Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość gość
Zawsze mozesz własnie zmienić tabletki na wkładke hormonalną. Wydaję mi się ze to moze byc tez dla Ciebie dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też poprosić ginekologa o lepszy dobór hormonów. Ogólnie nie musi się tak dziać. Ja tez przytyłam. Najlepiej porozmawiać z lekarzem na ten temat. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie teraz najbezpieczniej własnie jest siegnać po takie tabletki. Przynajmniej daja nam 100% skuteczność działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatka
Żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Jeśli o tabletki chodzi mówi się, że zabezpieczają w 99%. Fakt, że dla mnie są one najpewniejszą formą antykoncepcji. Obecnie biorę Vixpo, który jakieś 4 miesiące temu przepisał mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewonka
U mnie też Vixpo się sprawdza, bo skończyły mi się problemy z PMS. Podoba mi się też, że są w systemie 24 + 4, bo tabletki placebo nie wytracaja mnie z cyklu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapytam, czy tabletki trzeba zmieniac co jakiś czas, robiąc ponowne badania hormonów, czy jednak to jest bez znaczenia i trzeba przyjmowac te które sa dla nas odpowiednie? Sama nie wiem jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania oczywiście trzeba robić regularnie. Tabletek jeśli sa dla ciebie dobrze dobrane się nie zmienia no bo i po co? Ja mam po długich męczarniach z różnymi tabletkami w koncu takie które mi odpowiadaja i nie zamierzam ich zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w czasach w których żyjemy raczej własnie nie powinnysmy sie martwic o takie rzeczy. Tu warto też w tej kwestii zaufac lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Tu nie chodzi o martwienie sie tylko o to, że trzeba robić regularne badania zawsze. Ja tez mam bezpieczna Belare ale regularnie sie badam chociaż nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garono
Rany, dziewczyny! Nie tyje się po tabletkach antykoncepcyjnych, jeśli te są dobrze dobrane, nie będzie żadnych efektów ubocznych. U mnie po Vibin mini mam wrażenie poprawiło się nawet. Może nie schudłam, ale na pewno nie przytyłam. Poprawiła mi się cera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samtka
A ile czasu bierzesz te Vibin mini i w jakim systemie się je przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
tak naprawdę jeśli tabletki antykoncepcyjne są dobrze dobrane to nie powinnaś odczuwać żadnych skutków ubocznych, ja biorę tabletki belara i wszystko jest ok, libido na dobrym poziomie, nie tyję, poprawiła mi się cera. jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie tylko utyłam 20 kg, mimo takiej samej diety, ruchu. Do tego wzrosło mi TSH. Niestety tabletki są nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×