Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość Grzegorz z Krakowa
znam kilka fajnych stronek na ten temat np www.247pantyhose.com polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Kasia
ale nie widzę Ciebie w tych rajtach. Daj link jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnn
w zyciu bym czegos takiego nie zalozyl jako mezczyzna!!!! :| ale u kobiet kocham ponczochy ;> wtedy mam wieksza chec je zerznac ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werr
lnn - zgadzam sie z tobą,to jest obrzydliwe na facecie :o ale nie wiem co ty i większość facetów widzi w tym materiale na kobiecie i co to ma do seksu ? wytłumaczcie bo ja z kobietą mogę sie kochać bez skarpet , majtek itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darorr gg529839
siemka jestem za to nie tylko podnieca mnie ale i moja kobietę zawsze zakładam przed sex-em a jak zapomnę to mim przypomina ?podoba się jej i to jest najważniejsze !!! i mi to sprawia przyjemność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosman 1
czadowo jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRRnel
WITAM uwielbiam rajstopki,szczególnie takie cienkie jasne 15 den.jest jakaś laska która także je lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alatrise
Nie wszyscy faceci chodzacy w rajstopach sa fetyszystami. NIektozy poprostu przejrzeli na oczy i odkryli w tej czesci ubioru dobra metode na zwykle dobre ubranie i alternatywe dla paskudnych kaleson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Zdecydowana większość facetów noszących rajstopy (na pewno 100% tych co noszą cienkie rajstopy) jest fetyszystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co rajstopy maja wspolnego z seksem ? Maja jak najbardziej ! Majac na sobie rajtki (30 - 50 den) podczas uprawiania seksu czujecie duuuza przyjemnosc nie tylko na narzadach plciowych ale rowniez i w innych miejscach : na pupie, na stopach, miedzy odbytem a penisem (wagina). Musza tylko byc odpowiedniej dlugosci - wtedy sie podczas ruchow wydluzaja i skupiaja masujac rozne czesci ciala. Tak jakbyscie uprawiali seks niemal calym cialem :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek centralna Polska
Witam. Sam chodze w rajstopach przewaznie cienkich z layklrą bo te tańsze ze streczu są niewygodne sciagają się i wałkują oraz pod spodniami jest uczucie jak by się doczepiały do materiału, natomiast te z laykrą są gładkie i obcisłe. Zakłądam je zarówno do łóżka jak i pod szorty na bieganie oraz naturalnie pod spodnie. W porze jesiennej i wiosennej standardem jest zakłądanie beżowych i brązowych do szortów na rower i na bieganie po mieście. Ostanio również ubieram się tak też na zakupy. Większość ludzi po prostu nie zwraca uwagi na moje nogi lecz czasami zdarza się że ktoś się mocno przypatruje a niektórzy nawet wchodzą w rozmowę na temat rajstop. Zdarza sie ale bardzo sporadycznie ze ktoś próbuje nawet zaczepić ale na moich ok 200 wyjsci zdarzyło się to moze ze 4 razy i to tylko w początkowym okresie mojego wychodzenie ok 2 lata temu. Teraz wychodzę zupełnie w biały nawet słoneczny dzień ubrany w szorty, obówie sportowe, rajstopki, skarpety, i na górze dres. Uczucie niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moim marzeniem jest poznać i być z kobietą która lubi rajstopy nylony. Niestety do tej pory moja dziewczyny bardziej lubią spodnie itd A jak czytam tu o że kobiety też lubią ehhh super Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
ja też uwielbiam rajstopki nie tylko na nogach kobiet ale sam je zakładać, również chętnie poznam dziewczynę które je nosi i akceptuje facetów w rajstopkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron74
Chyba zaczęło się ode mnie kiedy namówiłem żonę do tego abyśmy oboje nałożyli rajstopy do łóżka. Było niesamowicie. Sytuacja powtórzyła się jeszcze wiele razy. Żona chyba zauważyła, że zaczyna mnie to za bardzo "kręcić" i zaprzestaliśmy "wygłupów". Teraz wystarcza mi w zupełności to, że tylko ona je nakłada. Uwielbiam na nią patrzeć i jej dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszany
Gdy za 1 razem żona chce to robić a ja nie mam ochoty to zmusza mnie do założenia stringów staniku gorsetu butów na obcasach i rajstop i innych babskich rzeczy później przywiązuje mnie do krzesła daje perułkę i zaczyna mnie malować na końcu zostawia mnie tak na jakiś czas a ostatnio przyprowadziła koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszany
po tym zawsze z nią ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
A czemu nie wypowiadają sie kobiety na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek632
Mam 15 lat i bardzo lubie chodzić w rajstopkach i pończoszkach. Od zawsze podbierałem tą bielizne mojej mamie i później sie w nią ubierałem. To bardzo fajne uczucie. Najgorzej było jak mama mnie przyłapała na chodzeniu w rajstopach po domu. Myślałem że mnie ochrzani a ona mi tylko powiedziałą że jak chce to moge ubierać jeszcze spódniczki i jej koronkowe majteczki. Zaskoczyła mnie tym. Od tamtej pory zawsze chodze tak ubrany. Na boże narodzenie kupiła mi gorsecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
słuchając tego wszystkiego mam ochote zabawić sie z laskami piszcie blondynki w rajstopkach i mini skipe przemo0602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyklyjan
do mnie też na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on men
Rajstopy są boskie, jedna z najleszych rzeczy na świecie. Noszenie ich to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×