Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Witam, a wiec zaczne od poczatku. Stosowalam antykoncepcje NUVARING, bylo okej, a nawet lepiej poniewaz schudlam kilka kg i czulam się na prawde dobrze. Niestety zrobilam sobie miesieczna przerwe w stosowaniu antykoncepcji poniewaz zagubilam opakowanie a nastepnego nie bylam w stanie kupic (wyjazd do pracy i brak recepty). chcialam wiec brac od nastepnego okresu. zakupilam ring ale okresu sie nie doczekalam. byly juz 2 tygodnie po planowanym okresie a tu dalej nic. wzielam wiec nuvaring pomimo braku okresu. od ramtej pory przytylam 10kg i nie moge ich sie pozbyc. cwicze, zmienilam diete, nie wiem o co chodzi waga wciaz rosnie. za okolo dwa tygodnie bedzie 7 dniowa przerwa na okres ktory nie wiem czy dostane. co robic? myslalam ze biorac ring hormony powroca do dawnej normy a ja wciaz tyje i czuje sie opuchnieta. nie mam pieniedzy zeby isc do ginekologa prywatnego a na wizyte normalna bede czekac pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronkaaaaaa
A może to ciąża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze hormony tucza( przeciesz tym faszeruja kurczaki zeby szybciej rosly) ja po tabsach mialam celulit i to po pierwszym opakowaniu, juz nie biore tego swinstwa i nie mam problemow z tyciem(no chyba ze jem za duzo slodyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salsa_on2
Ja dolaczam do tych co twierdza ze hormony jednak TUCZA. Przez lata bralam pigulke estrogenowo-progesteronowa i bylo OK. Jesli zauwazalam jakies niewielkie wahania wagi, robilam dietke i wszystko wracalo do normy. teraz jestem na minipugulce 7 miesiecy (nie moge juz brac kombo bo mam powyzej 35l). W zyciu tyle nie utylam!!! waze 68 kg, a moja normalna waga to ok 58-60kg. Dodam ze chodze do silowni od lat conajmniej 3 razy w tygodniu i zdrowo sie odzywiam. Teraz probuje schudnac, dieta 1200 kcl, silownia wiecej niz zwykle. Waga ledwo drgnie, zero widocznych postepow. zalamka. i postanowilam - KONIEC z minipigulka, w opakowaniu zostalo mi 10 sztuk i nigdy wiecej. dzis mam wizyte u lekarza by skonsultowac kwestie spirali. czy ktoras z was probowala? jakie wrazenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta100
tabletki zawieraja hormony które ma kazda kobieta,wiec jakby tycie zalezalo od hormonów to wszystkie byśmy były grube!!! niektóre tabletki hormonalne mogą powodowac zwiekszony apetyt tak jak np piwko :) ale chyba umiemy kontrolowac swoje zachcianki i potrafimy sie ograniczac i nie wsuwac wszystkiego co nam wpadnie w łapki :) tak wiec nie tyjemy od tabletek tylko od jedzenia.tłuszcz chyba sie bierze z żarcia mięcha itp a nie z żarcia tabletek.i kolejna rzecz-jak ktos ma predyspozycje do tycia to pewnie ze wszystko zżuci na hormony a jeśli ktos całe życie był szczupły mimo ze nie ograniczał sie w jedzeniu(bo tak ma i już) to żadna tabletka tego nie zmieni:)) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hormony tucza, nie na kazda kobiete podzialaja tak samo(bo wiadomo kazdy organizm wydziela w roznym stopniu rozne hormony) Jest wiele chorob zwizanych z hormonami np.hormony produkowane przez tarczyce jesli nie sa jak tzreba to albo tyjemy lyb chudniemy, hormony wzrostu itd PS pa anty zawsze jest celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli iles tam kobiet mowi ze pprzytylo po antykoncepcji to nie wmawiajcie im ze nie bo to wina ze duzo jedza ble ble... bo to nie prawda. Mam kilka kolezanek ktore sa juz bardzo grube, opuchniete z tych hormonow, mam tez takie ktore sa szczuple mimo hormonow. sama bralam anty przez 2lata, zawsze bylam szczupla osoba, po anty przytylam(gdy przestalam brac wrocilam szybko do swojej wagi, dziewne co?) i mialam mega celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się na 100%. Ja brałam najpierw przez 3 miesiące Midiane to dało 4kg to przodu, i przez 2 miesiące Artizie to dało 2 kg. Wcale sie nie obżeram, jem tak jak zwykle. Panie które nie tyją może poprostu mają szczęście. A skoro twierdzą, że nie to dlaczego lekarze przepisują pigułki anty dla osób które za mało ważą? Osobiście znam kilka takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mam sie szczerze wypowiedziec na ten temat to dziewczyny ponad rok stosowalam artizie i bylam z niej zadowolona.Wpaki zadnej nie bylo i skutkow unocznych tez.Pierwszymi tabletkami byly microgynon i po nich u mnie wystepowalo krwawienie przez miesiac.Niestety Artizii teraz nie ma ale moj gin powiedzial ze zmienili poproztu nazwe tabletek.W aptece polecili mi kontracept wiec kupilam ale przed wzieciem chciala zaczerpnac troche opinii i z tego co widze wiekszasc jest tych zlych opinii. wzielam jedna tabletke i chyba podziekuje.Poczekam miesiac az sie dowiem o innej nazwie (artizii). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po urodzeniu dziecka zaczelam brac tabletki anty i nie moge wogole zejsc z wagi poprostu stanela w miejscu wydaje mi sie ze te tabletki zatrzymuja wode w organizmie i w mojej sytuacji uniemozliwiaja mi schudniecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelgazPekinu
Drogie Panie, pozwólcie, że opiszę swoją hist. Nie będę się rozwodzić. Generalnie po YAZ (które mają taki sam skład jak tabsy, które biorę teraz) oraz po Microgynonie 21 przez 3 lata brania przytyłam z 48 do 54. Byłam załamana. Tak jak wiele Pań na tym forum, ja również nak****ałam ćwiczenia, dietę itp. i to bez opie*dalania się, że niby ćwiczę, ale gadam z kimś. Nic z tych rzeczy... Moja waga przez ten czas stała w miejscu i często rosła, rzadko kiedy coś spadło, nawet jeśli, to o jakieś 300 g. Po osiągnieciu 54,5 powiedziałam sobie "basta!" podejmuję ostatnią próbę zmiany i jeśli to nie pomoże to będzie to moj koniec z tabletkami. Poszłam do doktorka, który przepisał mi lesinelle. Pomyślałam "ok.. zobaczymy co z tego będzie" i wyobraźcie sobie, to był przełom!! w ciągu UWAGA 5 dni od rozpoczęcia nowego blistra schudłam do 51,3 Początkowo myślałam, że waga mi się popsuła. Dziś mija ponad 2 miesiące od stosowania nowych tabl. i ważę już 50 kg. (rano nawet 49,3) W każdym razie różnica jest BARDZO widoczna. oczywiście cały czas ćwiczę i odżywiam się zdrowo. (tak samo jak i wcześniej). Celulit pozostał, ale dzięki temu, ze nie jestem balonem to jest mniej widoczny. Walczę z nim cały czas i może jakiś efekt będzie. Niestety po tych tabsach mam bóle głowy (niezbyt często, ale są). No i to tyle. Jeśli któraś z Was jest w podobnej syt. to polecam szukać czegoś, co będzie Wam odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja mogę się trochę o tym wypowiedzieć ponieważ biorę tabletki już od 2 lat , niestety po tabletkach tyjesz nie ważne jakich , nie jest tak ,że tyjesz od leków tyjesz ponieważ masz większy apetyt i nawet nie zauważasz tego w ogóle ,wydaje się że jesz tak jak zawsze ... Mam taki sam problem ponieważ bardzo mocno przytyłam .Wybrałam się do ginekologa aby temu zapobiec i dowiedziałam się jedynie tego aby ``zamknąć lodówkę `` czyli mniej jeść i tego że zmienienie tabletek na inny sposób np. krążek ale niestety nie robi to żadnej różnicy ;( w ciągu 2 lat przytyłam 15 kg. i jedyny sposób to odstawić tabletki i używać prezerwatyw albo odchudzanie ciągłe ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co bierzecie to gowno? ja mam 30 lat i nigdy tego gowna nie bralam i nie zamierzam, uznaję tylko prezerwatywy! a jak facetowi sie nie podoba to won z wyra. Dla kogo sie tak niszczycie? dla jakiegos palanta, ktory za 15 lat i tak was zostawi dla mlodszej? i nie doceni waszego poswiecenia? zacznie wyzywac od grubych swin z cellulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja standardowo jem kubek musli na śniadanie, kanapkę na obiad i serek wiejski na wieczór. Przytyłam 6 kg biorąc vixpo, później odstawiłam (dostałam strasznych bóli głowy) i udało mi się zrzucić 4, ale kiedy zaczęłam brac inne, to przybyło mi 2. Nie brałabym tego szajstwa, gdyby nie bardzo bolesne @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj brać jakiś suplement do tych tabletek antykoncepcyjnych typu harmonella, mi przystopowała wahania wagi, niestety u niektórych kobiet występują skutki uboczne podczas brania tabletek antykoncepcyjnych, zawsze też można się więcej ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4lata biorę stediril i ani grama wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowne Panie, poszukujemy kobiet, które stosują antykoncepcję hormonalną do udziału w badaniach naukowych. Badanie polega na dwukrotnym wypełnieniu ankiety, znajdującej się pod tym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1j3ccH_RK3c2GZVA2HmeXGgi4zkbSJBy-yu7-KdedEW0/viewform?c=0&w=1 Paniom, które wezmą udział w badaniu z góry dziękuję za poświęcony czas! Agnieszka Żelaźniewicz, Katedra Biologii Człowieka UWr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowany organizm
Cześć dziewczyny. Ja dopóki brałam tabl. ( Cilest 4 lata) było średnio. Waga 47 kg. przy 164 cm. Cera bez trądziku, żadnych wyprysków, ale niestety po 2 latach dostałam przebarwień na twarzy (spoko mały retusz i było ok.) Ochota na seks niestety w skali od 0 do 10 było minus 10. Jak słyszałam seks to dostawałam spazmów z nerwów. Zaczęły się problemy z zaparciami. Postanowiłam odstawić tabletki. I się zaczęło!!! Waga 53 kg w 2 mies. Jedyny plus tego, że przytyłam to taki, że z miseczki A skoczyłam na B. Cera okropna- ciągle jakieś wypryski. Ochota na seks trochę lepsza powiedzmy około 2-3 . Ciągłe wahania nastroju. Jestem jak bomba zegarowa z przyspieszonym zapłonem, ciągle się wściekam. Zaparcia się zmniejszyły,ale została mi pamiątka w postaci hemoroidów . Jednym słowem MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tyle wzrostu a ważę dużo więcej bo 65 kg, od 3 miesięcy stosuje pigułki i zauważyłam że waga rośnie, a tego nie chce, gin zalecił mi abym równocześnie z pigułkami zaczęła przyjmować suplement diety harmonellę, która reguluje poziom glukozy we krwi, ponadto chroni serce i wątrobę. Mam nadzieję że mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę harmonellę od kilku miesięcy, bo miewałam wahania wagi, staram się też ograniczyć słodycze i więcej się ruszać i efekty są, każdy inaczej reaguje na antykoncepcję hormonalną, nie słyszałam od nikogo, żeby pojawiły się hemoroidy od tabletek, przy problemach z cerą poszłabym do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawajski1991
ja zawsze wazylam przy 170 cm 57kg po zaczeciu zazywania tabletek diane 35 w pol roku przytylam 15kg pomimo tego ze odstawilam je jeszcze przez kolejne 2 miesiace doszlo 10 kg . Stalo sie tak pomimo tego ze ograniczylam od razu jedzenie wiec nie wierze e tabketki nie tucza. Poza tym 2 miesiace temu wykryto u mnie torbiel na jajniku a obecnie mam dodatkowo guz w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawajski1991
ja zawsze wazylam przy 170 cm 57kg po zaczeciu zazywania tabletek diane 35 w pol roku przytylam 15kg pomimo tego ze odstawilam je jeszcze przez kolejne 2 miesiace doszlo 10 kg . Stalo sie tak pomimo tego ze ograniczylam od razu jedzenie wiec nie wierze e tabketki nie tucza. Poza tym 2 miesiace temu wykryto u mnie torbiel na jajniku a obecnie mam dodatkowo guz w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej własnie sięgac po te najlepsze jesli chodzi o działanie. Teraz moja ginekolog poleciła mi tabletki Belara.Unikalna formuła pigułek antykoncepcyjnych Belara sprawia, że nie obniża ona libido, nie powoduje spadków nastroju, nie powoduje wzrostu masy ciała i działa na pozytywnie na poprawę stanu skóry i włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to wcale nie chodzi o to, że się tyje, tylko po pierwsze: zatrzymuje się woda w organizmie, a po drugie: trudniej jest spalić tłuszczyk. Znikąd nie biorą się nagle gigantyczne kilogramy. Te nowsze tabletki niwelują różne takie nieprzyjemne dolegliwości, skład różni się mocno od tych z lat 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna77
A skad wiesz ze to po tabletkach???? wiesz teraz tabletki sa naprawde bezpieczne, ostatnio nawet weszły na rynek takie z naturalna pochodna progesteronu. jak dla mnie rewelacja bo minimalizuje sie ingerencje w organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, moja ginekolog mówiła, że nawet niektóre jej pacjentki schudły w trakcie przyjmowania tabletek, bo w końcu zaczęły patrzeć na to co jedzą :) także, wszystko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×