Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
hej dziewczynki juz od jakiegos czasu mnie korciło żeby zajrzeć (a miałam od tego wszystkiego odpocząć) no i nie udało sie bo jestem Elus bardzo ci współczuje może idz do gina z tego co wiem to po poronieniu powinno sie iles cykli odczekać ale też po poronieniu szybciej zajść w ciaże życze ci tego z całego serducha Dorothy to moje gg 21908815 jak co to pisz Sara91 to zależy od organizmu przeważnie gin przepisuje ja na 6 miesiecy a potem napewno bedziesz miała przerwe i zobaczysz czy ci sie uregulował U mnie dzis 23dc musiałam zerknac w kalendarzyk z ciekawości takze do @ troche zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus widac jestes na dobrej drodze... oczywiscie mozemy sie tylko domyslac jak potwornie sie czulas jak pojawila sie @ :( przykro mi trzeba byc dobrej mysli. ja jestem teraz na naturalnym cyklu. nie biore żadnych tabletek, ani nie pije ziolek. i tak przez 4 miesiace....jesli nic lutka nie zadziala to mam laparospokie i HSG + monitoring i hormony. takze za 4 miesiace zaczne biegac po lekarzach i szpitalach :( a jak do konca roku to tez nie podziala to decydujemy sie na in-vitro. jeszcze nie wiem skad na to wezme pieniadze-wyczruje chyba :( dodam ze moja lekarka sie chyba ocknela bo zapewnila mi wszystkie badania. najwyzsza pora :) Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
martolinka,ja bym na razie nie myślała o in vito,my staraliśmy się półtora roku,dopiero po luteinie się udało,a mija kuzynka przez 5 lat się starała i nie mogła,dopiero jak odpuścili i przestała się stresować i myśleć o tym to się udało,a też chodziła po lekarzach i robiła najróżniejsze badania,a ty z tego co się domyślam po nicku to jesteś młodziutka i masz jeszcze dużo czasu,a in vitro to moim zdaniem osateczność,ale to tylko moje zdanie.W każdym razie trzymam kciuki żeby wam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko wiesz... to nie takie całkiem poronienie bo nie byłam po terminie @ . to jakby wydalenie ( przepraszam za określenie) zarodka z @ wiec on takjakby sie nie zagniezdził. Ide do gin na dniach zeby z nia pogadac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka a które ziolka pilas? mi po 1 cyklu z ojcem sr. 3, tym co dorothy udało się chociaz polowicznie.. Może jednak to zda jakiś rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
hej dziewczyny....i znowu mam problemy z okresem nie wiem czemu moze przez to ze sie denerwuje???biore luteinke w 15dn cyklu przez 10 dni,,, i teraz mi sie okres nie pojawil osttanio dostalam 3dni wczesniej niz powinnam dostac.... co znowu jest nie tak???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiem ze często jak dziewczyny odpuszczaja to zachodza w ciaze, ale ja po prostu nie potrafie. NIE DA SIE. porobie wszystkie badania i zobaczymy. dzisiaj robilam test na owulacje i nic. w ogole nie pojawila sie 2 kreska. gin nie chce mi przepisac jeszcze CLO ale mam dostep do tabletek i zastanawiam sie czy nie brac ich na wlasna odpowiedzialnosc. mam taki metlik w glowie :( wiem ze jestem mlodziutka ale instynkt macierzynski jest u mnie tak silny ze nie moge dluzej czekac :( nie moge, nie chce, nie potrafie :( dla niektorych dziewczyn w moim wieku jest to absatrakcja ale co ja poradze? jedna chce dziecka w wieku 16 lat inna po 30 a jeszcze inna nie chce wcale....nie mozna uogolniac nie chce czekac 5 lat z myslami ze moze kiedys sie uda. bo ani sie nie obroce a bede miala 30 lat... chce miec dziecko wczesnie. oboje tego chcemy. jesli lekarze po wszystkich badaniach powiedza ze jestem zdrowa i zajde w ciaze naturalnie to byc moze poczekam. nie wiem co bedzie i jak postapie. ahh moglabym napisac elaborat o tym co mysle i jak sie czuje a ziolek nie pilam jeszcze zadnych :) wybiore sie do zielarza bo jakos nie mam zaufania do ludzi z allegro. moga pomieszac byle co i sprzedawac jako mieszanke ojca sroki :) kupie wszystkie skladniki i sama pomieszam. znalazlam na necie proporcje wiec bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl :( :( :( Tamten miał 47 dni! Nie testowałam, żeby nie okazało się, że będzie u mnie podobnie jak u Eluś. No i dzisiaj dostałam @. Niestety, znowu się nie udało... Eh :( Anaforko, dzięki za nr, odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
może idź do innego ginekologa po konsultację,ale nie bierz tabletek na własną rękę(ja bym się bała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dokładnie natalia ma racje nie bierz CLO na własna ręke bo możesz nieżle namieszać np porobią ci sie torbiele albo z owulacja bedzie cos nie tak Ja bym nie brała a chodziłaś na monitoring bez CLO sprobuj moze wtedy sdie uda moze wystepuje u ciebie owulacja a nie wiesz nawet kiedy ja zaczełam bez clo ale nie było 2 razy oulacji pod rzad i gin zadecydował o CLO bo zdarza sie u kobiety 1 cykl bez owulacji na ok rok czasu Także głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
ja miałam cykle bezowulacyjne,przez pół roku co miesiąc robiłam testy owulacyjne i wyszło mi,że na 6 cykli tylko w 2 miałam owulację,ale na szczęście po luteinie było dobrze i się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
hej Dziewczyny byłam u ginia i Fasolka ma już 9 tygodni ;) Strasznie się cieszę i życzę Wam też szybkiego zafasolkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
milkavilka,gratulacje-grono "ciężarówek" się powiększa:) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkavilka superrrrrrrrrrrrrrrrr :) anaforko napisalam do ciebie na gg ale sie nie odezwalaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej elus niestety do mnie nic nie doszło od dorothy doszło ale pozatym od innego nr nic nie mam nawet w archiwum zerkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkavilka gratuluje :) dbaj o siebie :) gina na razie nie chce zmieniac...poczekam te 4 miesiace....nie bede brala CLO na wlasna reke...niech mnie wysle lekarka na HSG laparoskopie i pozniej bede sie martwic co dalej....choc juz odchodze od zmysłów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dziewczyny u mnie dzis 1 dc jak ten miesiac minął ja dopóki nie bede zdrowa to starania zawieszam prawdopodobnie czeka mnie w najblizszym czasie operacja z czego mam stresa juz od kilku dni w czwartek jade jeszcze na badania i wtedy wszystkiego sie dowiem a najgoresze jest to ze operacji sie nie boje ale zmiany opatrunków gdzie sa bardzo bolesne i ludzie mdleja z bolu przy nich (mam przetoke nie wiadomo skad sie wzieła) bo zostawiona jest dziura ktora musi sama sie zagoic a lekarz powiedział ze nawet tam 2 palce w ta dziure mozna włożyc a gojenie trwa od 2-3 miesiecy wiec umieram ze strachu . Staranka zaczne wtedy kiedy bede pewna ze nic mi juz nie jest i lekarz mi na to pozwoli także dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus dorothy dostałam od was wiadomości ale narazie jak sie nie staram nie chce czytac nic zeby sie nie dołowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
anaforko nie martw się mojemu tacie właśnie jakiś tydzień temu domknęła się ( zagoiła) przetoka na pośladku. Nie było tak źle, jeżeli zmiana opatrunku na początku go bolała dostawał zastrzyk, a im później tym było lepiej. Nie martw się jesteś młoda a młodym goi się szybciej, nas straszono że to może potrwać nawet pól roku a tu już się zagoiło. Jak chcesz jakieś szczegóły to napisz na maila i nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
milkaavilka wysłałam ci email dotarł do ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) u mnie dziś 18 dc... zrobilam po drodze 2 testy owulacyjne i nic :/ mam takie przeczucie ze w moim przypadku chodzi tylko o brak owulacji. niech mi przepisza jakies tablety i bedzie OK :| :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
nie anaforko nic nie doszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
witam Mam podejrzenia o pco Byłam ostatnio u lekarza i w 12 dc nie było dominującego pęcherzyka i lekarz stwierdził że w tym cyklu nie będzie już owulacji Przepisał mi luteinę mam brać 2x dziennie od 15 do 25 dnia cyklu ale co wtedy będzie z owulacją Będę ją miała w 14 dniu bo przecież luteina skraca cykle a co jeżeli miałabym mieć owulację w 20 - 21 dniu cyklu? Jest to w ogóle możliwe Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety potwierdziło się to czego tak się bałam, miałam usg w 3dc i lekarz stwierdziła że mam "książkowe pcos" wszystkie objawy, zero wątpliwości, dla mnie to jakiś koszmar,cały czas myślę dlaczego ja,a w uszach słyszę słowa lekarza, jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
hej staralam sie z mezem o dziecko 7 miesiecy poszlam do ginekologa bo juz stracilam nadzieje ze bede kiedykolwiek w ciazy,ginekolog przepisal mi tabletki do przygotowania do ciazy betadine itp ktore mialy zabic wszystkie bakterie na nastepny miesiac dostalam glosybet i duphaston zebym byla baredziej plodna i sie udalo ,jestem 6tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
renatko gratuluję to będziemy miały dzieciaczki w tym samym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×