Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość myszka 343
mam takie pytanko czy zna ktoras dobrego fajnego lginekologa oczywiscie pani w rzeszowie?????????????// czekam na odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia16
Cześć... Mam Pytanie... jeśli bym brała proszki antykoncepcyjne przez 3 lata... to mogłabym je odstawić (stopniowo) i gdybym się zdecydowała na dzicko to po ciąży bym nadal musiała brać proszki?? Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
Dosłownie miałam to samo brzuch.. ja bralam tabsy z 7 miesiecy odstawilam... moja stabilna waga 63-64 przez pare lat zmienial sie na 70-72 :/ w przeciagu paru miesiecy brania tabletek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarasaa
ja zaczne brac SYNDI-35 .. wie ktos cos o nich ? bo gadacie o jakis innych a o tych nikt nie wspomnial .. nie dosc ze jestem gruba to jeszcze mam przytyc ? o nie nie ^^ odpisujcie tutaj albo na e mail. byla bym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
to nie znaczy ze Ty musisz przytyc :] moze lekarz przejrzal Twoje badania i takie akurat Ci pasowaly... ja po yasminelle mialam mercilon - gdzie w internece czytalam ze dla szczuplych dziewczat bo zdarza sie utycie gdzie ja bralam miesiac i czuklam sie bardzo dobrze lepiej niz po yasminelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarasaa
tak ale tabletki inaczej dzialaja na organizmy .. wiec nie wiesz nie : ) ja jestem pulchna i jak to by to mialo jeszcze pogorszyc to bym schyba wyskoczyla przez okno ; d ale dziekuje ^^ zobaczymy .. chyba ze predzej szlag mnie trafi ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
Mi lekarz powiedzial jakby tarczyca byla ok to bym przepisal Pani yasminel jak by byla np niedoczynnosc to tego bym nie zrobil... w sumie nie tylko od tarczycy zalezy to czy przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarasaa
no to zobaczymy .. najwyzej bede beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
napewno masz dobrze dobrane tabsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agka88
Ja właśnie zawiodłam się na Celiscie. Brałam wcześniej plastry Evra, przez dłuższy okres i powiem wam, że byłam zadowolona, żadnych skutków ubocznych, tylko wzbudzały u mnie nie pewność, bo po każdym myciu odklejały się i potem jak by znów przyklejały, po za tym strasznie się brudziły. Zmieniłam je na tabletki Yaśmin byłam zadowolona i również nie przybrałam na wadze, po za tym poprawił się u mnie stan mojej cery. Ale jako że jestem studentką zaczęłam myślę o czymś tańszym. Tak wiec lekarz przypisał mi owy Celist kończę drugie opakowanie i w ciągu ponad miesiąca przytyłam 3 kg, to moim zdaniem bardzo dużo, gdyż moja waga nie zmieniała się od bardzo dawna. Czuje się spuchnięta i mam ogromną ochotę na jedzenie, dzie nigdy nie byłam łasuchem. Nie zamierzam już brać kolejnego opakowania. I jeszcze dziś lecę do ginekologa. Prawdopodobnie wrócę do sprawdzonego już YASMINU. P.S. Myślę, że na każdą kobietę tabletki wpływają inaczej. Dlatego trzeba sprawdzić na sobie. Efekty otrzymam w ciągu pierwszych trzech miesięcy, wtedy to właśnie zauważamy dopiero zadowalające, bądź niepokojące nas objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalesca
ja rzucialam tabletki po 1,5 roku brania z kilku powodow: 1) bolaly mnie piersi 2) czulam sie ciezka i przytylam ok 3 kilo 3) nic mi sie nie chcialo robic, cwiczyc, itp Od tamtej pory, czyli od ostatniej tabletki schudlam 3 kilo bez zadnej diety, codziennie sie wyprozniam, na poczatku jak rzucilam to codziennie mialam rano rozwolnienie a pozniej w ciagu dnia jeszcze przynajmniej jedna kupe... :/ jak to koles jakis przeczyta to sobie pewnie pomysli o czym te baby pisza... I teraz super sie czuje, mam okres taki w miare regularny, z odchylami o ok tydzien ale sie wszystko reguluje, aha, jajniki mnie bola czasami, ale to normalne bo zaczynaja pracowac, a z seksem to zostaly nam gumki, moj chlopak sam zasugerowal rzucenie tabletek bo wiedzial ze nie bylam zachwycona. Nie wiem czy kiedys wroce do tabletek, na razie na pewno nie bo czuje sie o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
hej to ja :D ja tabletek już nie biorę...hm... od konca wrzesnia wtedy wzielam ostatnia tabletke i faktycznie zauwazylam ze czesciej sie opróżniam, nie jestem juz taka spuchnieta niestety schudnąć nie schudłam ale co najważniejsze nie tyje! 10 kg napewno nie zrzuce ale choc polowe bym chciała :( de facto juz sie pogodziłam z tym rozmiarem ze juz bluzeczka 38 nie wejdzie tak chop siup tyle trzeba bic do 40 :/ przy okazji zakrywa moj brzusio i tyłeczek tez mi troszkę urósł... ech ale kocham sie z moim facetem w gumeczce i jest ok... robimy to czesciej niz jak bralam tabletki. de facto jak zaczelam na poczatku brac tabsy to kochalismy sie codziennie po kilka razy a pozniej nie mialam juz ochoty na seks... wiec robilismy to juz pozniej bardzo zadko mimo ze ochrona byla 24h :) teraz jak sie kochamy jest cudnie mi to sprawia olbrzymia przyjemnosc i robimy to dosyc czesto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła//
od kąd zaczelam brac tabletki to przytyłam 10 kg a ponadto mam celulit na nogach i tyłku!!!;/// wazylam 55-56 a teraz waze 65kg;/ od zawsze byłam szczupła i nigdy waga mi sie nie podniosła,najpierw brałam novynette poznoej yasminelle a teraz cilest i przy kazdych zle sie czuje a moja waga nie spada tylko sie chwieje raz 65 raz 67 jestem załamana ale już rzucam to scierwo!! i tak zamierzam za niedługo zajść w ciąże wiec mam nadzieje ze powróce do swojej wagi przez te pol roku i ze oczywiscie porzuci mnie ten wstretny celulit ktory mi sie pojawił od brania tabsów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
a ja czuje dziewczęta, że chudnę!! moze nie schudlam niewiadomo ile moze ze 2 kg ale zwsze cos bez stosowania diety!! nie mam juz takiego wilgachnego brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesta86
Witam wszystkie zmartwione kobiety tym problemem niestety od roku tołączyłam do was. Przytyłam ok 7 kg z rozmiaru 365 na 38 lub 40, jest to dlamnie niesamowita tragedia bo nigdy nie miałm celulitu na brzuszku i udach, jestem własnie w trakcie 7 dniowej przerwie po novyntte i zaczynam brać Yasminelle zobaczymy jak bedzie ona działała na moj metabolizm. Mogę z pewnościa przysiąc ze nie jestem typem żarłoka i tabsy spowodawały u mnie zatrzymywaie wody w organizmie czuje sie spuchnieta ociezała i nie zadowolona z zycia seksualnego, powodowały u mnie ospałsc nudnosci nocne, teraz zaczne te 2 i zobaczymy jak to bedzie ale moge z pewnością stwierdzic ze nie podjadałm łaknienie u mnie sie nie zwiekszyło bo wiedziałam o mnie czeka wieć ograniczyłampokarmy ale za to ziwekszyłam piciewody i to ył mój bład bo zanim sie zorientowała ze zatrzymują wode to już stałam ise balonikiem, teraz czuje sie nie atrakcujnie nie mieszcze sie w swoje ulubione cziuszki. A faceci nic nato nie pomagają1 Kiedy wrescie naukowcy wezma się za męski naród i to w ich odpowiedzialnosci owinna być anty... my wystarczająco ze rodzimy i meczymy sie z powrotem do dawnej figury. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diomeda
najgorsze ze czasem takie i inne efekty uboczne pojawiaja sie dopiero po odstawienu tabletek.ja odstawilam juz dwa i pol roku temu a dalej mam o pare kilo za duzo choc jem mniej o polowe.pewien lekarz dzieki ktoremu odstawilam tabletki powiedzial mi ze juz na zawsze bede nimi "skazona" bo te hormony gromadza sie w nadnerczach a potem uwalniaja sie do krwioobiegu i wplywaja negatywnie na funkcjonowanie calego organizmu.to jaki wplyw maja na niego czasem "wylazi"dopiero po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros25
Mam ten sam problem...brałam tabletki 2 lata i przytyłam z 10 kg;/ od miesiąca nie biorę bo się okropnie czułam że masakra..libido zerowe a cellulit i brzuchol takie wielkie że masakra!narazie nie schudłam:( ale poczekam..niecierpliwi nie dostają nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisiak1987
hej :) ja brałałam harmonet przez ok. 2 lata i w tym okresie waga trzymała sie normy :) ani kilograma więcej ani mniej :) i nawet dobrze sie czułam :) żadnych dolegliwości :) ... po odstawieniu harmonetu w ciągu 2 miesięcy przy takim samym jedzeniu jak wcześniej przytyłam 5 kilo ;( masakrycznie sie czuje !!! Nigdy nie spodziewałam sie że po odstawieniu tabletek tyle przytyje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
hej no ja niby schudlam pare kilo nie wazylam sie dawno ale kiedy to robilam ubylo mi ze dwa kilogramiki... ale mimo to ze mniej jem to nie widze rewelacyjnych skotkow.. wczoraj ogladalam zdjecia z przed dwoch lat bo akurat takie mi sie trafilo gdzie mialam odkryte ramiona itd to bylam chudziutka nie zauwazalam wtey tego ale teraz to widze... :/ masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulaa010010
Ja po pierwszym opakowaniu tabletek \"CILEST\" przytylam 3 kg, przez pierwszy tydzien czulam sie fatalnie, codziennie rano budzilam sie ze straszliwym bolem brzucha i mdłościami, czasem nawet dochodziło do wymiotów. Później wszystko się umiarkowało, jednak cały czas czułam ogromne łaknienie, nigdy nie miałam problemów z wagą, teraz zaczęłam dietę, chociaż potrzeba jedzenia nadal nie ustępuje - staram się napychać się wodą mineralną i cyrusami. Jeżeli po 2 opakowaniu będę czuć się równie fatalnie wrócę do poprzednich, bądź całkowicie z nich zrezygnuje. Ja również uważam, ze to nie tabletki napychaja, ale wzrasta łaknienie, niestety ja nie potrafię nad tym zapanować, dlatego prawdopodobnie zrezygnuję z antykoncepcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros25
a ja się nie dopinam w spodnie kupione we wrześniu:( tragedia...jestem załamana;( nie biorę tabletek juz drugi miesiąc...zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi, to jesli juz mowi sie o tyciu, to raczej nie w trakcie ale po odstawieniu... Tabletki odstawilam w sierpniu. do dzisiejszego dnia przytylam 9 kg. odzywiam sie normalnie, a raczej nawet bardziej zdrowo, np nie jem w ogole ziemniakow, takze nie chodzi o to, ze jem bardzo duzo.. jestem zalamana.. mowie to takze na podstawie doswiadczen moich znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
ja odstawiłam i raczej chyba nie przytylam ale tez szalenczo nie schudłam... po odstawieniu gospodarka hormonalna wariuje! dlatego mozna zapewne i tyc... ja zauwazylam np wieksze owłosienie niz bralam tabletki,... wtedy wloski odrastaly jakby wolniej i byly słabsze teraz jak ogole nogi to na drugi dzien nie mam co marzyc ze moj chlopak dotknie i beda gladkie!! ale tam zima jest wiec jedyne co dotknie to kolanko przed spodnie :];];];];];];

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menthamp
ja nie biorę 3 tygodnie i przytyłam 4kg. jestem załamana. ćwicze, zdrowo się odżywiam. wpadłam w obsesję, codziennie staję na wadze i codziennie jest więcej. ;( pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna od yasminelle
hej dawno tu nie zagladalam :) niestety niektore dziewczyny po odstawieniu tyja poprostu juz tak jest ... ja schudlam tabletek nie biore juz ze 4 miesiace pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remedios14353763
Tabletki sa do bani:( ja bralam ich sporo- bo lekarz oczywiscie nie robil badan tylko przepisywal jak mu sie podobalo! Najlepiej czulam sie po plastrach- stosowalam je ponad 2 lata- w tym czasie swietnie je tolerowalam, zadnych skutkow ubocznych, ladna cera, waga super, libido bez zmian a nawet wieksze;) jednak po uplywie tych 2 lat, zaczelam miec straszne problemyz zoladkiem:O rzucilam plastry i dopiero mialam zabawe:O😠 3 pierwsze okresy normalnie, pozniej zatrzymanie cyklu na ponad 100 dni...wywolywanie okresu, utycie 10 kg w miesiac!tradzik wielki jakiego nigdy nie mialam!masakra:( Skonzylo ie to tak ze dorobilam sie PCOs:(no i teraz musze brac duphaston zeby co miesiac miec okres, musze dbac o siebie o 1000 razy bardziej niz kiedys, mimo schudniecia kilku kg wszystkie ubrania musialam zminic bo moja figura sie zmienila:( no a o probklemach z jajeczkowaniem- brak, i problemami z zajsciem w ciaze nie wspomne:( Podsumowujac- jakbym mogla cofnac czas nigdy by nie zaczela brac jakichkolwiek srodkow anty. Oczywiscie mam kolezanki ktore po odstawieniu maja wszytsko ok, wiec zdaje sobie sprawe ze to sprawa indywidualna... ale chcialam sie wyzalic;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajatakaja
Niestety po tabletkach się nie tyje tylko często \" puchnie\". Zatrzymują one u niektórych dziewczyn wodę w organiźmie.. u tych, które maja do tego skłonności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvverrrsaw
moze warto spalic zbedny tluszcz? w koncu miec ladna sylwetke :) www.thermacuts.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_Studentka
a brała któraś z was tabletki YAZ ? no ja właśnie biorę, od tygodnia, i wp*********alam jak głupia - mam nadzieję,że to tylko chwilowe, jeszcze nigdy tyle nie jadłam, i nie chce mi sie fajek palic co teoretycznie powinno wyjsc mi na zdrowie, ale praktycznie kiedyś zapaliłam i nie chciało mi się jeśc, a teraz.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×