Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

no tak :( osób o tym imieniu i nazwisku jest 5 stron :( justys daj znac co tam u ginka :) natala zaczkeja jeszcze kilka dni i pojdz ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
kazała mi przyjść za 2 tygodnie, bo wcześniej i tak nic nie będzie widać na usg,trochę długo,ale jakoś wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie logował na linku co podałam to m konto juz aktywne :) ja dziś lekarz.. nie wiem o co pytać a o co lepiej nie i sie nie wychylać...dziś 12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj informujcie, co tam u Was! :) Ja dopiero początek cyklu, więc jeszcze sobie poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna860410
Witam byłam na usg i widziałąm mała fasoleczke jaka jestem szczęśliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc.... wypytała szczegółowo o wszystkie choroby, moje, rodziców, rodzeństwa.. kalendarzyk pokazałam, powiedziałam co i jak. co brałam, ile, od kiedy i kto mi przepisał. na nim też mialam zaznazone ze brałam castagnus.. zpytała kto mi poweidział żeby brać, powiedziałam że koleżanka.... pochwaliła! No i badanko... usg raczką i jakimiś szczypcami??!! - sorry ale takim czymś jeszcze mnie nikt nie badal no i stwierdzone uplawy i poczatek drożdży ( Iluś mysle że badanie szyjki sprzyja powstawaniu dlatego taki wysyp ) co brać... : pochwaliła luteine , ale dała doustnie i dwa razy dziennie i od 11 do 25dc..( wcześniej miałam dop. i jedna szt.i od 14dc do 23dc.. ) - tu pojawia sie pytanie?! na co w tym wypadku jest skoro lutke powinno sie brać po owu dobra dalej......... castanus była zachwycona i kazała brać i jedno i drugie razem.. ( ja brałam lutke przez 3 miesiace a potem jak juz skonczylam brałam castagnus na wlasna reke) powiedzialm jej jak wygladał moj cykl po castagnusie (46dni) ale powiedziala ze bedzie dobrze.... badania... mam przyjść za m-c, po kuracji lutka i castagnusem. mierzyć temp rano i malować wykres......... zobaczy jak wyglada cykl po tej faszerce kazała sie przygotowac na badanie prolaktyny, progesteronu, estriadolu, TSH i gluzkozy. ale to po kuracji. 100zł w aptece poszłooooooooooooo do tego upławy i dostaliśmy maść dla dwojga i globułki dla mnie ogólnie było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
justynka zazdroszczę ci,ja jeszcze muszę czekać,nerwy mnie zżerają od środka,mam mętlik w głowie,dziwnie się czuję,chyba jeszcze do końca to do mnie nie dotarło,mam nadzieję,że za te 2 tygodnie potwierdzi się moja ciąża,bez przerwy o tym myslę,ale staram się nie denerwować i odpoczywać tak jak mi kazała gin,do mojego kochanego mogę się tylko poprzytulać:( nawet nie możemy się powygłupiać.Jakoś to muszę przetrzymać,pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wstawiłam nie to co trzeba :P :P bo zrobiłam tu adnotacje do koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dziewczyny Natalia napewno zobas=czysz swoja fasolke tylko jeszcze troszke cierpliwosci bo to za wczesnie Justynko ciesze sie razem z toba bo to napewno niesamowite uczucie ( ciekawe kiedy i ja je bede czuc ) a jak sie czujesz Justynko ? Elus ja mam email z imieniem i nazwiskiem ale mozemy na n-k sie poogladać a wizyta widze chyba sie udala moze nam cos doradzisz Własnie weszlam na linka iczekam za emailem A ja ostatnio nie mam cos czasu dnia i nocy mi braknie chodze nie wyspana a jeszcze chce umyc okna przed owulka ktora ma byc 28-29 listopad bo pozniej moze byc problem a tak juz na swieta beda umyte a noz bedzie prezencik na gwizdke eh cos mi sie wydaje ze ten monitoring nie pomoze tak szybko jak myslalam musze meza zaciagnac na badanie moze cos z jego nasieniem nie tak juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
ANAFORKO napewno też się będziesz nie długo cieszyła ze swojej fasolki a ja mam mdłości i jeszcze lekarz przepisał mi luteine bo powiedział że było mi ciężko zajść w ciąże i za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce się cieszyć z macierzyństwa i to w najbliższym czasie. .. zmieniłam ginekologa, i mysle że teraz będzie ok. chociaż mam wątpliwości co do przepisanej mi luteiny od 11dc ???!!!! skąd moja gin to wziela, skoro bierze sie po owulacji???!!!! sama nie potrafie sobie odpowiedzieć.. znajać życie zatrzymam owu a @@ będę mieć za nie wiadomo kiedy bardzo jestem ciekawa tego cyklu.. Justyśka ale dopochwowo dostalaś czy doustną ?? bo ta do ssania co mam teraz jest ochyyydnaaaaaa Anaforko ty też już długo się starasz.. na jakim jestes etapie? bierzesz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Witam Elus ja mam dopochwowo brałam kiedyś luteine pod język i ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Elus ja jestem na etapie monitoringu pierwszy bez rezultatu jak widac ale najewazniejsze ze mam owulacje i pecherzyk ładnnie peka na razie nie biore nic procz kwasu i mam zamiar badania zrobic ide w srode na monitoring to go poprosze o to i meza zaciagne na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zaczyna tu wiać depresją... :( Kobietki moje kochane... Może i nie mamy szczęścia i przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać, ale... najpierw dowiedziałyśmy się o jednej fasolce, potem o drugiej... Czyli coś się ruszyło? Może już teraz pójdzie lawinowo? :) Ja nie mam zamiaru się dołować, bo to pogarsza sprawę... Cieszę się z Natalią i Justyną :D I wierzę, że każdej z nas się uda ;) Więc więcej uśmiechu! Anaforko, Elus... będzie dobrze! Przecież musi być :) 3majcie się Laseczki. Damy radę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
czesc dziewczyny GRATULACJE dla przyszlych mam tez bym chciala jak my wszystkie ale kurcze u mnie wybralam ta luteine do konca czyli przez 10 dni jakos to zcierpialam juz dwa dni nie przyjmuje no i powinna pojawic sie @ a tu nic tylko bola mnie piersi i moj kochany mi mowi ze mu sie zdaje ze mi urosly a skoro on tak mowi to chyba cos w tym jest he he...a moze@ wogule nie przyjdzie bo jakas zrobilam sie leniwaq i ciagle spie nawet moja tesciowa mowi ze cos mi sie poprzestawialo bo ja ranny ptaszek a tu godz 11 slonce do pupy mi juz swieci a mnie z lozka wyciagnac nie idzie no zobaczymy z jakiego powodu tak spie moze pora roku tak na mnie dziala choc wolalabym zeby to byl inny powod pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agisia zrób test bo jak jest ciąża to powinno sie spowrotem brać luteine... bez odstawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
a czy to nie zawczesnie elus myslalam zeby odczekac jeszcze kilka dni bo czytalam ze u niektorych dziewczyn po lutce @sie odrazu nie pojawila a ciazy nie bylo a wiesz nie chce sie napalac tak odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
a czy to nie zawczesnie elus myslalam zeby odczekac jeszcze kilka dni bo czytalam ze u niektorych dziewczyn po lutce @sie odrazu nie pojawila a ciazy nie bylo a wiesz nie chce sie napalac tak odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
elus ale czy to nie zawczesnie myslalam zeby odczekac kilka dni jeszcze z tym testem bo czytalam ze u niektorych dziewczyn @tez nie pojawiala sie czasem zaraz po wybraniu lutki a ja sie kurde nie chce napalac tak szybko a przed@piersi tez mnie czasem bola wiec juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
elus ale czy to nie zawczesnie chcialam odczekac jeszcze kilka dni z tym testem bo czytalam ze u niektorych dziewczyn @ tez nie pojawila sie odrazu po lutce a ciazy nie bylo a ja sie nie chce tak odrazu napalac a piersi czasem mnie bola wlasnie przed@wiec juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
sorki dziewczyny ale moj komp zbzikowal chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Hejka Agisia a ktory to dzień cyklu ja jak brałam luteine 1 miesiac to po 10 dniach dopiero dostałam także nic nie wieadomo a był to 35 albo 36 dc ' Elus probuje sie zalogowac ta tej stronce co podalas ale nie dostaje potwierdzenia na email nie wiem co jest grane ? A moj mezus dzisiaj wraca z trasy wiec milo spedze wieczor hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskasia
CZy ktoras z Was brala luteine po orgametrilu?Od stycznia walcze z @ i jak narazie przegrywam.Jak na siłe nie wywołam,to nie przychodzi.Dodam,ze mam 7letnie dziecko,wiec czemu drugie sie nie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
to jest moj 28dc ale myslalam ze jak sie wybierze ostatnia tabletke to podobno odrazu@przychodzi tak czy nie? bo normalnie mam dluzsze cykle ale wlasnie myslalam ze lutka to reguluje i dostaje sie co do dnia albo kurde ja cos zle wyliczylam acha i robilam test wyszedl ujemny ale poprzednio jak bylam w ciazy to pierwszy test tez wyszedl ujemny a drugi zrobilam po okolo tygodnia pozniej i byl pozytywny ale niestety poronilam wiec moze tym razem tez tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
Agisia ja jak brałam luteine to już w trakcie jej stosowania dostawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
agisia ja ja 1 cykl brałam luteine to po 10 dniach od przestania jej brania dostałam @ w 2 cyklu nie zdążyłam 10 tabl wziąść bo po 8 dniach przyszła maskasia niestety nie słyszałam nigdy o orgametrilu a to jest tez lek na wywołanie @ ? Nie wiem co ci napisać moze przyczyna jest wlasnie to ze nie przychodzi @ a robiłaś jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Ja tez dwa cykle miałam takie że nie do końca wziełam luteine a juz było @@@@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
no wlasnie dziewczyny poprzednim razem tez dostalam@ w czasie brania lutki a teraz nic jak nie bylo tak nie ma chyba odczekam jeszcze kilka dni i zrobie ponownie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
wlasnie elus tez bym chciala sie to dowiedziec bo sama tego nie kapuje co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×