Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość mala191
moja kolezanka przytyla 5 kg, ale postanowila pojsc do innego lekarza. ten zrobil wszystkie badania, zadal duuuuzo pytan i przepisal inne tabletki... z waga podobno juz lepiej :) ja planuje tabletki od przyszlego miesiaca ale po tym co tu wyczytalam mam pewne watpliwosci... o wage dbam az za bardzo, waze sie codziennie, malo jem i to jest chyba moj najbardziej slaby punkt :( nie chce przytyc po tabletkach!no, chyba ze wogole przestane jesc... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że jestem na diecie 1000 kalorii od 3 dni i schudłam już 1,2kg.:) Wystarczy trochę samozaparcia, mała dieta, rolletic bądź aerobic i powinno być ok.:) Powiem Wam, że niby jem dużo mniej kalorii niż zwykle (głupia pizza może mieć nawet 2000 kalorii), a nie czuję się słabo, jem do syta, nie chodzę głodna.. Po prostu zjadam mniej kalorii, nie mniejsze ilości. i to mi się w tej diecie podoba, przynajmniej na razie. Jem wszystko co lubię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka85
ja biorę harmonet,wcześniej brałam microgynon...harmonet biore od 8 miesięcy i od tego czasu moje waga z 54 kg wzrosła do 61,przy wzroście 166cm:(najbardziej wchodzi w brzuch,jem nawet mniej niż przed harmonetem ...zdecydowałam się odstawic tabletki na jakis czas,moze po paru miesiacach zacznę brac jakies inne...nie warto stac się hipopotamep tylko po to by kochac się bez gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. Mnie by bylo cięzko przyzwyczaic się do gumek.. Tzn moze bym to jakos jeszcze wytrzymała, ale chyba umarłabym ze starchu ze zajde w ciazu.. a mam lat 19 więc naprawde tego nie chce... Jeszcze przyjdzie na to czas. Ja powiem szczerze, że fatycznie musze sie bardziej ograniczac jak sie okazuje, niz przed braniem tabletek, ale cos za cos, moj okres był nie do zniesienia- teraz jesr ok, nie mam pryszczy, nie zajde w niechciana ciąze (prawie w 100%).. no i ta spontanicznosc..:) To tez jest w tym wszystkim fajne. A ze nie moge codziennie jesc pizzy? Jakos to przeboleeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytyła dużo
ja co prawda miałam plasterki a nie tabletki ale to też w sumie hormony;/ Po 5 miesiącach stosowania 13 kg w górę! dodam, że jestem generalnie niejadkiem i nie mam genialnej przemiany materii, ale w trakcie brania plasterków przemiana osiągnęła swoje minimum... dopiero po 2 latach udało mi się wrócić do swojej wagi i rozmiaru ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ja tez mam ten problem, zmienilam tabletki na sindi35 i przytylam jakies 5 kilo, jadlam troche wiecej slodyczy, ale juz od jakiegos czasu nie jem w ogole a waga nie spada, i mam problem, bo to sa talbetki ktore pomogly mi na cere i to bardzo... i co ja mam teraz zrobic, zmienic tylko na jakie? bralam regulon, cyprest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale wiem, że powinnam brac tabletki 3 dzien, a nie robie tego i mam wikesza ochtoe na sex, jem wiecej niz w trakcie brania tableteke, a co najsmieszniejsze schudłam 1kg. :) generalnie mialam tak duze kopoty ze zdrowiem przez tabletki, ze musialam przestac.. i... jakos zyje,.. mam zamiar przed wyjazdem pod koniec lipca wrócic do dawnej wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyta
ja biorę podobno najlepsze- yasminelle - nowa generacja..a przytyłam w ciągu czterech miesięcy 7 kilo..:( a jem dwa razy mniej niż wcześniej... lekarka powiedziała żebym rzuciła bo sie przepoczwarzę i będę jak prosiak:( cudownie jest się kochać w każdej chwili i bez obaw ale tak naprawdę na co dzień jestem nieszcześliwa... oprócz kochania chciałabym też pójść z kochanym na basen, pojechac na wakacje... a tu nienawidzę swojego ciała:' ( więc przede mną wybór: albo bezpieczeństwo albo lepsze samopoczucie....nie wiem czy odsstawic czy zmienić na inne... szczerze- nie wiem czy mam już siłę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaolka21
Wy brałyście te tabletki bo chciałyście bezpiecznego sexu, a ja mam tobrbiel na jajniku i tylko lekami antykoncepcyjnymi można go wyleczyć, mam dużą tendencje do tycia i strasznie się boje,że roztyje się na maxa... jakie to wszystko jest porąbane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
tez biore yasminelle od stycznia 2008 na początku byłam zafascynowana tym ze lekarz powiedzial ze po nich sie nie tyje wrecz przeciwie... :/ przez 3 m-ce nic nie zauwazylama... pozniej sie zaczelo... przytylam okolo 4-5 kg jem 2 razy mniej kiedys waga caly czas stala i mialam nieduzo ruchu bo jezdzilam samochodem teraz przezucilam sie na komunikacje TYJE TYJE TYJE w najblizszym czasie ide do lekarza zmienic tabletki... n poczatku mialam ogromna ochot kochac sie ze swoim partnerem eraz mamy sierpien i juz od paru miesiecy poprostu nie chce sie kochac... czasem najdzie mnie ochota ale nie ma tego co kiedys... moje piersi... :| z miseczki C zrobilo mi się niezłe D mam sadełko na brzuchu uda nabraly tłuszczyku i z nr 36 przeskoczylam na 38 bluzki to i nawet 40 moge kupic... jestem zalamana jem dwa razy mnie mam wiecej ruchu zreszta teraz jest latop wiec jest oczywiste ze powinnam schudnac a nie tyc...:/ a tu klopsik :/ dodatkowo moje nastawienie do siebie znacznie sie pogorszyło ogolnie fajnie kochac sie z facetem w kazdej chwili... ale te skutki uboczne...:( pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccaalalaal
Kurcze, młode jesteście, co wy tak tyjecie po tych tabsach? ja ma 40 lat, jem tabsy od kilku lat i nie tylko nie przytyłam, ale udało mi się schudnąć. A ma skłonności do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
no to wlasnie zalezy od organizmu... ja za to moglam przed snem smazona kielbaske zjesc wczesniej i nie tylam... jadlam paczki chipsow i nic... a teraz ograniczylam tluste [także ze wzgledow zdrowotnych] jem mniej a kolezanki ktorym inny lekarz przepisal akurat te same [pozniej sie dowiedzialam] nie tyja wrecz chudna w oczach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmaj
hej,ja brałam jasminelle 2 miesiace wazylam wtedy 55kg .w czasie tych 2 miesiecy schudłam 2 kg,lecz zmienilam je na diane.w ciagu miesiąca przytylam 4 kg.KOSZMAR!!!!! wogole mialam wtedy wstret do samzonych rzeczy a so słodyczach nie wspomne. zmienilam an hamonet,jeju mega apetyt a zrzucilam kilogramy ze doszlam do wagi 52kg. :):) ale musialam przestac brać bo prawie wylysialam od tabletek:( i udalo mi sie zrzucic jeszcze 2kg:) i teraz wiem ze tabletki wpływaja na wage. a po za tym juz nigdy do tego swinstwa nie wroce. ciesze sie ze to zrozumial,chociaz za pozno bo harmonet bralam 18 miesięcy. i teraz na kazdym forum o tabletkach ostrzegam dziewczymy,a o seksie to juz nie wspomne taka ochota jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona162
Ginekolog pytał mi się czy chce tabletki po których się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
brałam yasminelle i przytyłam teraz mam mercilon gdyz lekarz stwierdził ze u mnie moze byc odwrotnie. chcialabym wrocic do poprzedniej wagi wezme ze 3 opakowania mercilonu i zobacze... po yasminelle bylo calkiem ok tylko te6-8 kg w ciagu 6-7 m-cy nie byly za fajne :/ mialam zrobic badania na tarczyce ale nie zrobilam poszlam je robic ale ze wzgledu na zanik zyl pielegniarka pokula mnie mnostwo razy i nici :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka26
ma pytanie czy ktoś przytył po cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollin
tak, ja brałam Cilest przez jakieś pół roku i strasznie przytyłam!!Nie polecam...Na arzie skończyłam z nimi, nie biorę chyba z 2-3 miesiące, a jeszcze nie schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka26
a ile kg przytyłaś?ja 2 kg w miesiąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
ja po yasminelle przytylam w ciagu okolo poł roku mniej wiecej 5-6 kg. piersi mi urosly do miseczki D. Hormony to najlepsze rozwiazanie. jezeli masz problemy z tarczyca to po kazdych mozesz tyc. tak jak ja po yasminelle gdzie lekarz stwierdzil ze jego pacjntki po tym chudly. ale po moich przygodach z pobieraniem krwi narazie nie ide. wezme mercilon i zobacze. Pielegniarka mnie pokula 6 razy i nie pobrala krwi wiec same rozumiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 26
mam pytanie obecnie biorę tabletki kontracept czy ktoś po nich przytył???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka21
ja brałam tabletki przez 3 lata dopiero od marca zaczełam ostro przybierac na wadze. nie zmieniłam diety, biegam, robie brzuszki, nie jem słodyczy a mimo to waga ciagle rosnie...najdziwniejsze jest to ze przytył mi tylko brzuch. wygladam jak w ciazy ale nie jestem...nie wiem co mam robic mój lekarz twierdzi wcale nie przytyłam i że nawet jesli tak jest to schudne niedługo i słysze to juz od pól roku a prywatnie u ginekologa uslyszałam to samo a proszac o zmiane tabletek stwierdzili ze po kazdych sie puchnie....wiec wzielam wczoraj ostatnia tabletke i sprawdze czy schudne na co mam ogromna nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
własnie ja mam ten sam problem brzuch :D po tym mercilonie jestem jakas lzejsza tak czuje ale nie wazylam sie i nie wiem czy waga spadla ale naprawde nie meczcie sie dziewczyny... ja meczylam sie pol roku na yasminella z nadzieja z e wszystko wroci do normy brzuch mam taki jakbym byla w ciazy a raczej nie jestem :) odstawiam tabsy na jakis okres i zobacze jakie beda efekty Wasze opinie wciaz obserwuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka343
mam pytanko za badania placi sie ? jak tak to ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala8987
hejka a gdy sie wycofacie z tabletek to do czego wrocicie do gumek? tabletki w 100% byly pewne a gumki????????? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala8987
jak przestaniecie brac tabletki to na co sie skusicie podczas seksu gumki? przeciez zawodza a po tabletkach sie tyje wiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 343
czy to prawda ze po tabletkach antykoncepcyjnych mozna miec problemy z zajsciem w ciaze albo ze np moze sie urodzic niezdrowe dziecko odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieprawda
A jak myślisz? Czy wtedy tabl by były dopuszczone do sprzedaży? Pytałam o to kiedyś gina, bo brałam tabl. ponad 5 lat i się bałam o ciążę. Gin odpowiedział, że ani on, ani inni lekarze, których zna, nie mieli w swojej 25 letniej praktyce takiego przypadku. Tabletki są dla ludzi! Ja zaszłam w ciążę bez problemu. Czasem lekarze zapisują tabl. kobietom, które mają problemy z zajściem, żeby uregulować cykl. PRAWIDŁOWO DOBRANE dla organizmu danej kobiety tabletki antykoncepcyjne nie wywołują tycia czy innych skutków ubocznych, są całkowicie bezpieczne. Pod warunkiem, że są dobrze dobrane, ale po to jest tyle rodzajów tabletek i po to są badania, żeby z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka343
aha dzieki a mam jeszcze jedno pytanko te badania sa za darmo i co na tych badaniach mi robia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×