Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
Elus raczej wątpie i nie chce sie rozczarowć jak przyjdzie @ kurcze już dawno bym miała monitoring i może by była owulacja Tym bardziej że ostatnie cykle były krótkie 23-26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Anaforko mam nadzieje i trzymam mocno kciuki żebyś była w ciąży pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dziewczyny zrobiłam test ale nie z porannego moczu i szlak mnie trafił 1 KRECHA a @ nadal nie ma ostatni zaczał sie 4 .09 a już mamy 16 .10 a tej ... nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Anaforko testy kłamią mam nadzieje że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Nie chce cie martwic mi też spóźniał się 2 miesiące i też myślałam że jestem w ciąży a tu nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
No dziewczyny wkońcu przyszła @ normalnie sie ciesze jak dziecko bo niedługo monitoring tylko nie iwem od kiedy zaczac eh a z drugiej strony szkoda ze nie ma dzidzi i chyba testy u mnie nie kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko i z jednej strony dobrze że przylazła bo czlowiek nakręca się i nakręca bez końca... a to może testy kłamią, a to może nie o tej porze co trzeba zrobilam, a może to to, itd. Kolejny cykl, kolejne starania, nowe nadzieje.. będzie dobrze.. zobaczysz... który to będzie teraz cykl starań anaforko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothy???? Yokkkko ?? co z Wami?? co tak cicho siedzicie??? Justyś a Ty jak ze staraniami?? który to dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wróciłam :P No to widzę, że wszystkie mamy nadzieję na ten cykl :D Ja niedługo zacznę starania... Trochę wyluzowałam, przynajmniej na ostatnie 2 tygodnie. 3mam za Was kciuki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co u Was??? ja dziś 16dc, nie wiem czy ta owu jest czy nie ... już mnie trafia... w dzień zaglądałam mokro, śluz jest, wieczorem echo....... i weź wykmiń o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej przepraszam ze sie nie oddzywalam ale problem z netem mialam ale jestemu mnie 5 dc i w poniedzialek ide do gina na 19 zaczac monitoring kazal mi tak wczesnie bo @ sa nieregularne i był @ w 23d takze wole nie przegapic juz sie nie moge doczekac poniedziałku Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elu nie wiem ale podejrzewam że tyle co wizyta (chodze teraz prywatnie) i on kasuje za wizyte 100 zl duzo ale mysle ze warto okaże sie w poniedzialek ile wezmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj znać... ciekawe czy placi się jak się chodzi normalnie, nie prywatnie... jak możesz to zapytaj go... z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus nie wiem czy on wogóle na na nfz w przychodni przyjmuje bo pracuje w szpitalu jest ordynatorem takze wątpie żeby przyjmował ale na pewno na nfz przyjmuja bys musiala sie u siebie dowiedziec bo u mnie gin jest raz na tydzień (mieszkam w małej miejscowosci ) takze to by było nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was kochane...? Ja dalej się staram, mam właśnie płodne.. dziś 18dc... trochę znów spóźnienia ale w następnym cyklu bez wieśka to wróci może do normyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
czesc dzewczyny ja jestem po poronieniu i mialam zabieg lyzeczkowaniajestem juz 6 tygodni po tym a nie dostalam okresu a moja gin przepisala mi luteine i mam brac od 14 dnia cyklu ale kurde nie wiem jak mam to obliczyc bo juz 2 miesiace nie mam okresu to kiedy bedzie ten 14 dzien cyklu?myslalam ze dostane normalnie okres to se oblicze wtedy a tu nic ciotki jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
aha i jeszcze jedno jak moge wam cos poradzic to jak chcecie zajsc w ciaze musicie przestac o tym caly czas myslec bo wiem to z wlasnego doswiadczenia o pierwsze dziecko staralam sie bardzo chcialam je miec mylalam o tym ciagle normalnie sex dzien w dzen bo mialam nieregularne cykle pozniej to mi normalnie juz zbrzydlo szlam do luzka tylko z mysla czy sie uda to bylo chore wkoncu po 8 miesiacach odpuscilam sobie i powiedzalam ze co ma byc to bedzie ale nadal przyjmowalam duphaston i kochalam sie z mezem wtedy kiedy mialam na to ochote a nie dlatego ze akurat mam plodne dni iku mojemu zdziwieniu zaszlam w ciaze nawet bym nie przypuszczala ze sie uda i teraz mam 5 letnia corcie teraz staram sie o druga dzidzie udalo sie ale poronilam znow popelnilam blad bo caly czas myslalam zeby donosic i bylam w ciaglym stresie ale jeszcze mam nadzeje ze znow sie uda a moja gin mi powiedzala ze jak kobieta chce miec panicznie dziecko to normalnie moze sie tak zablokowac ze sie wtedy nie udaje wiec rozluznijcie sie w luzku a bedzie lepiej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witaj agisia niestety nie umiem ci pomóc nigdy nie poroniłam ale ja bym poczekała na @ i po owulacji zaczeła bym brać luteine ja brałam od 16 dc skoro nie dostałaś @ moze zadzwoń do lekarza i zapytaj jak i co chyba ze może jesteś w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agisia... ja tez nigdy nie poronilam, nie mam pojęcia jak Ci pomóc, ale sadzę jak anaorka, najlepiej udać się do ginnnn :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus co nie maczasu chyba nikt ale to musi sie poprawic u mnie 8 dc wiec juz pomalutku szykujemy sie do staranek moze dzisiaj jakis trening a jak u ciebie staranka ? Musze zmykac bo moj ksiaże wlasnie z trasy wrocil papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej ale tu cisza !!! Ja mam dziś wizyte i sie boje jak ... Dziś 10 dc tak bym chciała zeby sie udało i tak jestem nastawiona najgorzej jak przyjdzie @ to bedzie płacz Wiem że może sie nieudać wkońcu to 1 cykl monitoringu a ja myśle że musi sie udać eh kiedy bede sie cieszyć swoja fasoleczka Trzymajcie kciuki jutro sie odezwe jak było papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
hej hej kobietki !!!ja aktualnie cieszę sie z obecności mojego M wiec nie mam nawet czasu do komputera usiąść;-)w tym cyklu tez jeszcze sobie odpusciłam- co ma byc to bedzie...odezwe się niebawem,trzymajcie sie ciepło i pozdrawiam ps. trzymam kciuki , aby w końcu którejś się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Dorotko ciesz się oby to szczęście trwało jak najdłużej A wiec byłam u lekarza na prwym jajniku cisza a na lewym jest pęcherzyk 10 mm i w czwartek kolejna wizyta Elu za monitoring płaciłam 80 zł według mnie to drogo wkońcu 5 min siedziałam u niego i nawet z tego wszystkiego zapomniałam jak wyszła cytologia eh ale w czwartek musze sie zapytać co i jak ale podejrzewam że jest ok skoro nic nie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko to za kilka dni owu bo niby rośnie 3mm na dobę... no daj znać co powie, faktycznie duzo jak na 5 min badania... a jak wygląda te badanie?? i czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×