Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Po jakim czasie uslyszalyscie od swojego mężczyzny ,, KOCHAM,, ???

Polecane posty

A U MNIE BYŁO TAK: Moj Miś kochał mnie od kilku miesięcy, zanim zaczęliśmy się spotykać. W końcu wybraliśmy się razem na imprezkę, i tam mi to powiedział, tak więc praktycznie było to nasze 1sze spotkanie, choć znamy się jakieś pół roku:). jA MU powiedziałam 3 tygodnie później, bo zakochałam się jak nastolatka. A teraz mówimy to sobie codziennie! Zawsze miałam taką fobię, że jak facet szybko powie mi, że mnie kocha, to ten związek długo nie potrwa. No, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkabila
po godzinie znajomosci ,mam 29 lat i 5 lat stażu małżenskiego z owym jegomosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 lata,on 27 lat.Pierwszy raz jak powiedzial mi \"Kocham Cie\" to bylo tak po m-cu bycia ze soba.Wczesniej sie znalismy.Bylam z nim ponad 2 lata,zerwal ze mna.Z moich ust polecialy slowa takie jak \"klamca,oszust,klamales mowiac ze mnie kochasz\",duuuzo tego bylo.Mielismy niecale 2 m-ce przerwy i znowu jestesmy ze soba.Teraz leci drugi m-c naszego ponownego chodzenia i jeszcze mi tego nie powiedzial,ja mu powiedzialam kilka razy,ale nie chce za czesto bo mi sie wydaje ze moze sobie pomyslec ze chce \"wymusic\" na nim te slowa :O Moze glupie to jest,ale niestety tak jest.Nie jest tak samo jak wczesniej,on nie jest taki sam,mowil mi dlaczego,ale to inna bajka juz :) Sama teraz jestem ciekawa kiedy to nastapi,i czy nastapi...tak naprawde to on chyba czeka tez na mnie az dam mu do zrozumienia ze o nim tak nie mysle \"klamca,oszust.....\" (sporo tego bylo).Od nowa sie docieramy :D pozyjemy,zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ppwiedział
po 1,5 miesiąca czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usłyszałam to po 2 miesiacach bycia razem a ponad 2 latach znajomosci. Odpowiedzialam tym samym dopiero po 4 miesiacach. Jestesmy juz ze soba rok, Ja mam 23 latka a On 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coraz częsciej sie powstrzymuje zeby nie powiedziec tych słow, chociaz mam duzą ochotę...ale boję się braku wzajemności,bo i co wtedy bym zrobila? pewnie spalila sie ze wstydu...:( :O chcialabym bardzo uslyszec to od niego, no ale przeciez nie zmuszę go do tego i chcialabym zeby mi to powiedzial sam...bo czuje...a nie bo powinien (chociaz boję się ze nigdy tego nie uslyszę :( 😭 ) i czasami mi się zdaje ze powiem to kiedys pierwsza przez przypadek, bo nie pomyslę przedtem co mówię...:O :D ale by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bit Bit
Moj Ukochany powiedzial Kocham po 3 miesiacach bycia razem.Ja po 6 miesiacach. Jestesmy ze soba juz 3 lata i slowo Kocham Bardzo Czesta jest obecne w naszych rozmowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham i jestem kochana
:) uslyszałam wczoraj i jestem chyba najszczęśliwszą osobą na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 m-cach i dwóch dniach znajomości, kilka minut po północy Nowego Cudownego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..nie pamietam jak to bylo, ale chyba ON powiedzial pierwszy..w koncu kochal sie we mnie zanim bylismy razem. Nie pamietam dokladnie kiedy to bylo..na pewno nie pozniej niz po miesiacu bycia razem. To wszystko bylo jak sen..takie nierealne, wiec trudno mi jest sobie przypomniec niektore, nawet bardzo wazne rzeczy, takie jak powiedzenie \"kocham\". Rzeczywistosc nie istniala, czas sie nie liczyl..Ahh..ale to bylo piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i mój chlopak mamy po 22 lata,jesteśmy razem prawie od 1,5 roku.Pierwszy raz usłyszałam od niego,że mnie kocha po tygodniu!Zrobiłam mu wtedy straszną awanturę,że nie zna znaczenia tych słów i takie tam.Jesteśmy bardzo szczęśliwi!Od niedzieli będziemy mieszkać razem!Wiem,że to miłość mojego życia!!!A ,,kocham Cię\" słyszę teraz od niego kilka razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uslyszalam po roku i 3 miesiacach:) i to ja powiedzialam pierwsza a on odwzajemnil :) nie moglam juz wytrzymac i sama czulam wewnetrzna potrzebe wyznania ;) Moj chlopiec powaznie traktuje slowo kocham i ma tez male problemy z mowieniem o uczuciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za.kochana
usłyszałam i powiedziałam (bo było to prawie w tym samym momencie) po 3miesiącach bycia razem, a po 5 znajmości. Teraz o uczuciach i tym co jest między nami mówimy bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia D
ja uslyszalam po tygodniu chodzenia(2 tygodniach znajomosci), i to on pierwszy powiedzial... bylam troche zaskoczona i odmruknalam "ja ciebie tez" chociaz nie bylam wcale tego pewna. A potem juz sie zabujalam na maxa, i teraz mowimy to sobie codziennie. Jestemy razem 1,5 roku. Ja mam 20 lat, a on 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ponad roku znajomości i spotykania się... To było Kocham głębokie i pewne i trwa nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też usłyszałam po roku i 3 miesiącach bycia razem, traktowalismy to bardzo powaznie...gdy mi to powiedział straciłam głos i nie umiem sama powiedziec co mi sie działo i co czułam ...kochamy się i wiemy ze jest to mocne uczucie, nie jestesmy dziecmi i czekalismy z wyznaniem miłości na odpowiedni moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój Miś powiedział że mnie
kocha po tygodniu bycia razem,potem mi wyznał że kocha mnie już od roku,kiedy to byliśmy na wspólnych wakacjach a tak wogole to znamy sie od zawsze. Fajny temacik,aż miło mi się zrobiło gdy to sobie przypomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet powiedzial ze mnie kocha po miesiącu znajomosci, a ja mu powiedzialam po kolejnych 2 tygodniach (ja mam 22, ukochany 28 ), jestesmy razem 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
moj powiedzial po 2 h poznania!!!!i jestesmy ze soba juz 2 lata.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie powiedzial kolega
po 4 mi4siacach znajomosci, a ja bylam mezatka! strasznie glupio mi bylo. Na szczescie zostalismy dobrymi kumplami, nawet z mezem sie zaprzyjaznil. PO 30 lat mielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mezatka
w moim przypadku to ja pierwsza powiedzialam KOCHAM . potem on powiedzial, ze on mnie tez, ale nie mial odwagi mi o tym powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to uslyszalam dokladnie po miesiacu i 12 dniach bycia razem i po ponad rocznej znajomosci :D Teraz slysze to kilka razy dziennie. Achhhhhhhhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa skalska
po dwóch miesiącach... byłam w szoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa
bardzo szybko i to z odwzajemnieniem , podkochiwalismy sie juz w sobie wczesniej , czulismy ze jestesmy sobie przeznaczeni . Mielismy po 15 lat byla to nasza pierwsza szczenieca Wielka Milosc Jestesmy 25 lat po slubie i nasza Milosc jest rownie goraca jak przed laty ,, tak bardzo cie kocham moj skarbie '' ,, kocham cie szczescie moje''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melek
Mój mi nigdy nie powiedział a spotykamy sie juz kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra po czasie
po 3 tygodniach, po 4 mieszkaliśmy ze sobą, po 3 latach wzięliśmy ślub, po kolejnych 4 się rozwodzimy... Ale i tak dziękuję Mu,że był przez te siedem lat i że ja mogłam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miesiacu, on pierwszy zdziwil mnie tym na maksa ale tez mile zaskoczyl, potem zaczelo sie mowienie kocham cie 100 razy dziennie na wszystkie sposoby :) ehhh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×