Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość bigstar
Ja biore Yasmin i przytyłam nie z samego brania tabetek ale ze wzmozonego apetytu... może i yasmin faktycznie nie zatrzymuje wod w organiźmie ale zaostrza znacznie apetyt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaafgf
a co do cellulitu bo braniu tabletek zaiwerajacych badz co badz same estrogeny to nieprawda! ja mam 4 krotkie przekroczony pozoim testostronu a cellulit mam straszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_sienka
Z tego co mi wiadomo, tabletki można brać o różnych porach - tzn codziennie o tej samej, ale nie musi to być rano. Ja przyjmuję je już po kolacji, i nie odczuwam większego apetytu, może dlatego, że śpię;) Czuję się dobrze, nic mnie nie boli i nie mam poczucia ciężkości organizmu. Może to jest jakiś sposób dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkacilest
ja biore cilest od 2 miesiecy. zaczelam od 1go dnia miesiaczki i tym oto sposobem mialam okres okolo 4 tygodni!niestety hormony sa moim lekiem na torbiel(na jajniku) wiec nie moge ich odstawic ale jak tylko wyzdrowieje zegnajcie! dodatkowo przez 1 miesiac mialam takie humorki ze heeeeej. albo bylam wsciekla albo plakalm bez powodu. no i najgorsze jest to ze sporo przytylam bedac na diecie takze! nie wiem ile bo juz boje sie stawac na wage. ja dziekuje wole juz inne zabezpieczenia niz tyc ie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfin
Ja brałam tabletki yasmin i przytyłam po odstawieniu 10 kg i wydaje mi sie ze nadal tyje mam tego dość :( prosze pomozcie co mam zrobic??? nie jem duzo ...chodze dosc .... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABLETKIGUMKASPIRALA
A PO CZYM SIE NIE TYJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola 1979
coz przytylam kolejne 2 kilogramy ale szczerze mowiac to wcale nie wzielam sie za siebie Czasami wydaje nam sie ze jemy tyle samo albo mniej ale to tylko nasze wrazenie Jak zobaczylam 64 kg przy wzroscie 158 po prostu sie przerazilam i sie wzielam za siebie Teraz 2 razy w tyg aerobik i wieczorem jem tylko jakies tam krakersy wczesniej jadlam obiad po pracy no taki mam grafik....no i po dwoch tygodniach schudlam niestety dopiero 1 kg..... to strasznie ciezka praca..... kupilam sobie wage z pomiarem tluszczu i wody.... niestety nie wiem jak bylo przed tabletkami ale woda jest w noormie wg ulotki .... tluszczu jedynie za duzo ok 30 % gdzie w moim wieku powyzej 29 to za duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisley
Tola, ja mam dokładnie to samo, identyczn sytuacja. Po źle dobranych tabletkach, to bardzo ciezka praca. brałam sindi - nie wiem juz jak to sie pisze, skusiłam sie na nie, bo sa refudnowane. w 3 miesiace przytyłam 10 kg ! kiedy ostatnio przy wzroscie 164 zobaczyłam na wadze 62.2 kg, to sie załamałam i to bardzo mobilizuje, nie moge patzrec na siebie, nie jem po 17. i po 2 tygodniac htez spadło dopiero 1 kg. Ale cos się rusza, teraz znowu wróciłam do harmonetu i na mnie on działa zajebiście, jestem spokojniejsza iprzede wszystkim NIE tyje i nie mam geby non stop w lodowce. tamte pigułki były koszmarnne. pobudzały tak moj apetyt, ze ja non stop zarłam i t otakie ilosci, ze sama byłam rpzerazona, musze to zrzucic. i wiem,ze zrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić
hej..ja biorę tabl.od 3 lat...i przy wadzę 49 kg wże teraz 59:( i nietety jestem pewna że a waga skoczyła mi od przyjmowania tego świństwa!czy jest możliwosc po odtawieniu tabletek anty. zmniejszy sie moja obecna waga...oczywiscie nie twierdze ze wroce do takiej wczesniejszej ale chociaz z pare kg mniej...:((( POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loij
Ja biorę pierwsze (i ostatnie ) opakowanie. Przytyłam 3kg i mam nadzieję,że tak zostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollka
od 8 miesięcy chodze na aerobik, bo przytyłam po pigułach 6 kg, cwiczę bardzo intensywnie 3x w tyg, dodatkowo dream healter i bieganie za dziećmi całymi dniami.Nie OBŻERAM się i nic, jestem gruba i opuchnięta, wyniki badań są ok więc co to jak nie pigułki?A takiego cellulitu to nigdy w życiu nie widziałam.Zakładam spirale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paollka
od 8 miesięcy chodze na aerobik, bo przytyłam po pigułach 6 kg, cwiczę bardzo intensywnie 3x w tyg, dodatkowo dream healter i bieganie za dziećmi całymi dniami.Nie OBŻERAM się i nic, jestem gruba i opuchnięta, wyniki badań są ok więc co to jak nie pigułki?A takiego cellulitu to nigdy w życiu nie widziałam.Zakładam spirale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
hej, tez przytyłam - 5kg, biore yasminelle, mniej jadłam chodziłam na pilates teraz na calanetics i nic zero poprawy...wiecie moze jak skutecznie zrzucic te kg, jakie srodki odchudzajace mozna łączyć z tabletkami?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to hormony- i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talkijak
Co brać żeby nie utyć? Nie wiadomo! Każdy jest inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
hejka dziewczyny :) mój los jest podobny do Was... nigdy nie przekraczałam 54-55 kg a teraz waga ku 60... czuje się fatalnie, chłopaka mnie namówił ok. 2 lata temu i bardzo żałuje że dałam się namówić :( ....niegy nie miałam celulitu a teraz? katastrofa.i żadana dieta nie działa...byłam tydzień na kopenhadzkiej, gdzie w pierwszym tygodniu powinnam schudnać ok. 4 kg a schudłam może najwyżej 1 kg... załamałam się. Powiem tyle, rzucam was tabletki! aaaa i mała przestroga dla was Jasmin jest WYŁĄCZNIE dla kobiet, które już urodziły baby :) mnie niestety nikt nie ostrzegł.... a co najwazniejsze ostatnio Pani ginekolog powiedziała, że jasmin powoduje tycie i to ok. 5kg zawsze! Ja już wybrałam a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1988
ja tez przytylam po cilescie, na poczatku mi to nie przeszkadzalo ale teraz coraz bardziej czuje sie gruba itd nie jem duzo ani wiecej po tabletkach bo specjalnie jem mniej i wiecej sie ruszam ale to gówno daje!!!! biore cilest od pol roku i przytylam 6-7kg i juz mam tego dosc!!!!!! chyba wpadne w depresje przez to nie dlugo, za 2 tyg ide do ginekologa i jej o tym wszystkim powiem bo mam dosc i nie chce tak tyc bo to wyglada okropnie a przed tabletkami bylam szczupla a teraz coraz bardziej tlusta sie robie bo waze juz 58kg a normalnie waze w granicach 50- gora 52kg, MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dlugo bede jak slon wygladac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1921
Hej dziewczyny:)czytam te wasze wypowedzi i jestem zdziwiona.. czy jak lekarz dawal wam proszki nie robil wam badan?? ja mialam robione badania i dopiero proszki przepisane i nie tyje wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety większość ginekologów
przepisuje tabletki bez robienia wcześniejszych badań:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona1921
jakie dokładnie miałaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1921
mialam robiona krew. ale moj ginekolog powiedzial ze jesli nie chce przytyc to powinnam miec zrobione takie leki a nie tak jak niektorzy ginekolodzy roia na chybil trafil pytaja sie do ilu zl i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona1921
a jakie bierzesz tabletki? z góry dzięki za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1921
cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli26
kilka lat brałam pigułki w sumie z pięć rodzaji lekarz mi tak zmieniał bo nie miałam ochoty na sex, nie wiem czy to od tabletek, ale wiem jak było przed... od niedawna już je odstawiłam i czekam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugoha
tez biorę tabletki, wiem ze po nich sie nie tyje tylko zwieszka sie apetyt:/ i qrde nie moge nad tym zapanowac:/ zle sie czuje w swoim ciele, jestem jakby napuchnięta. gdy patrze na zdjecia z wakacji to az przykro sie robi :] co zrobić babiczki? bo chcialabym sie móc poopalac na wakacjach ;] a jak na razie to ja chyba nigdzie sie nie pokaze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugoha
a no i też nie mam ochoty na sex, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollin
ja biorę tabletki od prawie roku ze względu problemów skórnych ,a Cilest zażywam chyba od 4 miesięcy, niestety, przytyłam jakieś 10 kg, nie zauważyłam większego łaknienia, ale domyślam się, że to zatzrymanie wody tak na mnie wpływa...czuję się strasznie w obecnej skórze i chyba przestanę brać tabletki mimo nieskończonej kuracji poprawy cery...mam nadzieję, że po rzuceniu tabletek wraz z ćwiczeniami i dietą zrzucę zbędne kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość overpower
Dziewczyny a po jakim okresie od odstawienia tabletek mija ten apetyt i zaczyna waga isc w druga strone (o ile w ogole idzie) bo ja przez poltora roku przytylam okolo 15 kg. Rzucilam jakos 3 tygodnie temu. Zawsze bylam szczupla, teraz wygladam niezaciekawie. Probowalam odchudzac sie podczas brania tabletek, niestety tylko 4 kg zeszlo a dalej nie chcialo sie nic ruszyc dlatego postanowilam ich juz nie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzisiaj postanowilam odstawic tabletki antykoncepcyjne. Barłam 2 rodzaje.. mam 173cm wzrostu i cały czas wazyłam 52kg, teraz po roku przyjmowania tabletek waże 58 i mam ogromny cellulit, czuje sie z tym fatalnie. Jem tak samo duzo, tak samo niezdrowo jak kiedys, z tym ze własnie zaczeły pojawiac sie tego efekty.. Ja mam z kolei inny problem, mozna rzucic tabletki takj po prostu? Po prostu nie brac kolejnego opakowania i juz? I mam jeszcze jedno pytanie, boje sie uzywac samych prezerwatyw, ciaza dla 19-latki to nic ciekawego, co proponujecie zamiast tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
hej, ja tez mam problem z tyciem w czasie brania anty- u mnie to 5 kg, bałam sie ze przytyje wiec zaczełam cwiczyc i skonczyło sie na tych 5 kg ale waga w dół nie rusza...dzisiaj zrobiłam przglad letnich rzeczy, wiekszosc zrobiła sie zamała, na plazy tez nie mam co sie pokazywac w kostiumie, masakra a kiedys wygladałam całkiem niezle, kurde zaraz sie popłacze-nienawidze tego jak teraz wygladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×