Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

a ja nadal brak @ Jutro robie testttttt, bo mam dość, albo w tę albo w drugą buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
eluś powinnaś już dawno zrobic test Donia ja ma do wrześni jakieś 30 km to by było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Kurcze elus idz na bete albo kup test z czułością 10 a nie 25 te z czułością 10 są najlepsze tak mi powiedziała farmaceutka która tez sie starała 2 lata o dzidzie . Nie wiem czy to może ten lek tak ci wydłużył ale chyba nie aż tak a masz jakies objawy @ czy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobiety padam na nos!! Od poniedziałku mam tydzień adaptacyjny, dziś pierwszy raz nie było rodziców z dziećmi, jeden wierki płacz, wycierane nosów i uspokajanie. Ojj zapowiada się wrzesień. Nie mam czasu nawet do was zajrzeć i poczytać. Wiatam Donię i Yokko Eluś zxrób jeszcze raz test i idz do gina. Podpowiada ci coś twoja intuicja?? Ja dałabym sobie spokój z tym wiesiołkiem czy tam co, ie przesadzajmy i nie łykajmy wszystkiego bo inne dziewczyny tak robią. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus roża ma racje nie powinno sie łykać tabletek wszystkich na raz to może ci więcej zaszkodzić niż pomóc no chyba że tobie sie udało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
dzisiaj mam 17 dc,a od dwóch dni mam takie napięte podbrzusze jakbym lada chwila okres miała dostać, czy ktos z was miał tak po luteinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
donia u mnie 20 dc i od dwoch dni sie czuje jak bym zaraz miała dostać a luteiny nie biore nie wiem ju ż co sie ze mna dzieje donia na gg napisze w przyszłym tygodniu bo nie mam zbytnio czasu bo szykuje sie na 4 wypad na mazury Elus daj znac jak zrobisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
Witam i jak ELUS robiłaś test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja raczej tak nie miałam, dziś 10 dc, jeszcze 6 doi i luteiko witaj, ehh ie lubię jej. Ela daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od 2 cykli biorę luteinę od 16 do 25 dc. po pierwszym cyklu @ dostałam 28 dc. Dzisiaj jest 32 dc - test robiony 2 dni temu - negatywny ( strasznie bolą mnie piersi zupełnie inaczej niż w poprzednim cyklu , bola mnie tylko sutki, powiększyły się brodawki i pojawiły zielone żyłki) nie wiem co teraz zrobić czy dalej czekać na @ czy może wrócić do luteiny żeby ewentualnie nie zaszkodzić jeśli by się okazało że test się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki że sie martwiłyście, dostałam @ i dziś 2dc :( :( ale tylko się skończy i ide do gin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
u mnie 21 dc, na test za wcześnie, ból podbrzusza troche minął,jako takich innyc objawów brak, pozostaje czekanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spóżnia mi się okres już trzy miesiące lekarz przepisał mi luteinę z tego co mówił to raczej w ciąży nie jestem.Chciałam się zapytać czy gdy luteina wywoła mi miesiączkę czy mogę dalej brać luteinę.Chciała bym zajść w ciążę jak ją brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spóżnia mi się okres już trzy miesiące lekarz przepisał mi luteinę z tego co mówił to raczej w ciąży nie jestem.Chciałam się zapytać czy gdy luteina wywoła mi miesiączkę czy mogę dalej brać luteinę.Chciała bym zajść w ciążę jak ją brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
hej kala! z tego co ja się orientuję to jak dostaniesz okres to należy przerwać branie luteiny bo gdy jest brana na początku cyklu to zablokuje owulacje a wtedy z ciązy nici... standardowo dziewczyny biora luteinę od 16 dc przez 10 dni.ale wszystko zalezy od tego kiedy masz zwykle owulacje i moim zdaniem jesli starasz sie o dzidzie to Twój ginekolog powinien monitorować cykl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 14dc, na tescie znow jedna kreska ale sluz jest owulacyjny. Nic z tego nie rozumiem, w koncu mam ta owulacje czy nie? A moze ten test, ktory kupilam nie nadaje sie do niczego, bo to taki z najnizszej półki. Czy to mozliwe zeby nie miec owulki a miec sluz, ktory na owulacje wskazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yokko a jak szybko wyrzuciłaś test??? :P bo ja dwie kreski zobaczyłam jak test leżał już w koszuuuu :D niektóre pokazuja dopiero po jakiejś dłuższej chwilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus na moim tescie pisalo, zeby odczytac po 10 minutach, wiec czytalam po 10, po 15 i po 20 i ciągle to samo. Chyba kupie jakis drozszy. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAFORA
hej dziewczyny Elus przykro mi że sie nie udalo ale chociaz wiesz co i jak i idz jak najpredzej do gina yokko ja mam testy z allego i w tym cyklu wyszlo że mialam 3 owulacje 1 8albo 9 dc potem 14 dc i 19 dc jajnik mnie polał śluz był i robiłam testy kazywyszedł pozytywny a jak zrobiłam na grugi dzien to wynik byl negatywny takze nie iwm co myslec o tych testach "musi sie udać" ja myśle że nie powinnaś wracać do luteiny tylko cierpliwie czekać ja czekałam 10 dni ja zaczełam łykac luteine albo zrób test (innej firmy) jeszcze raz bądz jak masz możliwość to idz na bete kala donia ma racje powinnas skonsultowc to z lekarzem i zrobic sobie badania czy konieczne jest branie luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się udać, mi też nie wyszedł test jak robiłam w diu spodziewanej @, zrób za 2-3 dni jeszcze raz. Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
różyczko chyba żzle zrozumiałas Yokkoo robiła testy owulacyjne a nie ciążowe Mnie pobolewa brzuch dzis 26 d c a boli mnie od 28 dc mam nadzieje ze to nie ciaza bo wychodzi mi zab osemka na dole i mam zapalenie ale boje sie cos brac poczekam az przyjdzie @ i usune go zeby sie nie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane. ja dziś 5dc, czekam na staranka, łykam folik, wiesiołek i witaminki, to mój 12 cykl starań, oby był szczęśliwy... Yokko no to musisz faktycznie kupić chyba normalne testy w sklepie, ja kupiłam na aleegro ale u mnie zadziałały, w te dni kiedy był śluz to i były dwie kreseczki.. Całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko trzymam kciuki, zeby ząb przestał Cie boleć i oby @ się nie pojawiła :) Eluś mam nadzieje, ze 12 bedzie dla Ciebie szczesliwa! My sie staramy pół roku i mnie to martwi a co dopiero jakby to był rok. Ale napewno wszystko sie skonczy dobrze. U mnie 16dc, wiec pewnie juz w tym cyklu nic juz ze staran nie wyniknie. Nie wiem w koncu, czy tą owulacje miałam czy nie, ale teraz bede czekac w nadziei, ze @ sie nie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
yokkoo mam nadzieje ze przestanie bolec bo mam juz dosc czekam na @ zeby tylko go usunac zeby dluzej z nim sie nie meczycA co do @ to napewno dostane bo w tym miesiacu sobie odpuscilam a z ciekawosci robilam testy owulacyjne wtedy kiedy czulam ze jest owulka oczywiscie ze przytulalismy sie ale nie przywiazywalam zbytnio do tego uwagi takze czas pokaze powinna @ pojawic sie w sobote tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Lekarz mi przepisał luteinę na wywołanie miesiączki,dziwi mnie to trochę,bo nie robił mi usg wiedząc ,że miesiączka spóznia mi się trzy miesiące i boli mnie lewa pierś a raczej sutek.To jest drugi lekarz,który mnie potraktował.Mówiłam im ,że chcemy z mężem mieć dzidziusia.Biorę więc luteinę według wskazań od poniedziałku,na razie nie pojawiła mi się miesiączka.Szczerze to nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
kala nic sie nie martw jesli jestes w ciazy luteina ci nie zaszkodzi pomoze utrzymac ciąze a jesli nie jestes w ciazy to wywoła okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×