Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość mam pytaniepo
jakich tabletkach,ktore bralyscie minimum rok ie przytylyscie,podobno jest to indywidualna sprawa,ale wymienmy sie doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
ja nie prztytyłam nic. ani kg, ani po mercilonie (2 lata), ani po harmonecie (3 lata), przybyło mi koło 1 kg teraz, ale to chjyba raczej kwestia wieku i nie od tabsów, bo ten 1 kg na plusie trzyma się już od prawie póltora roku i czasem coś mi zjedzie w dól, czasem wróci, ale nigdy więcej.( ten kg to przy pigukach silniejszych: 30mcg - najpierw jeanine 7 mies, teraz od wrześniea marvelon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
ale głowy nie daję, że to od piguł, obatswqiam raczej wiek. bo jak gdzieś sprawdzałam BMI sobie, to wyszło, ze nadal mam takie samo jak w wieku 20-23 lat (teraz mam 27). więc wszytskow normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko*
moj ojciec jest ginekologiem i potwierdzil ze tyjesz od jedzenia a nie od SAMYCH tabletek - faktem jest ze one moga ale nie musza zwiekszac laknienie z reszta sa i takie tabletki anty po ktorych sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assswb
ale po 5 opakowaniach nie da sie przytyć czy da ? jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abfahrt
już pisałam po 5 opakowaniach harmonetu nie przytyjecie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .niqcjkih9uqa
przytyłam 5 kilo po cilest, źle się po nim czułam niemiłosiernie, poszłam więc do innego lekarza, który przepisał mi inne tabletki i stała się inną osobą! ale tych 5 kilo zrzucić za cholere nie mogę! a jedzeniem łagodziłam smutki spowodowane cilestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baksiu-miniaturka
harmonet nie powoduje tycia ale u mnie zwieksza apetyt lecz nie tyje >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz
sobie na odpowiednie forum i tam szukaj tzn na atykonjcepcja itp nie zasmiecaj tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porypało cie
jakie zaśmiecanie znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto odswiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że sie tyje. choć każdy lekarz twierdzi że nie są tego przyczyną. Ja brałam 8 lat i w sumie przytyłam 8 kg. Nigdy nie miałam z tym problemów i nagle takie zmiany. Diety nic nie skutkowały więc w desperacji odstawiłam tabletki i po 6 miesiącach i aerobiku widze lekką zmianę. Ale niewielką. Wróciłam do tabletek i teraz biorę Yaśmin i jak narazie waga stoi w miejscu. Jednak u mnie pojawiły się większe problemy zdrowotne- migreny, grzybice itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wypowiem.. przed ciaza bralam diane-35 i wszystko bylo super po urodzeniu dziecka jak szalona zabralam sie do cwiczen diety, masazy, dbania o siebie i w ogole.lekarz zaproponowal mi zastrzyk antykoncepcyjny. wzielam bo to taka wygoda. rozregulowalam sie totalnie, przytyulam po tym zastrzyku strasznie mimo cwiczen ostrej diety, ( dodam ze z dzieckiem na spacer wyniesc wniesc wozek i zrobic mnostwo rzecz tez wysilkowych) przytulam tak ze nie miescilam sie w rzeczy ciazowe!!! potem endokrynolog troche mnie podratowal, po 10 miesiacach od tego zastrzyku waga dopiero drgnela a mialo dzialac 3 miesiace.... troche sie odchudzilam, ale zaczelam brak tabletki... i znou od nowa... od tego miesiaca nie biore a maz sie cieszy ze znow mnie interesuje;) tabletki to dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie uważnie z pewnością to co napisałam pomoże. DO XYZ-hormony płciowe -testosteron i estrogen.oba hormony występują u obu płci,wywierają wielki wpływ na gromadzenie i spalanie tłuszczu.Estrogen pobudza magazynowanie tłuszczu .wyzszy poziom estrogenu jest jednym z głównych czynników,które sprawiają że kobiety z natury łatwiej obrastają w tłuszczyk.Wykorzystuja to hodowcy bydła rzeżnego wstrzykując estrogen cielętom.Pobudzając gromadzenie tłuszczu estrogen może bardzo utrudnić pozbycie się nadwagi.Syntetyczny estrogen powszechnie stosowany w terapii zastępczej i pigułkach antykoncepcyjnych także nie jest obojętny.Kobiety którym przepisano estrogen w jakiejkolwiek postaci,powinny być świadome że może im zaszkodzić ,sprzyjając przybieraniu na wadze.testosteron silnie pobudza spalanie tłuszczu i nie tylko. Stosując(fitoestrogeny-sojowe) naturalne estrogeny roślinne zamiast powszechnie przepisywanych przez lekarzy estrogenów końskich,kobiety mogą czerpać korzyści zdrowotne,unikając skutku ubocznego w postaci wzmożonej produkcji tłuszczu.Fitoestrogeny sojowe odmiennie niż estrogen ludzki- nie tuczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,że lepiej wybrać konkretnego lekarza ,który doradzi jak powinien każdy lekarz ,a nie,że zbada na szybciaka ,bo inny pacjent czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przeproszeniem \'głupie są dziewczyny które uważają ze talbetki nie szkodzą\'. Tabletki zawsze szkodza prędzej czy później, na jedna z was mniej ana inną bardziej. Mam sporo koleżanek które biorą, przykłady: - pierwsza brała Jeanine przez miesiąć w ciągu którego przytyła 7 kilo. Ona poprostu spuchła. Kiedy odłożyła tabletki jej waga \'prawie\' wróciła do normy. -druga bierze pare lat i zero skutków ubocznych prócz ogromnego cellulitu -trzecia bierze od 2 lat, wcześniej wszystko bvyło super, a teraz puchną jej nogi strasznie, wyglądają jak balony. Dziewczyna się załamała bo nie wie co z tym zrobić. I ogromny cellulis. -kolejna przytyła 5 kilo w 4 miesiące -a moja waga stała w miejscu, ale nabawiłam się wrzodów na zoładku po jeanine. I nie mówcie że nie \'ze niby wiecie lepiej\', ale nie rzucam słów na waitr. przebyłam specjalistyczne badania ktore wykazały taki a nie inny wpływ tabletek na mój organizm. Poprostu co kobieta to inny organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutiu
ja biore juz 6 opakowanie yasmin co prawda nie przytylam ale pojawil sie cellulit no i ten brzuch strasznie wydęty jak bym byla w ciąży hmmmmmmm.... czy to wina yasmin czy moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam brac Microginon 21 i sie zastanawiam czy beda jakies skutki ucboczne, jak na razie dzis bedzie 4 dzien, od wczoraj rano boli mnie glowa, tzn zatoki, wczoraj mnie poamalo, a moglo mnie przewiac najprosciej w sobote lub w tygodniu, tylko w weekend dopiero wyszlo... moja gin powiedziala, ze to dobre tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laaaaarranna1
ale z drugiej strony, co robić?? Jeżeli nie chcemy zajśc w ciążę.... :( :( :( Tylko tabletki albo zastrzyki hormonalne stanowią dobrą ochronę przed ciążą. Gumki zawodzą, globulki się pienią... kalendarzyk to już w ogóle do d... metoda. Ok jeśli byłabym samotna, po prostu starałabym się... stosować szklankę wody ZAMIAST. ale w małżeństwie??? Co mam robić, mówić mężowi: przykro mi, ale nie będziemy się kochać, a jak już to bbbbb. rzadko.... bo BOJĘ się panicznie ciąży???!! To wszystko jest okropne. Kiedy wymyslą w końcu jakiś środek który bedzie zapobiegał ciąży a jednocześnie nie szkodził nam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blblblblb
ja bralam logest i 9 kilo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawiłam tabletki Yasmin 2 miesiące temu i przytyłam (raczej spuchłam) chyba z 5 kg. Słyszałam że po odstawieniu tabletek gromadzi się woda w organizmie i to się trzyma trochę czasu, a później wraca się do swojej wagi. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 00000
JA PRZEZ 3 LATA ZAŻYWAŁAM MICROGYNON 21 I ZGRUBŁAM 20KG. TERAZ MI LEKARZ PRZEPISAŁ YASMIN, MAM NADZIEJĘ ŻE CHOĆ TROCHĘ WRÓCĘ DO SWOJEJ WAGI WCZEŚNIEJSZEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
tancze po 8-10 godz dziennie, jem sniadanie,rzadko obiad, kolacji w ogole, po zmianie tabletek z Cilest (sennosc,bol glowy,nudnosci) na Harmonet, ktore bralam 11 miesiecy, przytylam z 43 kg na 56 kg. i jakos nie mialam apetytu wzmozonego. Kazda tabletka anty ma skutki uboczne. Jedne puchna drugie nie. Wiec te ktore nie puchna niech sie nie upieraja ze nie ma takiego problemu,jesli ich to nie dotyczy. Latwiej sie komus wypowiadac jesli ich to nie dotyczy. A faceci ginekolowie - skoro nigdy nie brali pigulek, niech sie nie wypowiadaja. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez tak
A dziewczyny jak macie odnosnie tradziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×