Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość justysia 860410
Do Anafory miałam nudności powiekszona temperatura i od dziś zgaga mam nadzieje że jestem ale też nie chce zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
Tylko u mnie taki problem że on jest na urlopie i wraca 17 teraz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
do Dzili a tak bez problemu da to skierowanie na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
No to bym poszła w takim razie do innego jeśli twój ma urlop.Myślę że jeśli poprosisz to nie będzie problemu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Myslę że łaski robić nie powinien ale już na tylu szarlatanów sie natknęłam że rużnie to może być.Ale spróbować nie zaszkodzi.Ja mój ostatni test robiłam jakiś rok temu kosztował jakieś 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
u nas to tylko 2 przyjmuje i będę musiała iść do tego co mi powiedział że jestem w ciąży a w którym tyg ciąży lekarz moze się poznać że jest się w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
to jeszcze nie dużo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
A ja co teraz byłam prywatnie na usg to co przychodzę państwowo to się pyta czy mnie stać żebym przyszła do nie go prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Moja ciążę lekarż rozpoznał przez badanie ok.4 tyg.powiedział wtedy że tociąża bo macica jest spulchniona i powiększona.Moje wczesne objawy to:strasznie powiększone piersi,ból sutków,ból brzucha(podobny jak przy miesiączce)podobno to normalne bo macica się powiększa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anafora ja brałam pół roku przed ciążą, ale wtedy jeszcze po iej nie myślałam, brałam poprostu na regulacje cykli. A kiedy z mężem się zdecydowaliśmy zaszłam w nią odrazu. Justyna czemu nie zrobisz testy z moczu?? Powinien już coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna sorki :) ty już wiesz ze jesteś w ciąży. Zazwyczaj lekarz zapisuje na wizytę około 6-7 tyg. wtedy widać już bijące serduszko. Wie czy ciąza rozwija sie prawidłowo, a tak to tylko po tym co pisze Dzili. Ja za test z krwi zapłaciłam 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej justynko skoro lekarz powiedział ci że jesteś w ciąży to poco chcesz robić bete Twoje objawy tylko wskazuja na ciąże jeżeli chcesz być pewna to zrób test skoro jużtyle czasu mineło a po luteinie nie przyszedł @ justynko jeżeli nie to można tobie już gratulować Roza a wyregulowało ci cykl bo mnie bardziej namieszało osttni cykl 24 a poprzedni 33 w tych cyklach brałam luteine nie wiem co myśleć nie mam już sił Postanowiłam ten miesiąc poczekać odetchnąć i skorzystać z urlopu a nie ciągle czekać czy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anafora okresy po przestaniu brania luteiny miałam ale nieregularne gdzieś tak 35-37 dniowe czasem 30, ale były bo wcześniej potrafiły się ie pojawiać nawet do poł roku. A teraz raptem z niczego @ nie dostałam i znowy luteinka na wywołanie:O, a póżniej od 16 dn cyklu ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
a po ilu tyg ciąży wykaże na usg bo ja idę 21 na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jystysia a u Ciebie to który tydzień? Ja jak byłam w ciąży to byłam w 5 tyg, już było widać na usg, ale oczywiście jeszcze serduszka bijącego nie było wisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś będą dobre nowiny??? Kurcze też już bym chciała się starać o kolejnego maluszka, ale niestety muszę poczekać conajmniej rok. Zastanawiam się czy też tak pójdzie gładko jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja dziś 30dc, nie robie jeszcze testu, wiesz to juz rok starań więc nie myśle nawet że sie udało, ale mam pytanie do tych ktore brały wiesiołka - też miałyscie tyle śluzu ??? mówie o całym cyklu, a nie tylko w owu, bo ja właśnie mam megaaaa duzo, takiego mlecznego ale jest ciągnący??! normalnie szok :) test zrobie jakoś w tygodniu jeżeli @ nie przyjdzie, objawów nie czuje @ żadnych, zero bólu piersi, nic.. ale to pewnie castagnus działa... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
do Róży pierwszy dzień mojej miesiączki to 25.06.09 to już w którym bym była miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
hej dziewczyny!Z moich obliczeń wychodzi że jesteś ok. 5 tyg. i 2 dni:-)Na 100procent już będzie widać fasolkę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela.
czesc dziewczyny mam pytanie czy ktores z was luteina pomogla w zajsciu w ciaze i jezli tak to po ilu cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Elu !Mi się wydaje że nie ma na to regóły!Jedna kobitka po tych tabletkach zajdzie odrazu inna nie zaskoczy i potrzebuje innych leków.Podobno powodują one owulację ale np.jak pęcheżyki nie pękaja no to problem jest inny.Na to też sa sposoby!Ja raz zaszłam dzieki luteinie-tak mi sie wydaję.Wtedy wogule nie myślalam o ciaży(pewnie dlatego sie udało.Zaczynalam nowa pracę i tak byłam nią przejenta że któregoś dnia poprostu ......myślę kurcze spóżnia sie 3 tyg iiiiiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzili gratulacje!!!:D:D Eluś trzymam kciuki aby @ nie przyszła:) Justyna poszukaj kalkulatorów ciązowych w necie. Kiedy wybierasz sie do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
witam w piątek idę na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no dziewczynki ale sie rozpisałyście jusynko mnie sie wydaje ę ok 6 tydzień i gratuluje i dbaj o siebie i maluszka Elus mam nadzieje że tobie też sie udało i trzymam kciuki daj znać jak i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
ela ja luteine brałam 2 miesiace i teraz zaczynam nowy cykl ale juz bez luteiny czy pomoże zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam test w południe i jedna krecha :((((((((((((((((((((((( ale @ dalej nie ma :( 3majcie się , ja wczoraj miałam rocznice starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
Mi wychodzi że jestem koło 5 tyg z obliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×