Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Dzili
Dziwczyny jak myślicie ,czy można brać lutrinę i castagus jednocześnie?Jeżeli tak to jak.Dzięki za odp.Pozdro dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już nie krzyczcie na mnie :P :P :P :P dzili ja nie mam pojęcia :O Anaforko dawaj tu cynk jak test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
witam ja byłam na usg i powiedział że mam pęcherzyk 15 mm co to oznacza to brze czy źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antares
luteina wywołuje krwawienie,ale to nie jest dobry środek na cyklicznośc i regularnośc..ja od 10 lat nie mogłam zajśc w ciąże,nie regul.miesiączkowałam,a i problem z prolaktynoma mam,od maja u.r brałam alveo firmy Akuna,miesiączki wróciły po 3 mies do regularnosci a 24 grudnia poczęlam dziecko.3 tygodnie temu moja dzidzia przyszła na świat.alveo nie jest tanie, butelka starcza na cały miesiac, ale spróbuj przez pół roku,sama będziesz zaszokowana,poczytaj na internecie....organizm sie wspaniale regeneruje i rosna bardzo włosy,gęste, piękne z blaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej jestem test 1 KRECHA w poniedziałek chyba pojde do gina chyba ze przyjdzie bo cos brzuch zaczał bolec antares ja znam ten specyfik nie odważyłabym sie go brac bo jak to na niego mówia u mnie w domu Lek-nibycud także ja mam sceptyczne do niego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nawet chętnie to Alveo - Akuna wypróbowała, ale jego cena jest powalająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Yokkoo ale ten niby lek jest na wszystko czyli na nic jak można jednocześnie poprawić sobie poziom cukru ciśnienia czy kamienie ci zejda z woreczka (choć nie maja gdzie ) na owrzodzenia żołądka na alergie moj tatko to kiedys pił na kamienie i ma curzyce i od tego specyfiku wiecej kłopotów było niż wcześniej Może innym pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
zapomniałam napisać ze @ lada chwila bedzie bo mnie brzusio boli niech juz wreszcie zawita zacznie sie nowy cykl i nowe staranka Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
hej dziewczyny może mi któraś wytłumaczyc o tym pęcherzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
dodam że mam go na lewym jajniku o wielkosci 15mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia i Dzili, ja Wam nie pomogę, bo się na tym kompletnie nie znam. Anaforko, nie ma już nadziei? :( Elus, przestaniemy krzyczeć, jak pójdziesz do lekarza :P Yokkoo, zgadzam się z Tobą- ja też nawet bym się na Alveo skusiła, ale szkoda mi takich pieniędzy. Dopiero jeśli nie będzie innej i tańszej możliwości, wtedy o tym pomyślę... Pozdrawiam Was Kobitki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dzili moim zdaniem nie powinno sie brac tych leków razem luteina jest na p[odwyśzenie progesteronu a catangus obniża progesteron wiec moze to spowodowac huśtawke Justynko nie mam pojecia a ty masz monitoring czy nie jesli masz to pewnie za 2-4 dni powie czy peknie czy nie i sie bedziecie musieli postarac wg mnie to pecherzyk powinien byc 20 mm żeby pekł ale może znajdziesz wiecej informacji w necie napewno te dziewczyny które miałąy monitoring ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko tak mi przykro z powodu testu :( :( nie będę Ci pisać że może jednak bo bez sensu się nakręcać nawzajem.. @ nie przyszła dalej?? ja dziś sprzatam i czekam na mężulka aż wróci z pracy, potem pójdziemy gdzieś na spacer... buziaki i spokojniutkiego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
brałam już w 2 razy tabletki CLO i bez monitoringu i teraz znowu mi przepisał jak dosatane okres to też mam brac ale musze się przejsc w poniedziałek do nie go i powiedziec niech teraz jak będe brac CLO to nieh robi mi monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Eluś nadal @ nie ma i sie nie zanosi musze wybrac sie di gina po jakies tabletki na wywołanie bo szlak mnie trafi Justynko z tego co wiem to przy clo powinien byc monitoring bo moga tworzyc sie torbiele wiec lepiej na zimne dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko wydaje mi się że właśnie luteine daja na wywaołanie @@@@ gdzieś mi się o uszy obiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko, Elus ma rację :D Ja miałam luteinkę na wywołanie @ i teraz też po to ją sobie zaczęłam brać. A jak nie wywoła, to może być fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej i chyba tak zrobie tylko do gina musze isc bo ja mam 2 ostatnie tabletki a to za mało także czas ruszyc tylek u mnie nadal @ brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus, ale zaszalałaś z tymi postami :P No właśnie anaforko, który masz dc? Chyba około 38, co? Bo ja już 41...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorothyyy coś stronka szwankuje i wysyła mi tyle razy albo pokazuje ze nie wysłane :O u ciebie 41? robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec marzeń i złudzeń... Właśnie przed chwilą przywitałam @... Buuuu! A miało być tak pięknie! :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec marzeń i złudzeń... Właśnie przed chwilą przywitałam @... Buuuu! A miało być tak pięknie! :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec marzeń i złudzeń... Właśnie przed chwilą przywitałam @... Buuuu! A miało być tak pięknie! :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, że coś nie tak z tą stroną. U mnie też tak wyskoczyło... Kurcze, już myślałam, że w przyszłym tygodniu zrobię test i się ucieszę... A tu duuuppppaaa! Masz ci los :( No i za parę dni zaczynamy starania od nowa. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, że coś nie tak z tą stroną. U mnie też tak wyskoczyło... Kurcze, już myślałam, że w przyszłym tygodniu zrobię test i się ucieszę... A tu duuuppppaaa! Masz ci los :( No i za parę dni zaczynamy starania od nowa. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×