarnia towar ze free :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaalalalaa
akbys postapila w roznych sytuacjach, czy jakies tam rzeczy pochwalasz czy nie... - ej już się zestresowałem ;-D a dokładniej mozna prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaaalalalaa
akbys postapila w roznych sytuacjach, czy jakies tam rzeczy pochwalasz czy nie... - ej już się zestresowałem ;-D a dokładniej mozna prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
znaczy wiesz rozmowa zalezy od kierownika... nasz kieownik jest bardzo mlody wszyscy mowia sobie z nim na Ty... rozmowa tez byla lajtowa... zapytal gdzie sie uczylam, jakie mam plany, jak widze siebie w Mc, a potem np. co bym zrobila gdybym zobaczyla przed kasami samotne placzace dziecko (powiedzialabym menagerowi), lub czy donioslabym na kogos kto wynosi z pracy rozne rzeczy... spokojnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasemzdenerwowany
U mnie to rozmowa to był lajt cos tam pogadałem i pozniej dzwonili co mam robic taki stres na poczatku teraz to sie nawet z kierownikiem czasem pozartuje:P:P i sie nowych straszy jak to nie jest źle:P:P a z ta praca od razu na kasie to sa takie przypadki u nas jak 2 osoby naraz przychodza nowe jedna na kuchnie druga na kase ale wg. mnie jest to niezbyt dobry pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betorniarka
eejjjj.... ale ja nie wiem od czego zacząć. tzn, co mam podejsc do kasy i: siema chciałabym zostawić cv? czy jak xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
"dziendobry czy moge rozmawiac z kierownikiem lub kierownikiem zmiany?" a gdy przyjdzie wlasciwa osoba "dzien dobry ja jestem zainteresowany praca w McDonalds, czy są u was wolne miejsca?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goal
Jak wyglada sprawa awansu na managera? Po jakim czasie mozna zostac managerem i w jaki sposob i przez kogo jest wybierany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
żeby zostać menagerem trzeba pierw byc instruktorem (to ci w szarych kuszulkach) oczywiscie mozna zostac od razu menagerem ale to sa naprawde pojedyncze przypadki... czas ma niewiele do rzeczy bo mozesz nim zostac po roku, po 5 latach lub nigdy. Tu chodzi o twoje zaangażowanie, podejscie do pracy. Awans przyznaje kierownik ale wczesniej zasiegając rady innych menagerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goal
A i ostatnie pytanie, ile średnio ludzi pracuje u Ciebie w restauracji? Bo niektórzy tu piszą, że mają niezły zapierd.., a inni, że jest lajtowo. Może to zależy od tego ilu jest pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
to zalezy od liczby pracownikow ale tez od polozenia Mcdonalda... a ilu u nas jest... 10 menagerow... 6 instruktorow... 2 hostessy....i jeszcze z 30 pracownikow:D nie wiem tak na oko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omanjiiii87
Dzisiaj w MCDonaldzie w CH obsługiwała mnie STARSZA PANI KOŁO 60-tki. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos iaa
Mam pytanie : czy można pracować w MC donaldzie powiedzmy 4 dni w tygodniu i tylko w południe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro roa
jak wyglądają szkolenia przygotowywacze do pracy ?? jest cała nowa ekipa razem i sie im pokazuje co i jak, czy moze jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do malgos iaa==> mozna pracowac 4 dni w tygodniu... przy podpisywaniu umowy ustalasz swoja dyspozycyjnosc... aczkolwiek z tymi godzinami moga nie byc zbyt zadowoleni:D do daro roa==>> kazdy jest uczyny osobno... tak jak juz pisalam ze kazdego dnia uczysz sie nowej rzeczy (toster, grill, strona BOP, frytura, kasa, drive) i w zaleznosci od skomplikowania stanowiska przez jakis czas towarzyszy ci instruktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilsma009
a ile trwa okres próbny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
no ale ludzie czytajcie poprzednie posty.... 3 m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanaksen
jestem dość gruby - ważę 134 kg, chciałbym zatrudnić się w macdonalds bo lubię jeść, czy zatrudniając się tam dostanę za darmo wieśmaki codziennie albo taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasemzdenerwowany
juz tam wczesniej gdzies było ze za darmo to w Mc nic nie ma:P:P nawet strat nam nie powinni dawac:P:P a znizki to sa:Ptez pisało wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejandreaa
wie ktoś jakie sa stawki w Katowicach albo w Chorzowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
za darmo kanapek nie ma ... sa po 4,5zl na bonifikarte.... a stawki wszystko jedno katowice czy chorzow byle by restauracja z korporacji byla to stawki takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeslove
Jestem bardzo ciekaw jakie trzeba mieć zasługi aby uzyskać odznaką Mistrza Jakości Obsługi i Czystości :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
że co to za odznaka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
Z mistrzem JOC jeszcze nie wiem jak to dokładnie jest. Przynajmniej w naszej restauracji cały system KOSów i szkoleń ostatnio leżał, a tą odznakę dostaje się na podstawie przeprowadzanych przez instruktorów obserwacji. Na środę mamy zapowiedziane zebranie instruktorskie, więc pewnie będzie z tym zrobiony pożądek. I dobrze, bo teraz znów zacznie się powakacyjna rotacja pracowników i będzie kupa szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlito Brigante
Szukam pracy w Krakowie z elastycznym grafikiem; gdzieś gdzie można w miarę zarobić. Ile aktualnie dają na rękę w McDonaldzie? Słyszałem, że 7zł ? Chociaż ta strona tak na prawdę mnie przeraża: http://www.mcdonaldspraca.pl/ Myślałem jeszcze o KFC (podobno więcej płacą i jest inna atmosfera), telemarketer albo wykładaniu towarów w marketach lub jako kasjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×