Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość Stasiuu
Powiem tak, pracowałem na budowach, przy remoncie, w supermarkecie (czasem i 14 godzin) więc nikt mi nie powie że nie znam ciężkiej pracy.. teraz pracuje 2 dzień w mc Donald's i jutro zamierzam odejść, to jest niesamowite że w naszych czasach można było tak pomiatać człowiekiem. To jest chore! I ja wcale nie twierdze że fizycznie ta praca jest jakaś niewiarygodnie ciężka, bo pracowałem dużo ciężej, ale przynajmniej przy jakiejś sensownej atmosferze, a tu? Szkoda gadać, nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stasiuu
Moze troszeczke wyolbrzymiasz, choc nie mam pewnosci. W mojej restauracji naprawde jest okej, ekipa zgrana, menadzerowie w stosunku do tych czerwonych sa jak najbardziej pozytywnie nastawieni i rzadko kiedy można odczuć różnice w wysokosci zajmowanych stanowisk. Sporo tez zalezy od samego siebie, jezeli sprawiasz wrazenie osoby milej, wrogo nie nastawionej do nikogo, tak samo inni beda do ciebie, ot i cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiuu
Wiesz co, czym więcej komentarzy czytam, tym większe odnoszę wrażenie ,że naprawdę wiele zależy od konkretnej restauracji. Mam kolegę który pracował na Młocinach i był zadowolony. A wszyscy który pracowali u mnie na Bielanach, raczej narzekają. Tak więc myślę że po prostu źle trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Moge sie podpisac rekami i stopami pod tym, co napisal Stasiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek
jeżeli jesteście młode i łądne nie idzzcie do mc donalds , ta zazdrość innych kobiet, szkoda was i waszego wyglądu a taką pracę.. zarobki? szczerze na 3/4 etatu i radzeniu sobie bez problemu samemu na kuchni nie od 850 do 1000 zł oczywiscie za wyrobione godziny prawie z całego etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo321
witam, orientuje się ktoś jakie badania robi lekarz pracy na zlecenia mc donald's? ktoś kto tam pracował mógłby napisać na co miał robione badania. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkka025322
Badania na nosicielstwo i przeswietlenie płuc, nastepnie dostalem skierowanie do lekarza medycyny pracy i z wynikamy w/w badan udalem się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo321
na nosicielstwo ale czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiuu
Nosicielstwo to musisz sobie zrobić sam/sama w sanepidzie. A lekarz medycyny pracy zleci ci: okulistę, laryngologa (+ audiogram), neurologa, badania krwi i moczu, EKG, RTG płuc i spirometrie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawinięty McWrap
Ech, śmieszni ci wasi lekarze. U mnie nie było żadnych badań, poza oczywiście badaniami na nosicielstwo z sanepidu. Lekarka tylko osłuchała mnie stetoskopem, zapytała o wzrost/wagę i zadała serię standardowych pytań typu czy ma pan alergie, astmę, czy chorował pan ostatnio itp. To nie praca w hucie czy kopalni, żeby takie badania robić, ci lekarze widocznie zdają sobie dobrze sprawę, że to firma płaci, więc zlecają niepotrzebne badania, żeby sobie do kieszeni nałapać ile się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiuu
To zależy od ajenta za jakie badania zapłaci. Ale taka prawda, że jak mi się coś stanie, to czym więcej badań mam zleconych, tym bardziej pracodawca jest zabezpieczony przed wypłacaniem ew. odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrowiec
witam :) niestety ja bardzo chcialam pracowac w mc. bylam na rekrutacji na managerów. udalo mi sie i z ponad 200 chetnych wybrali 8 osob na II etap. a dalej jak w wierszu .... juz byl w ogrodku juz wital sie z gąską..... wczoraj oddzwonili, ze nie. od wczoraj becze. u mnie w miescie ciezko o prace i mc to bylby dla mnie jak ziarno dla slepej kury. mimo że tak piszecie to ja nadal bardzo chce pracowac w mc buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkaaa785222
Orientujecie sie moze, czy tajemniczy gosc placi karta? czy zawsze jest to gotowka? Wydaje mi sie, ze wczoraj obslugiwalam go, trzymal reke w kieszeni jakby cos przyciskal, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwana bestia
kiedys pracowalam niecaly miesiac na 1/4 etatu pamietam,,ze przy pracy na kuchni mialam poparzone rece oraz,ze czesto bylam zapisywana na sprzatanie sali:( codziennie robili mi jakies testy z temperatury piecow itp. atmosfera do kitu, jak nie bylo klientow, to nie mozna bylo rozmawiac a wciaz szorowac blaty kuchni(chociaz blyszczaly) marne grosze zaluje,ze tam pracowalam wiecej zarobilam jako hostessa w marketach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH,PRACUJĄCYCH W Mc
w Warszawie. Jakie macie stawki? chodzi mi o instruktorów i managerów i z jakiej restauracji jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś Ostrowiec
mam pytanko wlasnie dostalem polecony z zaproszeniem na 2 dniowy wyjazd do resteuracji. Aplikowalem na Managera chialbym sie cos wiecej dowiedziec maxymalnie duzo np co podczas tych 2 dni sie robi co po tym i jak dalej wyglada rekrutacja po tych 2 dniach bede wdzieczny za wszytskie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mógłbyś jeszcze
w ciągu tych dwóch dni chcą Cię wyszkolić na kierownika restauracji,bo się miejsca pozwalniały,bo za bardzo kierowników cisną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIG
Praca w Macu to szkoła życia. Jest to praca , która wymaga sprawnej komunikacji, kooperacji oraz koordynacji. Nie każdy może sobie z tym poradzić i dlatego narzeka na tym forum jak mu jest ciężko. Miałem przyjemność pracować w Macu przez 9 miesięcy. Znam dobrze ten "chleb". Wszystkie komentarze powyżej o firmie są prawdziwe.Doświadczenie z McDonald's bardzo dobrze wygląda w CV, wbrew pozorom. Właśnie dzięki tej pracy zdobyłem dużo ciekawszą i lepiej płatną pracę. Teraz z perspektywy czasu miło wspominam Maca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaskkk
Witam! Mam takie pytanie, jakie stawki są na stawowej w Katowicach na h ? I ile można zarobić na umowe o pracę na pełny etat ? Chcę się teraz wyprowadzić do katowic na studia, i dlatego pytam o wynagrodzenie w katowickim mcdonaldzie, bo chciałbym sobie do zarobku poszukać kawalerkę. Pozdrawiam i oczekuję na sensowną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupiacykurczak
Mam pytanie odnosnie tych imprez integracyjnych. Co jaki czas one sie odbywaja? Czy kazdy z pracownikow jest zaproszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ostrowiec
hej a jeszcze 1 pytanko odnosnie placy zaproponowali mi na prezentacj 2200 brutto czy to przez okres szkolenia czy po szkoleniu cos podniosa i czy sa jakies dodatki w postaci premi itp dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bafybah
Witam , mam pytanie, pracuję w Mc Donalds od ponad roku, a jestem w 4. miesiacu ciąży. Problem w tym, że na zaświadczeniu lekarskim mam , że mogę tam pracować do konca 7 miesiaca, a ja sobie to nie bardzo wyobrażam, z wielkim brzuchem. Czy mogę się przedwcześnie zwolnić, nie tracąc prawa do urlopu macierzyńskiego? Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paje
No wlasnie, moglbym mi ktos powiedziec, co to są te paje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
paje to są ciasteczka na cieplo... jabłkowe i sezonowe (obecnie wiśniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filet'o'fish
Do bafybah: pracować możesz do końca 7-mego miesiąca ciąży, ale będąc w ciąży zgodnie z prawem nie możesz m.in. pracować dłużej niż 4h przed monitorem, stać dłużej niż 2h, podnosić więcej jak 3kg itp itd. W skrócie chodzi o to że z punktu widzenia pracy w McD jesteś w tym momencie wielkim balastem, bo nie ma w restauracji stanowiska, na którym w tym momencie mogłabyś pracować. Z praktyki jaką widzę w moim maku widzę, że jak dziewczyna zachodzi w ciążę, to zaraz po jej potwierdzeniu przez lekarza udaje się na L-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z grila
Czytam te wasze komentarze i śmiać mi się chce. Zarobiliście 600zł? Ja tyle zarobiłam tam w 2 tygodnie. Nie ma żadnego mobingu i jest przyjemna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justjeanss
a wlasnie ze jest :P okienko mcdrive. ani nie trzeba dzwigac ani stac a ten nasz monitorek to nie jest ten sam co od pcta. nie wiem ale u nas w maku jedna dziewczyna pracowala do 6 miesiaca dopoki nie zaczela sie paskudnie czuc (problemy z kregoslupem) wlasnie na okienku. no ale skoro babybaf nie wyobraża sobie ppracy z brzuszkiem to moze rzeczywiscie lepsze l4 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
cos mi świta że na szkoleniu mówili że kobieta w ciązy nie może pracować na drive ze względu na zmiany temperatur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehie
A mnie ty smieszysz dziewczyno z grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filet'o'fish
Jest tak jak mówi hossia. Kobieta w ciąży nie może być narażona na zmiany temperatur większe niż ileś-tam. Może latem akurat by na drivie mogła pracować, ale i tak wg. prawa monitor to monitor, nie ma znaczenia czy to 40-calowy kineskop CRT, czy mały ekran LCD kasy fiskalnej. Kobieta taka musiałaby mieć co 2h 15-minutowe przerwy. Firmie taki pracownik się nie kalkuluje, lepiej już jak idzie na L-4 i niech ZUS płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×