Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Dla mnie posiadanie dziecka już chyba staje się obsesją.Może za bardzo chcę i dlatego nic nie wychodzi.Czasem zżera mnie zazdrość gdy widzę jak moje znajome po miesiącu czy dwóch zachodzą w ciążę a ja nie mogę chociaż raz.Mam trzydzieści jeden lat i nie wyobrażam sobie moją starość bez wnuków,zaczęłam się nawet modlić.Musiałam trochę się wygadać,najlepiej zrozumie to druga kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie posiadanie dziecka już chyba staje się obsesją.Może za bardzo chcę i dlatego nic nie wychodzi.Czasem zżera mnie zazdrość gdy widzę jak moje znajome po miesiącu czy dwóch zachodzą w ciążę a ja nie mogę chociaż raz.Mam trzydzieści jeden lat i nie wyobrażam sobie moją starość bez wnuków,zaczęłam się nawet modlić.Musiałam trochę się wygadać,najlepiej zrozumie to druga kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala rozumiem Cie w 100% - ja mam tak samo. Szczególnie, że juz raz byłam w ciąży. Sni mi sie czasami, że znów poroniłam - koszmar jakiś. No ale trzeba być dobrej myśli i się nie poddawać. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się śni po nocach że jestem w ciąży, że rodzę, że mój maż się cieszy, że chodzimy na spaceryyyy, ale my to mamy w głowach już nakotłowane. człowiek mysli i mysli a potem odbija się to w psychice :( a poza tym to ja dziś kończę @ i można powoli zaczynać staranka :D Dziś piąteczek, wieczorkiem panieński, ajaj zaczyna się super weekend :) pozdrowienia dla Was i do napisania w poniedziałek :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
donia bede tak o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
oki, u mnie 25 dc - czekanie i jeszcze raz czekanie....zrozumie tylko ten kto tez czekał, pozdrawiam wszystkie starające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dziewczyny głowy do góry bo jak tak sie bedziemy dołowac to żadna z nas nie bedzie mieć tego o czym tak marzy Może przez ta wstretna blokade nie możemy zafasolkowac Ja mialam dzis okropny dzien Najpierw zapomnialam faktur ktore jechalam zawiesc 120km i pisalam recznie 30 f-r od nowa to po drodze koło mi sie przebiło i oczywiście faceci są świetni żeby tylko wymigać sie od roboty bo żaden osioł który przejeżdzał sie nie zaczymał masakra przyjechałam do biura cała usmolona mam dosc dzisiejszego dnia oby jak najszybciej sie skończył U mnie 27 dc ale w nocy chyba 3 razy wstawałam bo myślałam że przyszła ta paskuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny, jak dobrze ze Was tu mam :) Czlowiekowi od razu raźniej jak wie, ze nie jest sam :) Miłego weekendu kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
No jak czytam wasze wypwiedzi to wiem że nie jestem chora psych.Ja często jak wracam z zakupów czy pracy wyobrażam se że mam sliczny brzuszek ,że jak bym zadzwoniła co powiedziała męzowi -że rodzę.Potem widzę go jak przychodzi do szpitala i daje mu maleństwo-łezka się kręci.To okropne nie ciężko mieć coś co jest tak bardzo naturalne-potpmstwo.mi nie śnią sie moje poronienia 3 razy juz to przeżyłam.Zawsze śni mi sie że rodze sliczne dziecko,czy tak wiele chcę od życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dzili widocznie tak musi byc moze po to żeby nas wzmocnic nie wiem A u mnie wczoraj przyszła @ musze zadzwonic do dentysty i wyrwac jak najpredzej ten zab jeszcze przed owulacja bo kto wie co bedzie w tym miesiacu a do gin wybieram sie tak ok 10 dc moze cos poradzi miłego weekendu również życze choć u mnie paskudna pogoda a jka zimno brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzili głowa go góry, będzie dobrze - musi. A Ty Anaforko szybko załatw tego zęba,żeby skupić się na wazniejszych rzeczach :) U mnie 18dc, ale jakiś taki dziwny ten cykl. Wykres temperatur bardzo dziwnie się układa, najpierw nie było wyraźnie okresu z niższą temperaturą a teraz to samo jest z wyższą. Chyba te psychiczne przeżycia zakłucają mój naturalny rytm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzili a znasz przyczyny swoich poronien? I jak lekarze to tłumacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Dziewczyny już dawno takiego @ nie miała ostatnie miesiące był@ dziwny najpierw plamiłam 1 dzien a potem taki był jakiś "nijaki" a teraz wrócił ten co kiedyś miałam i na początku starań normalnie sie z tego ciesze Może przez to że ten miesiąc sobie w miare odpuściłam w każdym bądż razie jest ok Może teraz coś się zacznie dziać i posypią sie tutaj fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
hm...to dziwne ponieważ za każdym razem przyczyna inna.Za 1 razem w 20 tyg.powodem była niewydolnośc szyjki macicy.Za 2 tak zwane puste jajo płodowe -nie wykrztałcił się zarodek.Za 3 poprostu zarodek obumarł w 9 tyg.To okropne tym bardziej że 1 ciaże mogłam donosić gdyby nie błąd lekaża który powiedział że nie mam rozwarcia i odesłał do domu.Po 3 dniach zaczął się przedwczesny poród .....no i niestety moja córeczka zmarła ważyła tylko kg.Ale mam nadzieję że jeszcze będę szczęśliwą mamą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzili napewno będziesz jeszcze szczęśliwą mamusią :) Tyle przeszłaś, że wszystko zostanie Ci wynagrodzone-zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś 9dc. biore tylko wiesiołka folik i witaminki. castagnus odstawiłam definitywnie. Wczoraj pobolewały mnie jajniki, hmmm.. trochę za wcześnie jak na owu, chyba że trochę sie poprzestawiało.. mam do Was pytanie. Czy któraś z Was daje swojemu M kwas foliowy lub wit. C oprócz Salfazinów i innych suplementów?? pozdrowionka dla was i caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 30
hej elus ja swojemu na razie nic nie daję - jakoś mój gin tego nie proponował, a może faktycznie warto... u mnie 28dc i boję się zrobic test, mam w tym cyklu jakis "paraliz" przed testem - chyba boje sie kolejnego widoku jednej kreski:-( po prostu czekam co przyniesie los.od soboty bolą mnie piersi,ale słowo bolą to chyba za mało powiedziane,wczoraj miałam wrazenie jakby mnie paliły żywym ogniem. jakbym jakies zapalenie miała czy coś. staram sie nie nakręcać bo niby to jest u mnie zupełnie nowy objaw ale z drugiej strony pierwszy raz biore luteine wiec moze to jakis skutek uboczny.dzisiaj tez bolą ale troszke mniej.za to twarz mam tak czerwoną jakbym cały weekend tylko piła ;-) pewnie jutro przyjdzie to co ma przyjsc i nadzieja zniknie:-( oj my kobietki to mamy przechlapane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia trzymam kciuki oby @ sie jednak nie pojawila :) Daj znac jak zrobisz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dziewczyny mam takie pytanie zaczynam badac szyjke ale mam problem jak są dni płodne to wtey jest wysoko i jest rozpulchniona a czy jest otwarta ? bo wiem ze jak jest nisko twarda i zamknieta to sa dni niepłodne tylko kilka godz przed sie otwiera jak przychodzi@ Donia mam nadzieje że tobie sie uda wczoraj nie miałam czasu pogadać na gg bo pracowałam może jutro będe na gg bo dzisiaj do 19 jestem w pracy a teraz mam 3h przerwe ale za to później ide spowrotem jeszcze troszke i trzeba bedzie działać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko dla mnie to czarnaaaaa magiaaaaaa :P donia trzymam kciuki żeby @ nie przyszła... Donia ja daję swojemu tabl. salfazin i magnez z wit. b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
u mnie 5 dc wredna @ odeszła jupi donia a u ciebie kiedy powinna przyjść @ ? jak po terminie to zrób test nalepiej ten z czułościa 10 bo te z 25 nie pokażą tak wczesnej ciąży i słyszałam że pre test jest do d... moja koleżanka robiła i wyszło że jest w ciazy i kupiła drugi też pre test i to samo i poszła w ten sam dzien do lekarza i nic żadnej ciąży nie było także nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nadzieje, ze juz dzis przeczytam, ze któras zafasolkowala - ale nic nie widze :) U mnie 21dc. Dopiero dwa dni temu skoczyla temperaturka i po raz drugi w tym miesiacu sluz jak białko kurze... co mnie niezmiernie dziwi. Na tescie owulacyjnym jedna kreska. Kompletnie nie wiem co sie z moim cyklem podziało - wczesniej zawsze był regularny i do przewidzenia. Moze to dlatego ze biore witamine E ? Sama nie wiem. Teraz to juz tylko doczekam az przyjdzie @ - i do lekarza. Nic innego chyba nie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszym forum bez zmian :( :( ja wczoraj sie wkurzylam bo usłyszałam od męża teskt : "nie mam dziś ochoty, jestem zmęczony" normalnie jakbym z plaskiego dostała. i mu poweiedziałam czy myśli że jak będziemy się kochać dwa razy w m-cu to zajdę w ciążę?? normalnie szlag mnie trafił tym bardziej że wczoraj 10dc i można już zacząć pomalu staranka :( ehhhhhhhhhhhh faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus faceci poprostu tacy sa gdybys ty mu odmowila to dopiero by bylo ja naszczesie nie mam takiego problemu mezus jest zadowolony i jak musi czekac to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
donia i jak robiłaś dzisiaj bete ? Bo trzymasz w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus u mnie dokladnie tak samo :) tzn mezus jak musi, to sie spreza :) ale potem sie cieszy jak dziecko jak ma kilka dni przerwy na zregenerowanie sie :) A moze Twojego trzeba go jakos sprytnie zachęcić? U mnie to zawsze działa :) Głowa go góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
hej kobietki! nie robiłam ani bety ani nawet testu bo rano juz sie kolezanka pojawiła, wiec zaczynam od nowa...no ale trudno widocznie muszę jeszcze poczekać na swoje szczęście;-) trzymam kciuki za Was wszystkie. w tym miesiącu sobie odpuszczam bo mojego M i tak nie ma wiec dopiero w październiku mogę zacząc staranka. Wy macie chociaż lepeij , ze macie swoich na miejscu:-) chociaż jak widać z tymi miejscowymi też czasem bywa różnie - humory itd. Już sie nie mogę doczekać az mój mąż będzie na stałe ze mną , no ale te kilka miesięcy chyba wytrzymam ale sie dziś rozpisałam...smutno mi troche ale cóż - trzeba sie podniesć i iśc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×