Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość wiktorrr
dla mnie zwrocono cala kwote tj, 105 zł za badania sanepidowskie, 18 zł za przeswietlenie płuc, a wizyte u lekarza medycyny pracy miałem bezpłatna, bo skierowali mnie do swojego, z ktorym widocznie maja podpisana umowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin28mar
Ludzie co Wy ( w większości ) pieprzycie!!! po pierwsze na calym etacie nie zarabia się 500-600 zl gdyż stawka początkowa to 11 zl brutto więc na rączkę jest to około 8,50 więc jak pomnożycie sobie to przez 160 godzin to za cholere nie wyjdzie te Wasze 500 zl hehehe :P pozatym z tymi przerwami to tez gowno prawda bo przerwa ZAWSZE trwa 30 minut a jak chcesz isc do toalety to fakt zglaszasz to managerowi bądz komus ze stanowiska na ktorym pracujesz ( hmmm kierownik zmiany musi wiedziec gdzie jestes dla TWOJEGO bezpieczenstwa! ) co do mobbingu ( bo wyzysk jak to nazywacie to nic innego jak mobbing) to zależy...od zmiany ale wystarczy to zgłosić i po sprawie...co do mycia kibli itd. to zaczyna się od pracy na grillu i tosterze pozniej zazwyczaj frytka i serwis i jest rotacja stanowisk...jest to praca idealna dla uczacych sie bo moga pracowac w dni pasujace dla nich aczkolwiek pilnujscie swoich interesow bo czasem osoba personalna zapomina o waszych prosbach hihihi:) ja juz pracuje ponad 3 lata jestem obecnie managerem i postanowilem...odejsc:P gdyz skonczylem studia i postanowilem rozpaczac prawdziwa kariere ( fakt zeby sie wybic ponad managera to trzeba miec... hmmm nie bede juz dopowiadal:) Pozdrawiam i powtarzam...praca dobra na zebranie cennych doswiadczen!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin28mar
Ludzie co Wy ( w większości ) pieprzycie!!! po pierwsze na calym etacie nie zarabia się 500-600 zl gdyż stawka początkowa to 11 zl brutto więc na rączkę jest to około 8,50 więc jak pomnożycie sobie to przez 160 godzin to za cholere nie wyjdzie te Wasze 500 zl hehehe :P pozatym z tymi przerwami to tez gowno prawda bo przerwa ZAWSZE trwa 30 minut a jak chcesz isc do toalety to fakt zglaszasz to managerowi bądz komus ze stanowiska na ktorym pracujesz ( hmmm kierownik zmiany musi wiedziec gdzie jestes dla TWOJEGO bezpieczenstwa! ) co do mobbingu ( bo wyzysk jak to nazywacie to nic innego jak mobbing) to zależy...od zmiany ale wystarczy to zgłosić i po sprawie...co do mycia kibli itd. to zaczyna się od pracy na grillu i tosterze pozniej zazwyczaj frytka i serwis i jest rotacja stanowisk...jest to praca idealna dla uczacych sie bo moga pracowac w dni pasujace dla nich aczkolwiek pilnujscie swoich interesow bo czasem osoba personalna zapomina o waszych prosbach hihihi:) ja juz pracuje ponad 3 lata jestem obecnie managerem i postanowilem...odejsc:P gdyz skonczylem studia i postanowilem rozpaczac prawdziwa kariere ( fakt zeby sie wybic ponad managera to trzeba miec... hmmm nie bede juz dopowiadal:) Pozdrawiam i powtarzam...praca dobra na zebranie cennych doswiadczen!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin28mar
Ludzie co Wy ( w większości ) pieprzycie!!! po pierwsze na calym etacie nie zarabia się 500-600 zl gdyż stawka początkowa to 11 zl brutto więc na rączkę jest to około 8,50 więc jak pomnożycie sobie to przez 160 godzin to za cholere nie wyjdzie te Wasze 500 zl hehehe :P pozatym z tymi przerwami to tez gowno prawda bo przerwa ZAWSZE trwa 30 minut a jak chcesz isc do toalety to fakt zglaszasz to managerowi bądz komus ze stanowiska na ktorym pracujesz ( hmmm kierownik zmiany musi wiedziec gdzie jestes dla TWOJEGO bezpieczenstwa! ) co do mobbingu ( bo wyzysk jak to nazywacie to nic innego jak mobbing) to zależy...od zmiany ale wystarczy to zgłosić i po sprawie...co do mycia kibli itd. to zaczyna się od pracy na grillu i tosterze pozniej zazwyczaj frytka i serwis i jest rotacja stanowisk...jest to praca idealna dla uczacych sie bo moga pracowac w dni pasujace dla nich aczkolwiek pilnujscie swoich interesow bo czasem osoba personalna zapomina o waszych prosbach hihihi:) ja juz pracuje ponad 3 lata jestem obecnie managerem i postanowilem...odejsc:P gdyz skonczylem studia i postanowilem rozpaczac prawdziwa kariere ( fakt zeby sie wybic ponad managera to trzeba miec... hmmm nie bede juz dopowiadal:) Pozdrawiam i powtarzam...praca dobra na zebranie cennych doswiadczen!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TS
Koledzy i Koleżanki powiedzcie mi czy praca w macdonald's będzie dobra na jakiś czas jako praca druga(dodatkowa) ??? Aktualnie jestem zatrudniony na umowę o pracę, za 4 miesiące bronie Mgr. ostatnio strasznie dużo mam wydatków do tego dochodzi szkoła i wszystkie duże wydatki jak to w wawie. Jeśli mozecie to powiedzcie mi jakie są stawki w wawie. Z góry dziękuje za wasze odpowiedz.... Pozdrawiam TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witeekk
Mysle, ze jako praca dodatkowa jest ok. Ja pracuje na 1/4 etatu, same soboty i niedziele, w kwietniu przepracowalem 7 dni ( ok. 52 godzin) i zarobilem 400 zł, dodatkowo zwrot za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
"fakt zeby sie wybic ponad managera to trzeba miec... hmmm nie bede juz dopowiadal" zeby sie wybic ponad menagera... a zeby wybic sie ponad zwyklego pracownika to niby nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
tej restauracji gdzie ja pracowalem to pracowalo niecale 70 osob, a caly etat mialo moze z 5 osob i byli to niektorzy z menadzerow. prawie wszyscy pracowali na 1/8 etatu wiec zarabiali grosze. a w drodze po caly etat to by sie tam wielu pozabijalo prawie. atmosfera troche jak w jakims obozie pracy gdzie ludzie sie zabijaja za kromke chleba. wiec zastanowcie sie ludzie czy chcecie tam pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
"hmmm kierownik zmiany musi wiedziec gdzie jestes dla TWOJEGO bezpieczenstwa!" niby jak to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo niektórzy pisza tu jakies głupoty uslyszane od kogos tam, a sami nigdy nie pracowali w macu, albo ten w którym ja pracuję jest trochę inny. W każdym razie pracuję w McDonald's ponad rok, prace mam na 1/2 etatu, bo studiuję. I nie jestem żadnym menadżerem tylko zwykłym pracownikiem- najniżej w drabinie spolecznej McDonald's. Pierwszy plus jest taki, że godziny dostosowują do ciebie. Od razu zastrzeglam że weekendy u mnie odpadają a w tyg. tylko do 23 bo później nie mam dojazdu. Jesli chodzi o pensję to wiadomo podstawą na pół etatu jest 20 godzin tyg. i jezeli nie mam żadnych dodatkowych to miesięcznie dostaję ok. 600 zł, ale często zdarza sie tak, że zarobie nawet 800 (za nadgodziny dostaje sie więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Chciłąbym sie dowiedziec od czego zalezy przyjecie do mc , bo rekrutacja zaczynała sie 10 maja i ja w ten dzien rano przynioslem formularz , 2 dni pozniej sie dowiedziałem , ze jest ok. 300 osob chetnych na 5 stanowisk pracy , jak myslicie , jakie mam szanse na dostanie sie do pracy do mc? Jest to mc w Bytomiu na dworcowej . W poniedziałek mija tydzień jak zaniosłem formularz , myślicie , ze zadzwonią , czy marne szanse ? Co byscie zrobili na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona _20
Przyjechałabym do Warszawy :) z tym nie ma tu problemu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldda
Moze wiecie cos o mc w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda12345
"Albo niektórzy pisza tu jakies głupoty uslyszane od kogos tam, a sami nigdy nie pracowali w macu, albo ten w którym ja pracuję jest trochę inny." Ten w którym ty pracujesz jest troche inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shenaazz
Witam Czy był ktoś może na rozmowie kwalifikacyjnej na menedżera? Jesli tak to bardzo prosze o napisanie, jak wygladala rozmowa i jakie zadaja pytania. Jutro wybieram sie na taka rozmowe, otwieraja nowego Maca i beda dopiero zatrudniac ludzi. Z góry dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooozin z baaaaaaazin
"co do mobbingu ( bo wyzysk jak to nazywacie to nic innego jak mobbing) to zależy...od zmiany ale wystarczy to zgłosić i po sprawie" ta, zglosic... ciekawe komu jak osoba calkiem u gory jest mobberem nr.1 w restauracji... a mobbing to mobbing, a nie wyzysk... prosze menadzer, ktory ma obowiazek przeciwdzialac mobbingowi sam nie wie nawet co to ten mobbing jest. tyle jest wart taki menager z mcdonalda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Donald Katowice
Czesc zastanawiam sie nad podjeciem pracy w McDonalds w Katowicach na ul. Stawowej czyli samo centrum. Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poool
o ktorej sa dostawy poranne, w soboty? Na ktora najczesciej przychodzi sie do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSMAC
BYCZEKS kto Ci naopowiadał że jest 300 cv a przyjetych zostanie 5 osób, zmień informatora. Pracuje na dworcowej w Macu i w życiu nie widziałem aby było zlozone 300 cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSMAC
Mc Donalds Katowice polecam fajna atmosfera, fajni ludzie, managerowie ok. Maja bardzo zgrany serwis team. Jak rozmawiam z pracownikami z Stawowej to bardzo cenia sobie atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 69
Tak to czytam i czytam, oczywiście 1 stronę i ostatnią 94, hm... Interesuje mnie praca w Chorzowie, na Chorzów II, czy ktoś tu pracował bądź wie jak tam jest? Atmosfera, jakie pieniądze? Hm, strach trochę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj1000
Moze wiecie, wg. jakich kryteriów wybierane są restauracje do udziału w projekcie odświezania wnętrz? Nie chodzi mi o starą, tradycyjna bryłe budynku, ale wnętrze to przydałoby się odswiezyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie_mam
mam takie pytanie do sob ktore skonczyły pracowac w tej firmie, co wpisywaliscie w CV po pracy w maku????, dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyfa
ja kiedys powiedzialam ze pracowalam- to byla rozmowa przez telefon, przyszly pracodawca rozlaczyl sie bez slowa wiec moim zdaniem lepiej nie wpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimic
Nie polecam nikomu pracy w MC.D, pracuje na cały etat dokładnie tydzień a już jestem na wypowiedzeniu, do tej niedzieli ( lucky ) . Harówka aż miło, częste kłótnie między kierownikami zmiany a pozostałymi pracownikami. Personel w sumie traktowany jest jak bydło, prawie wszyscy pracownicy kuchni mają poparzenia na rękach i to znaczne no i oczywiście najniższa krajowa... Pracuje w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrobelekk
Ja wpisałem w CV i robote dostałem, chociaż nie dlatego, że w MC tyrałem, ale zawsze można pokazać, że oprócz studiów człowiek również potrafił pracować w zespole, zarabiać pieniądze, zdobywać doświadczenie w międzynarodowej korporacji. NIe jest ważne co wpiszesz w CV, ale jak później przedstawisz to w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc mc donaldss
nie no nie wierze,ze ktos nie dostał pracy przez to ze pracowal w mc donalds.to chyba odwrotnie ,ja dostałam odrazu.a jakims czasem przychodziła babka z innej firmy do nas do maka i proponowala prace u niej,osobiscie mnie i moim kolezankom. praca w mc donalds to duze doswiadczenie i ciezka harowa ,krora jest "budulcem i podłozem" w innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuiiik
Hej, z gory przepraszam jesli to juz pojawilo se na forum ale jest tu tyle stron,ze nie sposob przeczytac.Jestem studentka chce isc do maca do pracy na wakacje i mam kilka pytan: 1 czy jak ktos na wakacje tylko idzie to m oze poprosic o prace tylko od pon do piatku? 2 ile zarabia sie na caly etat a ile na pol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1425
przeczytałam na któreś stronie o zarobkach w pruszkowie i żyrardowie...ja chciałabym pracować w mc donalds w grodzisku mazowieckim jak go otworza ,jutro ide na rozmowe w pruszkowie i mam pytanie bo słyszałam ,ze można też sie zatrudnić w mc cafe... czy ktoś tu pracuje w tym? i wie gdzie jest lepsza praca i wieksze zarobki? czy w mc cafe czy w mc donalds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witttek
Oczywiscie, ze mozesz swoja dyspozycyjnosc ustawic tylko na od pon do pt, jezeli umowe jakas podpisujesz, nie jest umowa na pełny etat. Idac na caly, niestety, ale twój grafik moga rozlozyc na wszystkie dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×