Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość Skromny
Czy jest jakas samotna kobieta która zakłada rajtki . Niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantymen
Są w sklepach internetowych męskie rajstopy http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=search&cat_id=0&mid=0&id=6684&page=0&sizeslt=0&sess_id=050f988df957b00d509b87751dfded81 jednak mają skarpetę. Facet w łóżku w skarpetach wygląda idiotycznie. Dlatego m.in. kupuję sobie bezmajtkowe, bez palców i najczęściej biodrówki (Marylin) i noszę damskie rajstopy. Pod spodniami ich nie widać. W pracy mam jeszcze skarpetki, ale jak już wracam do domu zdejmuję je w samochodzie. Gdy jest ciepło zgodnie z nazwą bezmajtkowe noszę bez slipków pod spodem. Jest zdecydowanie wygodniej w rajstopach przylegających do nóg niż w kalesonach wałkujących się pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmoo
Pantymen powinienes sie nazywac ciotek. rajstopy sa bardzo kobiece i powinny nosic je kobiety a nie takie ciotki jak ty, za rok bedziesz nosil staniki i stringi albo sukienki bo nie uwieraja tak jak spodnie. jak cie spotkam to wybije ci z glowy rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
timmoo jestes poprostu burak i sztywniak . A kly masz ty i to do wybicia BARANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszacy ...
Panowie , spokojnie, apmietajmy ze : 1. spodnie byly wylacznie dla meszczyzn - prosze mi powiedziec dlaczego teraz nosza je takze kobiety ?? tu sie klania historia .. 2 prosze zajrzec do podrecznikow historii lub innych zrodel , majtki - czyj to wynalazek ?? i od kiedy sie go nosi ?? innych przykladow nie chce mi sie wymieniac bo widac kolega co mu sie rajstopy nie podobaja niema odwagi zalozyc , sprobowac .. osobiscie uwielbiam kobiety w rajtkach , a sam nosze w takie dni jak ten dzis gdzie tmeperatua zjechala do - 15 a ja niekoniecznie lubie marznac. Jezeli koelga uwaza ze noszenie rajstop musi konczyc sie z noszeniem stringow (choc sa i meskie tu polecam wiele sklepow , bo obecnie sa na rowni sprzedawane z damskimi choc zrobiono je najpierw wylacznie dla kobiet ) to musi to byc polaczone z noszeniem biustonosza i spodnicy (szkoci maja swoje spodniczki za kolanko i jakos nikogo z inteligentych oczytanych ludzi to nie dziwi bo to ich tradycja) a co do sukienek przypomnij sobie rzym ... zanim byly spodnie byly tuniki siegajace do polowy uda , na filmach historycznych mozesz podejrzec jak to wyglada, jezeli wyglada to jak spodnie to proponuje lekarza okuliste , dlugie plaszczowate nazywaja sie CHITONY .. wystarczy o starozytnosci , przejdzmy do wspolczesnosci , no proponuje XVII lub XVIII wiek - tutaj pojawil sie Szustokor , wczesniej jako stroj wojskowy a potem noszony przez cywili - meskich cywili .. kobiety w tamtych czasach nosily juz suknie , nie spodniczki .... rozni sie to dlugoscia ;-) idac dalej , albowczensiej - Glengarry - to tez ubior meski, wojskowy - uwazasz ze meszczyzni byli sexi w tamtych czasach ?? kilt - w miare nowy wynalazek z okolo XVIII wieku naszej ery .. kobiecie nie wolno zalozyc .. Kontusz - XVII i XVIII wiek - tez forma sukni , eleganckiej sukni .. Dhoti to indie .. no tak tam spodni nie znaja .. Zypan , to oczywiste , dobra koniec wypisywania zaszlosci, ale nie sugeruj mi tu ze to kobiety wymyslily rajstopy i ze od nich sie to zaczelo bo jak pocyztasz to pierwszymi spodniami , no raczej rajstopami byly noszone w pierwszych wiekach naszej ery wlasnie przez meszczyzn , o pasie do ponczoch tez nie pisz bo to tez byl pas stworzony pod tunike dla meszczyzn , w XV wieku byly nogawico-spodnie ktore idealnie przylegaly do ciala podkreslajac ksztalty nog i posladkow MESKICH rzecz jasna ... spodnie ktore nosisz teraz narodzily sie dopiero w XIX wieku !!! i kto pierwszy nosil : 1. sukienke bo jak inaczej nazwlabys dzis tunike ?? tak mozesz argumentowac ze okreslala tez stan zamoznosci noszacego 2. rajstopy lub protoplaste obecnego wyrobu 3. podwiazki- pasy do ponczoch niezbedne w tamtych czasach pod tunika 4. spodnie - dlaczego niekt nie dziwi sie ze nosza je kobiety ??? podsumuje krotko - wbij sobie najpierw troche oglady , troche wiedzy , troche kultury , i duzo tolerancji i wtedy pisz ... a jezeli Twoja kobieta nie nosi spodniczek , sukienek , rajstop to tylko moge wspolczoc .. a Tobie polecam sprobowanie samemu , moze z nia rajstop i nie koniecznie tych dla meszczyzn bo ine roznia sie niczym poza cena , ktora maja delikatine mowiac zawyzana w storunku do rajstop damskich i powiedz mi jeszcze tylko dlaczego duzi i liczacy sie producenci produkuja meskie rajstopy , getry ?? kaprys , wywalanie pieniedzy ?? a moze moda sie zmienia , tak jak bylo to ze spodniami i pierwszymi sukienkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V Karvine
Ja po prostu uwielbiam kiedy moja dziewczyna w czasie sexu ma na sobie rajstopki z dziureczka natomiast ja ich nie zakladam zero podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V Karvine
Ja po prostu uwielbiam kochac sie z dziewczynami ktore sa w rajstopkach z dziureczka nie za duza.Natomiast zeby chlopak ubieral cos nienormalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na priv gg
5813515 uwielbiam rajstopki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V Karvine
To bylo do mnie mam nadzieje ze jestes dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ras111
osobiście uwielbiam pończochy... sam miałem je na sobie kilka razy... było super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Pewnie ze tak rajstopki i ponczoszki sa super nosze je pod spodniami lubie jak sie ocieraja o nie , najbardziej lubie sex w nich uprawiac jak kobieta delikatnie glaszcze mie po nogach , wtedy jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaGosia
Ja niestety uprawiam ten rodzaj seksu raczej z konieczności niż z urozmajcenia.Niepamiętam już jak to się zaczęło,ale nie mogliśmy inaczej.Dlatego że prawie nigdy nie byliśmy sami w domu...i tak jakoś wpadłam na pomysł żeby rozciąć rajstopy w kroku i tak się zaczęło.Jednak nie moge się doczekać,aż będzie ciepło i będę mogła robić to z gołymi nogami.Narazie jednak (do końca zimy!)tak się kochamy i muszę tylko uważać by z małej dziurki nie zrobić ogromnej!!! A już nieraz nam się przytrafiło że miałam potargane prawie do kolan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Mila Gosiu sex w rajstopach dla faceta to normalnie poezja , to cos naprawde przyjemnego uwiez mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
aaga1983 widze ze wiesz oczym pisze , jestes super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaGosia
Wiem SKROMNY....mojego chłopaka to też podnieca,mówi mi że w rajstopach wygladam bardzo sexi! Tyle że ja nie moge się jakoś przyzwyczaić? Może dlatego że tak robimy od niedawna? Czuje tez różnicę,kiedy mam na sobie takie cienkie,bo wydaje mi się ze mam gołe nogi. Kiedy jednak ostatnio bo było zimno i miałam na sobie takie grubsze,to była różnica...byłam jakby skrepowana,głupie uczucie? Nic mu nie mówiłam,ale jednak nie było mi tak dobrze.to chyba kwestia przyzwyczajenia? Ja odkąd pamiętam,robiłam to z gołymi nogami,a teraz tak sie porobiło że już nie mam tyle swobody i jest mi jakoś niewygodnie,trudniej się podniecam...dobrze ze zima nie trwa długo,hihihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Mila Gosiu rozumiem Cie ze akurat Ciebie to niepodnieca ale twojego chlopaka i mie samego bardzo namow go zeby tez zalozyl cienkie rajstopki . zobaczysz napewno sie zgodzi i moze Ciebie to podnieci bardziej , Sprubuj i odpisz jakie wrazenie , Pozdro buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
A wiecie co . moim zyciowym mazenie jest sex z dwiema kobietami lub z nieznajomą , To musi byc super sex bezobowiazan cos pieknego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk21
mnie nawet podniecaja zdjecia kobiecych stop czy tez całych nog w rajstopach. byla by jakas chetna Pani pokazac nogi ?? moja dziewczyna nosi teraz rajstopy pod spodniami a do tego skarpetki wiec nie moge pocieszyc sie widokiem ;(( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaGosia
Mam nadzieję SKROMNY że może kiedyś uda mi się tak spróbować? Pewnie mój Miś nie sprzeciwiał by się,abym mu założyła moje rajstopki hihihi....problem jest taki,że niemamy gdzie się na spokojnie kochać,a do tego musiałby się rozebrać! Taki numer narazie nieprzejdzie,za duże ryzyko...ale jak bede sama w domu kiedyś to spróbujemy...teraz kiedy jego babcia do nas zagląda(często!!!) to ja tylko opuszczam spódnice a on chowa GO szybko w spodnie.Jak narazie sobie radzimy,stąd ten pomysł z rozdartymi w kroku rajtkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Mila Gosiu znam ten bul doskonale tez niezabardzo mam ze swoja dziewczyna sie kochac , ale ostatnio zabieram ja do mojego zakladu , kiedy pracownicy koncza prace to robimy rozne numery . A co do rajstop z otworkiem to niezly pomysl , zobaczysz kiedys bedziesz sie smiala z tego ze niemialas gdzie spokojnie sexu uprawiac , chociasz powiem Ci ze takie skradanie sie przed babcia napewno bardziej was podnieca , i orgazm jest bardziej przyjemny. Jestes super osobą widze ze chociaz z Tobą idzie tu powaznie porozmawiac ciesze sie ze masz do mie jakies male zaufanie pozdrawiam Cie mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchacz
Zawsze wolałem kobiety w pończochach, niż rajstopach. Ale wyobrażam sobie, że seks w rajstopach też może być super, tylko pod jednym warunkiem: pod rajstopami nię będzie majtek. One psują cały efekt estetyczny. Pośladki i biodra opięte gładką materią są cudne, mogę je głaskać i podziwiać bez końca. Nie bez powodu modelki na reklamach rajstop nie noszą majtek. To piękne i praktyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaGosia
Masz rację! Oczywiście że bez majtek...w tym cały urok!Raz robiłam to w pończochach,ale jakoś mi się zsuwają może dlatego że w czasie stosunku strasznie się wiercę...hihihi,tzn.szalelę nogami!I przy końcu miałam je na kostkach, ten sam efekt był w podkolanówkach,więc po co sie starać? Zresztą mój facet,jak sie już dorwie to to mu chyba wszystko jedno? Mam takie wrażenie,ale może się mylę?A jeśli chodzi o podniecenie,kiedy babcia jest za drzwiami...to coś w tym jest!Mam napiete wszystkie zmysły,a mojemu to lata!!! Itak bedzie na mnie! Odnoszę czasami wrażenie,że jego babcia domyśla się ze się nie tylko się uczymy...hihihi i dlatego stara się nas jakoś pilnować.Pamietam jak w pazdżierniku kiedy raz przyszłam w gołymi nogami(było ciepło!serio!) -to spytała wprost:Czy nie jest ci zimno Małgosiu? ,najadłam się strachu!Kumpela mi kiedys opowiadała ,że jej rodzice każa zakładać spodnie,kiedy jest u niej chłopak!!!To byłby przykry koniec naszych zabaw...Od tego czasu staram się nie ubierać zbyt wyzywająco.Ale ze spódnic nie zrezygnowałam,a to mój sekret co mam pod spodem hihi.Oj .ale na długą metę takie stresujące stosunki są męczace.Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Suchacz masz racje ze sex w rajstopach poczywiscie bez majtek jest cudny , lubie jak mam zalozone rajstopki bez majtek i moja kobieta lize mi przez nie dostaje wredy szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Co sie z wami dzieje nic niepiszecie jA wŁASNIE MAM ZAŁOŻONE RAJSTOPKI OCZYWISCIE BEZ SKARPET I OCIERAM NOGE O NOGE , BARDZO MIE TO PODNIECA NIERAZ OGLADAM FILMY EROTYCZNE I LUBIE SIE MASTURBOWAC JEST SUPER . CO WY NA TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mardok456
Po co z dziurką ja robię tylko małą dziureczkę i wtedy czuję jakbym rozdziewiczał taką ciaśniuteńką nastkę super uczucie a mam raczej małego, sex w rajstopkach jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mardok456
Po co z dziurką ja robię zawsze małą dziureczkę i wyobrażam sobie wtedy że rozdziewiczam ciaśniuteńką nastkę, a mam raczej małego, naprawdę sex w rajstopkach jest super fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Pewnie ze sex w rajstopkach jest fajny , bardzo podniecający i jeszcze przy tym jakis filmik erotyczny i normalnie bajka . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×