Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Joey
Tak ... gdzieś już ktoś pisał, że stawka około 7 zł na czysto. w obu tak samo. Oczywiście okres próbny mniej. KFC taki sam zapieprz - atmosfera po prostu zależy od tego na jakich ludzi trafisz. Carlito poszukaj jeszcze czegoś w sieciowych kawiarniach ale tam jest mniejsza rotacja, potrzebują mniej ludzi i trudniej się dostać, a i z tego co słyszałem to mniej płacą, ale praca jest lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
Mistrz JOC zaliczone kosy łącznie z asystenckim, następnie zaliczony test z Jakości Obsługi Czystości na 100%-> to podstawa aby odznaka została przyznana. Weźcie pod uwagę, że noszenie tej odznaki jest mocno zobowiązujące, ponieważ każdy może zapytać "co to jest" podczas wycierania stolika np pieluchą ;-)- część z Was napewno zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
co do awansów na menadżera dodam tylko (ponieważ wypowiedzi hossia są wyczerpujące), że bywa, iż awans jest "pod pracownika". Zatrudnia się Ktoś, kto chętnie wykonuje polecenia, jest solidny, szybki, przedsiębiorczy, bystry, zaangażowany w pracę itd...jest szansa, że awansuje po 3 miesiącach. W wersji szybkiej przeprowadza się szkolenia, na krótki czas jest instruktorem a następnie menadżerem. Ale...to jest bardzo ryzykowne ponieważ taki menadżer ma trudniejszy start, dużo rzeczy, standardów do opanowania w krótkim czasie i może to się źle dla niego skończyć... Dlatego to są WYJĄTKI dla naprawdę WYJĄTKOWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
wypowiedz hossi jak cos... jestem dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
"hossia" jako pseudonim pozostało bez odmiany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alxaa
zdarzyło się kiedyś że po okresie próbnym zwolnili kogoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do alxaa =>> jasne że tak, jak nie podoba im sie jak pracujesz to nie przedluzaja ci umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
tak sie sklada że ja pracuje w Mc na śląsku i jest tu ich troche... ale wiem że akurat nasz Mc ma cały plik CV ludzi ktorzy chcą pracować u nas a przyjec akurat nie ma... wiec starac sie trzeba... a umowy nie przedluza sie osobą ktore sie nie ucza (skladu kanapek, nie zaliczają KOSów), ktore lekcewaza polecenia menagerow, nie są chetne do pracy... caly czas marudza że im sie nie chce, nie potrafia sie dostosowac do pracy... Ja znowu nie mowie że po okresie probnym to wielka selekcja jest, wrecz przeciwnie znaczna wiekszosc zostaje ale starac sie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola062
piszcie ile czasu już pracujecie w maku:P ja jestem mcpracownikiem od roku i 2 miesięcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
leci 13 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alxaa
ja sie staram o przyjecie do mc w chorzowie , wypełniłam formularz, w polowie września mają byc podobno przyjęcia. Jaka jest szansa że to własnie do mnie zadzwonią, skoro , mają tak dużo CV to jakie mam szanse. dodam ze jestem po szkole gastronomicznej wiec może to jest jakiś olus na moją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgjhgd
hmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Cześć! Przeczytałem chyba z 10 ostatnich stron tego wątku, nie bez przyczyny. Dostałem bowiem zaproszenie na rozmowe kwalif. w sprawie stanowiska Managara (Gdańsk). Z tego co przeczytałem, to praca wygląda fajnie: masa ludzi, spiski i obgadywanie, nocki przy przyjmowaniu towaru no i ciągły zapiernicz - a wiadomo, jak się pracuje, a nie stoi to czas leci jak szalony. ale do rzeczy, chodzi mi o skróty: - BOP - KOS co dokladnie zoznaczają ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
KOS to tzw Karta Obserwacji Stanowiska -> to przeważnie kartka z podstawowymi standardami. KOS to też "sprawdzian wiadomości" wykonywany w odpowiednim czasie przez odpowiednie osoby- najpierw instruktor Cię szkoli, w następnej kolejności odpytuje, później jest kolej na menadżera i tak aż do asystenta. BOP to nazwa dla "strony białej". Na białej stronie przygotowuje się produkty z mięsa białego/ drobiowego- na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arato
może moje pytanie wyda się głupie, ale czy jeżeli jestem krótkowidzem , to czy jest to przeciwwskazanie do pracy w mcdonlads?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havana 21l.
Hej wszystkim, mam pytanie odnośnie pracy Mc'u w Szczecinie. Studiuje dziennie, chciałabym podjąć pracę w jednych ze szczecińskich Mc'ów. Jak wyglądają stawki w Szczecinie? O co pytają na rozmowach? Próbowałam dostać się do KFC, ale do żadnej restauracji wtedy nikogo nie szukali,był komplet pracowników. Teraz również nie widzę ogłoszeń, ale chcę spróbować, ponieważ żadnej innej pracy, którą będę mogła dopasować do zajęć nie znajdę:( Myślę że chciałabym pracować albo na 1/2 etatu albo na 3/4 etatu - ile się wtedy zarabia? Jak to jest z książeczka sanepidowską? - Muszę ją wyrobić wcześniej czy mogę pracować i w trakcie pracy? Bo chciałabym pracować od października. Czy już muszę złożyć im moje cv i robić książeczkę jeśli mnie przyjmą? Nigdy nie pracowałam na kasie, jestem troszkę tym przerażona, że mogę się pomylić, zrobić manko, co wtedy? No i ogólnie czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o pracy w szczecińskich Mc'ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Dziękuje, abcdefghijklłmnoprstuw nie mniej nadal nie wiem od czego pochodzi skrót BOP - (że kurczaki to już wiedziałem wcześniej) Zastanawiam mnie jedna sprawa, w Trojmiescie ogłaszają się że szukają Managerów (bez doświadczenia w MC), ale przecież polityka firmy zakłada, że każdy pracownik MUSI poznac strukture od podstaw.. czyli mopa do łapy i jechane, lub garnierowanie, czy kasowanie na serwisie.. więc o co kaman? Może jest tak, że na rozmowie kwalifikacyjnej lub/i przy podpisaniu umowy jest jakiś punkt w umowie, ze po X miesiącach jest gwarant na Managera, ale do tego czasu prace zaczynasz na kuchni?? Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelekk
Kiedyś słyszałem, że jeżeli zaczynasz jako pracownik restauracji to możesz kolejno awansować na instruktora, swing managera itd. Jeżeli jednak jesteś studentem ostatnich lat studiów kierunku, na którym zależy pracodawcy (np kierunki managerskie) to możesz zostać przyjęty jako manager (chyba to sie nazywa "train manager"), by awansować kolejno na asystenta kierownika, kierownika, może pracownika biura. Wtedy doświadczenia nabierasz pracując jako manager, który tak samo jak zwykły pracownik często musi stanąć na kasie, robić kanapki jak nie ma ludzi to nawet pozamiatać, ale twoja praca ma cie przygotować do zajmowania w przyszłości kierowniczego stanowiska, abyś chciał związać się z firmą na dłużej niż tylko na okres studiów. Mój kolega mówił mi kiedyś, że u niego w Mc był taki manager chociaż inni go nie lubili, bo oni zaczynali jako zwykli pracownicy a on nie. Ja osobiście nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Dzięki wrobelek, to co piszesz może mieć sens;) i chciałbym żeby tak było. Pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
Do tajemniaca_lodowej_salaty: Rozwinięcie skrótu BOP to Bridge Operating Platform. Tak przynajmiej stoi w książeczce JOC, ale nikt za bardzo tej nazwy nie rozumie. W maku poznasz jeszcze więcej dziwnych skrótów i nazw jak UHC, HLZ, Bin. Największa zabawa jest przy środkach czystości: HA, DR, FC, SK, MC, GR, TR, i więcej, a każdy pracownik powinien umieć rozszyfrować większość środków jakie się kryją za tymi skrótami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
Dzięki Mak Flałer, podejmuje więc wyzwanie Actimela ;D dzięki za rozwinięcie skrótu(-ów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob2
witam mam pytanko od 1 grudnia jestesmy oddani w prywatne raczki jest to dla nas zaskoczenie do tej pory byla cisza mielismy pierwsze spotkanie z nowymi wlascicielami poznalismy nowego kierownika gosc z warszawy niby dobry fachowiec ale jako czlowiek nie zainponowal nam mamy mieszane uczucia co do niego napiszcie jak u was pracuje sie w prywatnch raczkach dla nas jest to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak Flałer z Lajonelem
tajemniaca_lodowej_salaty: nie ma za co ;) A mnie ciągle nurtuje skąd się wzięły nazwy wołowiny 10:1 i 4:1? Pracuje już w maku trochę, a ciągle jest to dla mnie zagadką :) Przy szkoleniu mnie ludzie o to pytają i nawet nie wiem co im odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
o, o, o,... podłączam się pod pytanie mojego poprzednika.. 10:1, 4:1 - co to za tajemne kody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 23
Jakie są stawki w zachodniopomorskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelekk
Kiedyś czytałem, że ma to związek z wagą mięsa: z 1 funta mięsa wychodzi 10 kotletów --> mięso 10:1; z 1 funta mięsa wychodzą 4 kotlety --> mięso 4:1; z 1 funta mięsa wychodzą 3 kotlety -->mięso 3:1; żródło: wikipedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniaca_lodowej_salaty
w nawiązaniu do powyższego, pamiętacie scenę z Pulp Fiction, kiedy Vincent Vega mówi do Jules'a: - You know what they call...Quarter-Pounder with Cheese in Paris ? - They don't call it a Quarter-Pounder with Cheese ? - They call it a Royale with Cheese. Pytanie do pracowników, czy w McRoyalu mięsko jest 4:1 ? wtedy miałoby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raziatkoo
Orientuje sie ktos jak tam ze stawkami w gdansku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
tak w Royalu 4:1 zawsze odkąd pamietam było 4:1 w wieśmacu wczesniej było 2 x 10:1 teraz jest 4:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sqnix
w pomorskim chyba jest 8.50 brutto na wejsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×