Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Masz rację Elus, ta strona świruje... Kurcze, myślałam, że w przyszłym tygodniu zrobię test i się ucieszę, a tu ZONK. Nowy cykl i nowe starania. A miało być tak pięknie... :( A jest smutaśno :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Elus, ta strona świruje... Kurcze, myślałam, że w przyszłym tygodniu zrobię test i się ucieszę, a tu ZONK. Nowy cykl i nowe starania. A miało być tak pięknie... :( A jest smutaśno :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Elus, ta strona świruje... Kurcze, myślałam, że w przyszłym tygodniu zrobię test i się ucieszę, a tu ZONK. Nowy cykl i nowe starania. A miało być tak pięknie... :( A jest smutaśno :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
przykro mi Dorothy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
przykro mi Dorotthy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej u mnie dziś 40 dc i nic ciągle czekam moze coś sie rozkreci cos zaczal mnie wlasnie brzuch bolec ale ta strona oszalała moze za malo piszemy ze tak kopiuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dorothy raczej skończy sie @ czuje że lada dzień przyjdzie ale jestem pełna optymizmu wkońcu monitoring a ta paskudan @ psuje mi plany powinnam już dawno mieć dni płodne a tu taki psikus mi robi Miłego dzionka u mnie pogoda zapowiada sie przyjemna oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus już sama nie wiem chyba dzisaj pojde do gina bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dokładnie tylko dzisiaj mnie juz nie przyjmie dopiero w srode ale pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
coś doni nie widać mężulek jest blisko wiec chyba staranka tez sa oby ci sie udało Dorotko odezwij sie czasem do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko, Nadzieję trzeba mieć! Ja jeszcze jeden cykl (następny) bez gina, a potem, jeśli nic z tego nie będzie, to szybciutko tam potruptam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak sie nad czymś zastanawiam.... wczoraj sprawdzałam sluz i było go dużo, a był on mieszanką przeźroczystego z bialym...ale ciągnący, pojawia się pytanie : czy sluz po wiesiołku może się pokazać wcześniej?? tzn, że ogólnie jest go więcej nie tylko w trakcie owu?? pytanie z tego powodu że raczej nie mialam nigdy owulacyjnego sluzu 9dc... w tamtym m-cu widziałam go 19dc dopiero, a tu tak wcześnie?? może to wina wiesołka?1 jak wy macie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Anaforko jak wrócisz od lekarza to pisz trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus ja już nie wiem jak jest z tym śluzem ja mam go teraz wiecej niż do 20 dc także nie pomofge moze rzeczywiscie ten wiesiołek bo też go brałam w tym cyklu i przez niego mi sie wydłużył a u mnie nadal cisza myślałam że wczoraj przyjdzie @ ale jej nie ma i brzusio nie boli rany jaki ten cykl walnięty mam juz go serdecznie dość kiedy przyjdzie ta paskuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
a u lekarza nie byłam bo mnie dzisiaj zawiało z rana i nie dojechałam bo opony letnie jeszcze są u mnie bialutko jak nie wiem a ja butów zimowych jeszcze nie kupiłam tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko też czytalam że wiesiołek niby pomaga na napiecie przed @, i właśnie tak pomyślałam o ostatnim cyklu 36dni... wydłużony, nie bolący... hmmm.... coś w tym jest. u mnie nie pada snieg, jest mokrooooo i wiejeeee... całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej u mnie 43 dc i nic juz sie zastanawiam czy nie wziasc tych dwoch tabl luteiny co mi zostały bo oszaleje chyba ze owulke mialam pozno i nie przychodzi bo czytalam ze nawet w 30 dc mialy dziewczyny owulacje moze u mnie tak bylo i lada dzien @ nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Elus zabij mnie ale nie pamiętam a jak tylko staram sie przypomnieć to wychodzi na to że cały czas chyba jutro skocze kupic test i zrobie jeszcze raz w sobote rano bo dziala mi to na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×