Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
elu to badanie to nic innego jak usg "dowcine " i patrzy czy na jajnikach jest pęcherzyk i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA_25
Hej dziewczyny! Moge do was dołaczyc? Tez czekam na upragnione II niestety po odstawieniu tabletek nie było miesiaczki przez kilka msc (nawet nie powiem ile) co prawda bylam u swojego gina ale liczyłam ze sie pojawi sama nie chciałam kolejny raz braz hormonow niestety @ nie pojawiala sie wiec trzeba było. Teraz czekam az sie laskawie pojawi - tez mam brac luteine i mam nadzieje ze pomoze. Jestem z tych NIECIERPLIWYCH dlatego chciala bym juz teraz byc w ciazy niestety wiem ze moze to trwac i trwac. Ale w pierwsza ciaze zaszlam szybko - tyle ze wtedy brałam tabletki tylko 3 msc - dostalam @ 24.3 a w ciaze zaszłam wedle usg 1.05 niby nie mozliwe a jednak :-) i szczeze mowiac teraz tez nmialam nadzieje ze tak bedzie i chyba dlatego tak sie nie spieszyłam aby ja wywolac no ale od 03.12 do dzisiaj to jednak dlugo - wiec byłam dostałam jakis elixir na wywolanie potem luteine i mam nadzieje ze wszytsko szybko pujdzie. Juz nawet wuzie ogladam i mam swoje faworyty. Tylko ciekawe ile razy moda na nie sie zmieni nim bede mogła zakupic dla mojego dzieciatka nawet imiona juz wybrane (mamy juz 6 latniego Dawidka) POSTANOWILAM DO WAS DOLACZYC BO W GROPIE RAZNIEJ . Wiem wiem wszystko napisane bardzo chaotycznie ale mysle ze z czasem bedzie lepiej - wkoncu to moj pierwszy raz. Tak wiec zycze nam wszystkim aby ta Luteina byla naszym wybawieniem i abysmy zmienili niedługo temat na jakie imie/jaki wozek itp. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witaj julka jasne ze możesz do nas dołączyć a napewno z nami bedzie ci razniej i mam nadzieje że wkrótce któraś z nas zafasolkuje a potem pozaraza nas wszystkie hihihi . Miłego dnia zycze bo chyba zapowiada sie piekny ( bynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia witaj 3mamy kciuki za Ciebie, napewno się uda .. niech tylko u ciebie @ się pojawi czym prędzej i będziesz mogla rozpocząć staranka :) snaforko a kiedy ma być wedle gina owu?? mówił coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
hej dziewczyny to znow ja zaczelam brac ta luteine obliczylam sobie jakbym normalnie dostala@ to kiedy bylby ten 14 dzien cyklu no i po 2 dniach przyjmowania luteiny dostalam@ i leje sie ze mnie jak z kranu ale kurde teraz nie wiem czy jak sie pojawila@ to czy mam odstawic luteine czy nadal ja brac przyjmuje juz 5 dzien a mialam przyjmowac przez 10 dni moze wiecie czy jak sie pojawi podczas brania luteiny wczesniej@ to czy trzeba ja odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
agisia z tego co wiem po sobie to jak przyszła @ to należy przestać brać luteine ja też brałam 10 i w 8 dniu zjawiała się @ i odstawiłam Jeżeli dzisiaj ci sie pojawil @ to jest 1 dzień to10 .11 byłby 14 dc a ty masz brać od 14 dc czy to nie za wczesnie moze nie dojsc do owulacji a wtedy ze staranek nici ja brałąm od 16 dc i wydawało mi sie za wczesnie a mniej wiecej nie wiesz kiedy masz owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus kazał mi przyjść w czwartek bo narazie jest małyt pecherzyk jak pisalam 10mm a ponoć rośnie 3mm na dobe a mniejwiecej powinien byc 2o-23 mm narazie nie był w stanie mi nic powiedziedziecwiecej dowiem sie w czwartek oby owulki nie było w piatek bo meżulek dopiero w sobote bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
niestety anforko nie wiem bo jestem po poronieniu i to jest moja pierwsza@ po zabiegu wiec juz teraz wszystko mi sie poprzestawialo i nie mam pojecia kiedy bedze owulka aletez tak myslalam ze odstawie teraz jak mam @ a pozniej zaczne znow brac od 16 dnia cyklu dzeki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
agisia nie ma za co po to tu jesteśmy żeby sie wspierać i uzupełniać wiedze albo i niewiedze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agisia tak czy siak nie powinnas brać lutki w trakcie krwawienia.. i podobno po poronieniu troche trwa zanim wróci @ i organizm się zregeneruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu naprawde mozna sie czuc ze nie jestesmy same. Ja własnie odebrałam testy owulacyjne zaczełam brac tabletki na wywolanie i czekam @ mam nadzieje ze przyjdzie szybko. I ze sie uda ja to juz sie zaopatrzyłam we wszystko od roku biore prenatal mezowi kupiłam salfazin i bedziemy działac. Mam nadzieje ze wszstkim nam sie uda i ze we wrzesniu 2010 bedziemy mamami :-) fajnie to brzmi , co nie? Ja mam troszke niby lepiej bo mam juz synka ale tak bardzo pragne miec jeszcze corcie (synek tez super oby zdrowe było i oby sie udało). Mam nadzieje ze ktorejs z was sie teraz uda skoro ja dołaczyłam to moze jedna z was przeniesie sie na inne forum te bardziej ciazowe :-) ZYCZE WAM TEGO i sobie tez. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzyiiiiiiiiiiiii
dziewczyny mam pytanie. ja biore luteine w kapsulkach na koncentracje i stres. czy od niej tez latwiej zachodzi sie w ciaze?? bardzo prosze was o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzyiiiiiiiiiiiii
dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zyi luteina to inaczej progesteron i napewno łatwiej zajsc ciaze skoro to lekarze przepisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zyi luteina to inaczej progesteron i napewno łatwiej zajsc ciaze skoro to lekarze przepisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzyiiiiiiiiiiiii
ale ja ja kupilam bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zyi to chyba nie jest luteina a ona jest podjęzykowa i ile cie kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzyiiiiiiiiiiiii
15 zł, faktycznie to nie jest luteina tylko lecytyna ;P pomylilo mi sie. przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Julka ja teżmam nadzieje ze w 2010 niekoniecznie wrzesień mozebyc nawet grudzień ze zostane mama a jak wczesniej to lepiej . Zawsze z nami mozesz pogadać a my cie podtrzymamy na duchu a jeżeli my bedziemy mialy dołka to ty nas pocieszysz po to tu jesteśmy ile można mężulka męczyć wkońcu on sam nam sie załamie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zyi nie szkodzi też tak mi sie coś wydawało że to nie jest luteina bo to hormon a co do hormonu ma stres i koncentracja ale chociaż już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zyi nie szkodzi też tak mi sie coś wydawało że to nie jest luteina bo to hormon a co do hormonu ma stres i koncentracja ale chociaż już wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
elus no juz wlasnie wiem czekalam na @7 tygodni i juz mam dosc bo nigdy az tyle nie lalo sie ze mnie jak teraz no ale skoro to ma oczyscic moj organizm i zregenerowac to niech sie leje litrami byle zebym mogla znow sie starac o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ę że pojawił się wątek o który ja chciałam zapytać... a co z lekami które mają luteinę w sobie.. ja kupiłam taki.. i jest to : vita-miner z luteina. czy myslicie że ona moze mieć jakieś działanie pomagające zaciążyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus1982 luteina w takich preparatach jest dla oczu ale czy pomoze na ciaze? zaszkodzic nie zaszkodzi wiec trzeba wiezyc ze pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
kurcze co napisze i wysyłam to mi znika Elu Julka ma racje luteina jest stosowana do kropli do oczu i witamin ale to nie jest hormon tylko składnik o innym działaniu jakim to nie wiem ale poszukaj w necie może cos sie wiecej dowiesz ale mi sie wydaje że w tym preparacie luteina nie pomoże zaciążyć A ja na 19 mykam na kolejny monitoring mam nadzieje że sie czegoś dowiem i bedzie wszystko oki - aż się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anafora jak tam po monitoringu - wszystko ok? Mi kolezanka powiedziała ze starała sie o dzidzie i nic jej nie wychodziło a ze nie mogła sie doczekac to kupiła cos dla dziecka i pewnie to nie pomogło ale jest w ciazy. Jejku ja to sie tak wszystkiego chwytam ze tez kupilam (w tajemnicy przed wszystkimi) wiem ze to głupie ale ja chciała bym juz wyboerac kołyske wozeczek itp a nawet jeszcze @ nie mam ALE NIECIERPLIWE BABSKO ZE MNIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Przepraszam że dopiero teraz ale nie miałam czasu Dziękuje Julka jak narazie ok Pęcherzyk 20mm i z soboty na niedziele ma być owulka jupi mężulek wraza w sobote z naladowanymi żołnierzykami może cos z tego bedzie i w niedziele jade do szpitala bo gin akurat ma dyżur więc zobaczymy czy nastąpiła owulka Dobrze że moge jechać o której chce do niego bo przecież w niedziele Wszystkich świetych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
hej dziewczynki!!! mój M własnie odjechał więc teraz pewnie bedę Was częściej odwiedzać;-) tak miło mi tu z Wami i zawsze jak mam gorszy humor to tutaj zaglądam bo wiem, że zawsze znajdzie się pocieszenie:-) pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witaj dorotko pewnie smutno ci że m odjechał ale może cos zmajstrowaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dziewczyny chyba wszystkie jesteście zabiegane bo tu cisza jak makiem zasiał :)) a ja czekam na męża i do dzieła dziś niby ten dzień jejku aż sie boje co to bedzie za 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×