Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Po jakim czasie uslyszalyscie od swojego mężczyzny ,, KOCHAM,, ???

Polecane posty

Gość aaaaa
czy nie wydaje wam się dziwne mówienie słowa kocham po miesiącu znajomość...chyba ze miłosc postrzegacie jakos mniej powaznie niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranta
ja jestem ze swoim chłopakiem 9 miesiecy i jeszcze tego od niego nie usłyszałam, nie wiem czy chce usłyszeć, bo glupio by mi bylo nie odwzajemnić.Dla mnie to wielkie słowo, i kiedy je sama wypowiem to chce być 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M. M.
Po 5 miesiącach znajomości w internecie, a 4 dniach znajomości w realu. :) Jesteśmy oficjalnie parą 8 miesięcy, a od 4 mieszkamy razem. W przyszłym roku na wiosnę planujemy ślub. Ktoś tu powiedział, że tak szybkie wyznanie uczuć oznacza, że traktuje się tę sprawę zbyt lekko. Nie zgadzam się z tym, może tak być, ale nie musi. W moim przypadku mój kochany tak szybko powiedział mi, że mnie kocha, bo po prostu tak czuł i właściwie od początku wiedział, że to ja jestem tą jedyną. Podobnie jak ja już na etapie znajomości tylko netowej czułam, że on jest dla mnie a ja dla niego. I nie pomyliłam się. A związki trwające miesiącami, a nawet latami bez tego prostego przecież wyznania (to wcale nie są tylko słowa!) uważam za pomyłkę. Ja bym tak nie potrafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 3 mcach znajomości via net, + ok.2tyg. znajomości rzeczywistej. nauczyliśmy się siebie przez łączą:) Jak się później okazało była to miłość od 1. wejrzenia, ale żadno nie miało odwagi się do tego tak szybko przyznać:) i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaa
wyznalismy sobie, na rozne sposoby, nawet poezja, topikami i pieknymi emotkami:) milosc jets piekna i wiemy, ze jestemy tymi dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój chłopak jeszcze mi tego nie powiedział, ja mu zresztą też nie... Chociaż bardzo bym chciała, boje się :P A jesteśmy razem nieco ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa84
jestem z moim chłopakiem juz prawie pol roku i ani On a ni ja nie wypowiedzielismy jeszcze tego magicznego słowa KOcham . oboje uwazamy tro słowo za swiete. :)choc jestem bardzo w Nim zauroczona to jednak To słowo wypoeim dopiero gdy moje zauroczenie minie -te pierwsze silne emocje i bede pewnwa swojego uczucia na 100% :)kiedy to nastapi?? nie wiem , nie ma co sie spieszyc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja (25) usłyszalam to po tygodniu bycia razem, ale znalismy sie dwa lata wczesniej i słysze to kilka razy dziennie.On (39). KOCHAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, po około 3 miesiącach.zaczął przebąkiwać coś już 14 lutego, ale to była gadka przez telefon, a ostatecznie powiedział to w swoje urodziny, 22 lutego, 3 lata temu, jednocześnie prawie mi się oświadczając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×