Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
hej olka ja mialam luteine 2 x 1 tabl przez 1 cykl teraz biore 1 dziennie a w sumie to nie wiem czy mialam brac po 2 czy 1 dziennie bo zapomnialam a od lekarza sie nie dowiem juz bo do niego nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka222
enus i anafora W którym dniu jestęście cyklu Ja mam 25 na 30 i starsznie mi się dłuzy ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej u mnie 24 dc i mam problem do poniedziałku mam brać luteine a ja mam plamienie lub ale nie miałam żadnej oznaki że przyjdzie @ i nie wim czy brac luteine czy przestać czy to nie zawcześnie poprzedni cykl nmial 32 dni a ten ratujcie mnie brac dalej czy przestac ??? a jak wezme to nie wydłuży mi sie cykl jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka222
anaforka Mam ten sam problem lekarz kazał mi brac przez 14 dni wiec konczyc mam w srode -) ale pomyslałm ze jak zatestuje w srode i nic to odstawiam - niewim czy dobrze..mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
no i dostałam @ ;((((((( nawet sie nie spodziewałam go tak szybko i kolejny cykl już mnie to meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
co tu taka cisza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowne starania
Hey Olka222 chcesz robić test przy braniu luteiny? A to nie wpłynie na wynik? Czy któraś robiła test przy braniu luteiny i wyszedł negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
CZeść jestem tu po raz pierwszy Kiedy ja brałam Luteine i bylam w ciąży test pokazał mi wyrażnie 2 kreski.Niestety po 9 tygodniach dzidziuś odszedł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Jeszcze jedno.Od tego czasu minął rok.Cały czas biorę luteinę od 16 dc przez 10 dni 2 x dziennie i nic.Moje 2 wcześniejsze ciąże były dzięki tabletką closterbegit są dosć silne i można je brać tylko i wyłącznie robiąc monitoringii owulacji.5 mc temu zaczełam je brać bez nadzoru lekaża no i zrobiłam sobie krzywde w postaci 7 cm.torbieli.Tak ogulnie to już brak mi nadzieji.Za to w kwietniu robie sobię prezent urodzinowy w postaci inseminacjii -może się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka222
ja mam nastepujace leki biore clo i fostimon 6 zasztyków na pecherzyki i rosna maja 19-20 Potem zastrzyk perygnel ajk sie niemyle na pekniecie i na koniec od 16 dc luteine i duphaston i acard i tak w czwartek biore oststnia tabletke i cały czas encorton 0,5 tabl jest troche Lekarz po tym cyklu gdyby nic proponuje nam inseminacje-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka222
do podobne star ROBIŁAM juz test wyszedł negaty ale okres niby mam miec za 3 dni wiec chyab sie pospieszyłam mam tak nadzije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
hej dziewczyny ja tez mam problem byłam u lekarza i ten stwierdził że mam powiększoną macice wyznaczył mi dzien porodu dał mi skierowanie na badania. Kilka dni później poszłam prywatnie na usg do innego lekarza i ten powiedział że nie jest przekonany do mojej ciąży i przepisał mi luteine na wywołanie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia860410
pomózcie który lekarz może mówić prawde czy któras z was tez tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
justyna idz na bete (badanie krwi) najskuteczniejsza metoda czy jesteś w ciąży czy nie Dzili bardzo ci współczuje ale napewno się uda nam wszystkim musimy wierzyć choć ja też czasami nie mam już siły Elus co sie z tobą dzieje że nie piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Ja sobie w tym miesiącu robie przerwe żadnych starań i gdybań czy jest owulacja czy udało si e A od września zaczne od nowa z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
ja też chciałabym przestać myślec o tym wszystkim.Co miesiąc ta sama apteka,wielka nadzieja......łzy i rozczarowanie DLACZEGO JA!Ciężko przestać mysleć o mażeniach.Czasami kiedy wracam z zakupów do domku wyobrażam sobie scenę kiedy rodzi sie mały człowieczek.Przytulam go i mówię KOCHAM CIĘ. Czy zbyt wiele chcę?Mojej córeczki nie zdążyłam przytulić tylko 20 tygodni szczęścia przyszłej mamy.Nie miała jak oddychać -odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dzili ty chociaż wiesz że możesz mieć dzidziusia( a ja zaczynam robić badania ), a to bardzo wiele może tak musiało byc chociaż ja sama nie wiem co bym na twoim miejscu zrobiła Dlaczego nam to tak trudno przychodzi inne małolaty raz pójdą z facetem do łóżka i co maja dzidzie a często jest niechciana niech BÓG nas obdaruje tym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
ja narazie poczekam czy po tej luteinie dostane okres jak nie co bym bardzo chciała to wtedy zrobie sobie to badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
justyna a przez ile masz brac luteine ? Bo jeżeli do czasu kiedy do staniesz to nie ma sensy czekac tak mi sie wydaje Bo jeśli nie dostaniesz to i nie jest konieczne branie luteiny to po co ja brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
przez 5 dni dzisiaj biorę2 dzień dwa razy dziennie. A ostatni raz miałam miesiączkę 25 czerwca.I lekarz mi powiedział jak po tych 5 dniach brania tej luteiny to że po 5 dniach powinnam dostać okres jak nie dostane to że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
Nie wiem już sama co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela.
czesc dziewczyny jestem pierwszy raz na forum,chcialam powiedziec ,ze ja tez biore luteine od 16dc do @.Mialam nadzieje ,ze nie przyjdzie a tu wlasnie sie pojawila.Na razie delikatne plamienie ale mam nadzieje ,ze nastepnym razem sie uda.Mam juz coreczke i zapragnelismy z mezem drugiego dzidziusia myslalam ze jak z pierwszym nie mielismy problemow to tak samo bedzie teraz .Mam nadzieje , ze luteina mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Judysiu!Ja z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć co ja bym zrobiła.Poszłabym na badanie krwi. Musisz iśc na czczo z samego rana ,wynik w prywatnym laboratorium jest tego samego dnia.Jeśli będziesz nawet w bardzo wczesnej ciąży on to wykaże.Jeśli wynik będzie na :-) brałabym luteine na podtrzymanie ciąży .Powodzenia i odwagi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Witaj Ela napewno wam sie uda tym bardziej że macie juz córeczke i bedzie wam łatwiej Dzili bete mozna zrobić kiedy się chce nie trzeba byc na czczo tak mi lekarz powiedział ( juz teraz sama nie wiem) Justynko a masz jakieś objawy świadczące o ciąży ? skoro juz tak długo nie masz @ coś mi się wydaje że u ciebie WIELKIE szczęście ale nic już nie mówie żeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Moja przygoda z luteiną trwa ze 2 lata, potem była ciąza dzięki właśnie luteinie, teraz znowu mam przepisane bo znowu po trzyletniej przerwie moje cykle powariowały. Ja ją biorę od 16 d cyklu przez 10 dni. Teraz mam dopochwową bo już miałam dość jej smaku. Brałam a regulację cyklów, a jak z mężem postanowiliśmy postarać sioę o dziecko to dzięki niej zaszłam odrazu w ciązę:) Justyna zrób sobie test z krwi i będziesz wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Anaforko jestem na urlopie i jakoś rzadziej poprostu zaglądam :( ja dziś 27dc, żadnych objawów @, temp. dziś 36,6, śluz nadzwyczaj rozciągliwy ale biały?? nie wiem, pewnie ten castagnus tak mi wydłużył cykl że masakra a jak u Ciebie? dziewczyny ja też biorąc luteine przez dwa m-ce dostawałamm @ wcześniej, tzn na 1dni brania @ dostawałam np 8dnia, wiec nawet nie wziełam całej serii.. po 3 miesiącach brania ciązy jak nie było tak nie ma, jestem miesiąc po odstawieniu. całuski dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witaj elus u mnie nowy cykl a dokładniej 5dc ja w tym miesiacu tez nie zaążyłam wziąść wszytkich tabletek zostały dwie a tu @ przyszedł nawet nie czułam kiedy Elus ja zamierzam teraz 2 cykle nie brac luteiny i zobaczymy co bedzie Witaj róża a jak długo brałaś luteine zanim zaszłaś w ciąże !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
dzili a tak normalnie nie da się iśc do lekarza żeby iśc na to badanie tak państwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 860410
Do anafory miałam nudności temperatura powiększona temperatura teraz od dziś zgaga mnie męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzili
Oczywiście że możesz iść na badanie krwi państwowo tylko najpierw musisz poprosić swojego ginekologa o skierowanie.Pozdrawiam Was Dziewczyny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×