Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
witajcie Elus jakbym przeczuwała ze tak powiesz mialam zrobic dzis rano test 26dc ale zaspałam i stwierdziłam ze nie bede czekac za wynikiem Brzuch boli śluz biały jest piersi bola a na co te objawy nie wiem dam znac jutro zmierze tempke jaka jest bo dzisiaj nie mierzyłam i dam wam znac jesli spadnie to co na @ czy ciaza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Mija mi 20 miesiac staran o dzidzie.....dziś po raz koljny 1dc :( Luteine biore 3 miesiac. Miałam bardzo nieregularne cykle i dopiero po 2 miesiacach wszystko się unormowało. Teraz cykle trwają równo 28 dni. Przez pierwszy miesiac brania Luteiny miałam ciążowe objawy: mdłości, senność, bóle podbrzusza, jajników, piersi... teraz jednak rozumię że to efekt uboczny specyfiku :P bo mam tak co miesiąc :P nigdy wczesniej nic mnie nie bolało przed @. Luteinę biorę 14-25 dc i w tym miesiacu to zmienie. zaczne łykać 16 dc. Bo skoro moj cykl trwa 28 dni to dzien plodny to 14dc. wiec luteina "blokuje" mi owlacje i utrudnia zajscie w ciaze. mam nadzieje ze nie namieszalam za bardzo ;) szczerze mówiac powoli trace nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martolinka :) ja też dostalam luteine za wcześnie, chociaz moja gin twierdzi że dobrze i że to mi wyreguluje, eheeem, ciekaweee.. i w tym cyklu wezmę wtedy kiedy wiem że jest owu, tj, 20dc! zaryzykuje, bo to mój już 16cykllll. nie moge czekać... anafork a ilu dniowe masz cykle?? ze tak szybko chcesz test robić?? przed @@ tempka spada... a luteina lub inny specyfik z progesteronem podwyższają tempke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Martolinka witaj wśród staraczek Elus owiulka była 3-4 styczeń wiec 14 dni po owulce powinien przyjsc @ tak było 2 miesiace temu jak miałam monitoring i tak też przyszła @ a test kazał mi zrobic lekarz ale czuje ze dostane @ dzis tempka była 37,0 czyli na @ sie jeszcze nie ma ale z tego co wiem CLO moze opoznic @ o 2 dni tak mi gin powiedział takze zobaczymy jak to bedzie ??Tylko teraz im blizej @ to tego testu nie chce robić bo podejrzewam ze bedzie negatywny jak co miesiac takze nic nowego wiec juz wczoraj z m rozmawialismy i przebadamy sie od stop do głów zaczynamy zaraz w nastepnym cyklu bo ilez mozna czekac na fasolke :( Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus ja @ mam nieregularne jak była owulka był 28 dni potem owulki nie było i 43 dni a teraz nie wiem moze za wczesnie na test musze kupic ten czuły bo mam w domu tylko ten z czułością 25 a one pozniej wykrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mi uregulowalo ale co z tego jak nie ma fasolki?:( juz mam dosc tej jednej kreski :| przynajmniej wiem ze to ze mna cos jest nie tak, bo partner ma wyniki rewelacyjne :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na : Zaburzenia miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji. Zbyt mała liczba nasienia u mężczyzn (oligospermia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Martolinka ja myślałam o adopcji moja kuzynka jest w trakcie załatwiania dokumentów i mniej wiecej wiem na jakiej zasadzie to działa Oni ze soba dzieci nie moga miec a z innym partnerem tak Miała in vitro 2 razy isie nie udało Ja clo mam właśnie po to żeby wywołać owulacje bo niebyło przy tym leku musisz chodzic na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i clo jest na recepte, moja gin nawet jeszcze nie wspomniała mi o clo, ale zrobie w poniedzialek estriadol i fsh lh to moze coś wyjdzie z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
jest na recepte i to najtańszysposób na wywołanie owulki ja za 2 opakowania zapłaciłam 9 z groszami takze nie jest źle i testu nie zrobiłam bo mnie straszni brzuch boli i pewnie sie zjawi najpozniej jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka nie chce mi monitorowac cykli....powiedziala ze mam isc prywatnie:| nastepnym razem jak u niej bede to porusze ten temat po raz drugi. w koncu place te cholerne skladki zdrowotne i mam prawo miec zrobione USG :| elus-3mam kciuki za szczescie kuzynki :) anaforka-moze jednak nie przyjdzie @? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie ja nie śpie juz prawie od godziny a położyłam sie o 20.30 zrobiłam test i wyszła 1 kreska ale to nie było chyba z porannego moczu bo wnocy wstawałam siusiu o 22 potem o 1 a temp 37,2 czyli wzrosła nie wiem co ja mam juz myslec czy ja jakis przypadek jestem ze testy nie wychodza czy @ znowu płata figle juz bym chciala wiedziec ale kupie jeszcze dzis test bardziej czuły i zrobie go za kilka dni jak nie przyjdzie @ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie :) ja dopiero 4 dc :| od 16 dnia zaczne lykac luteine...mam nadzieje ze przesuniecie o 2 dni cos mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też swoją luteine nie wezme w tym cyklu od 11dc, tak jak wam pisałam. dziś zrobiłam kolejne badanka, tj. estriadol, lh, i fsh. jutro wyniki.. Anaforko? jjjjjak tam??? Kochana napisz bo to już chyba 28dc jakoś co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie u mnie dzis 30 dc i nic ale napewno przyjdzie @ test wykazał 1 kreske także czekam na nią i zaczynam nowe staranka Kurcze dziewczyny ale dzis mam dzień rano na schodach było ślisko wiec chciałam sie złapać poreczy i spadłam na sam dół z 12 schodków biodro ni miednice mam potłuczona i reka zaczyna wiecej bolec całae szczescie ze nie ma fasolki bo bym sobie nie wybaczyła jak by sie cos stało Trzymam za was kciuki zaby luteina pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!anafora całe szczęscie nic poważnego ci sie nie stało-ale jak będzie wiecej boleć idź do lekarza rodzinnego,poza tym szkoda ze także u ciebie test wykazał jedna kreskę :( .U mnie przytulanko wczoraj było ale to jeszcze nie te dni-ale tak dla relaksu.Napiszcie mi czy luteinę też mozna dostać bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj poziomko ;) luteiny niestety nie mozna dostac bez recepty. Tez sie o to pytałam w aptece zanim zaczelam ja przyjmowac. Poszlam do gina i powiedzialam ze slyszalam o tym leku ze pomaga w zajsciu w ciaze i dostałam recepte. Zarzywam luteine podjezykowa, ma tak paskudny smak ze czasami niedobrze mi sie robi :/ taka malutka tabletka a rozpuszcza sie czasami 30minut. No ale czego sie nie zrobi zeby zajsc w ciaze :| moge łykac najgorsze swinstwa swiata jak tylko bede wiedziala ze to pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka wolę tą luteine brac pod język niz wsadzać sobie w ........... idzie przeżyć ten smak ale najlepsze jest to wrazenie że mam w ustach piasek,smak talku.Pytałam o to czy luteina jest na receptę bo gdzieś w necie dziewczyny pisały ze mozna ja kupic bez recepty ale jest droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka z ta luteina jest tak: jeżeli na recepcie napisze ci gin ze NFZ to dostaniesz ją za 2zł niecale, a jak nie zaznaczy tego w krateczce to kupisz ją za 16zł. mi taki numer odwaliła tym razem. ja do apteki a ona mi każe zapłacić 30zl za dwa opakowania, zbladlam. no to mi powiedziala ze nie zaznaczyła mi gin okienka na recepcie w którym jest NFZ lub nie. trzeba na to patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie ja juz po prześwietleniu mam duże stłuczenie i l4 na 2 tyg ale bede sie teraz byczyc @ nadal nie przyszła Elus ja bym do niej poszła jeszcze raz i zeby to poprawiła widocznie na odpiepsz wypisuja recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko bidulkoooo... :O może zrobisz jeszcze jeden teścik??? :P :P :D moje wyniki : estradiol - 60,88pg/ml - norma od 0,0 do 56 FSH - 5,09 mIU/ml - norma od 0,7 do 11,1 LH - 8,47 mIU/ml - norma od 0,0 do 7,6 juz wiem że stosunek lh do fsh mam wysoki, i może to sugerować PCO, no i estradiol podwyższony i lh... we wtorek ide do gina na 17:10. jutro prolaktynka do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus mam do ciebie pytanie FSH iLH robi sie 3dc a estradiol tez w 3dc czy kiedy bo chce teraz sobie zrobić jak przyjdzie zeby isc juz do gina z wynikami a prolaktyne robisz w jakis wyznaczony dzień bo ja pamietam jak robiłam to gin mi powiedział że kiedy chce a mnie sie wydaje ze powinno sie ja zrobić po owulacji żeby było wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estriadol fsh i lh niby do 3dc, ale roznie pisza, mi gion kazała zrobić max do 7dc, ja zrobiłam w 5dc. potem dla porównania powinno sie zrobić 2 dni przed owu znów. prolaktyne niby po @ a przed owu najlepiej. dlatego jutro mam 7dc i ide zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom prolaktyny różni się w ciagu dnia, w ciagu cyklu. dlatego wlasnie powinno sie zrobic pomiedzy @ a owu. ale robia tez w inne dni.. moj estriadol tez na innych fotrach jest niby dobry, bo tam podaja inne normy.. no ale labolatorium ma swoje i tego trzeba sie trzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poweidziano ze luteina tylko na recepte wiec teraz zgupialam :P ale i tak warto isc do gina i zaplcic w aptece 2 zl a nie 15 :P to mówisz ze wysoki stosunek FSH i LH świadczyc moze o PCO? wskazuje to jeszcze jakis choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×