Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
love for sale

Kacik Jazzowy

Polecane posty

Witam:) No i \"zakochałam się\"... muzycznie. Dzięki Wam odkryłam Evę Cassidy. Zabieram ją ze soba na Sylwestra we dwoje:) On, \"Ona\" i ja:) Dziękuję baaardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
ja słucham,. Jak coś podchwycę tutaj, bo mam dużą pzerwę w jazzzzzie, to sobie lece do EMPIK-u. Słucham, a potem kombinuję, jak to mieć. Obraz płyty w EMULU!!!!!! Tylko, że mało tam jazu. Wrzućcie coś do netu, a najbardziej proooossssszę o P. Metheny One Quiet Night. 🌻 eeeee wiele może być... Płyty są taaakie drogie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
Mine GOOD!!!!!!!!!!!!! Dostałam Patricię Barber !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cafe Blue. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham dobrą muzykę - wymieniacie właściwie klasyków a mnie urzekła muzyka niemal nieznanego polskiego zespołu \"Cocotier\" - usłyszłam ich w lipcu na deptaku w Sopocie, grają na gitarach - jazz - flamenco - folk, grają ABSULUTNIE CUDOWNIE,perfekcyjnie, jeżeli czyta to ktoś z Katowic - prosze bardzo o namiar gdzie można ich usłyszeć na żywo, podobno grają w jakimś klubie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj i dzis slucham Sinead O\'Connor na jazzowo :) \"why don\'t you do right?\" \"black coffee\" \"don\'t cry for me argentina\" chyba lepeij nie opuszczac dzis tego topiku bo na innych dzis wycinanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie poznałam ... Winston .... ale co powiecie o \"One Quiet Night\" Pat\' a Metheny. taki inny, jak do tej pory. Dla jednych to więcej niż msza, dla innych - nuda, ryzykowne odejście od kanonów jazzu??? !!!!!!! O co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do driady
jakze sie ucieszylam, ze ktos tez tak entuzjastycznie podchodzi do cocotier!!! mam obydwie ich plyty i jestem absolutnie pod urokiem. a co do ich grania w klubach... podobno ostatrnio mieli jakies sprzeczki z wlascicielem "macierzystego" klubu ale dokladniejszych danych nie mam. skontaktuje sie ze znajomym, ktory wie wiecej (to on mnie tym zarazil) i odezwe sie. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana !!!! jak się cieszę!!!jesem ZAKOCHANA w ich muzyce! chcę wiedzieć gdzie grają i wezme urlop i pojadę ich posłuchać! Keośniak i jego koledzy są ARTYSTAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne motylisko P
Tęsknię. Jalk nikt tu nie pize, jest mi smutno. To sobie odświerzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne motylisko
pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne motylisko
i słucham Johnn'ego Hartmana "I just dropped by to say hello" 1963r. mniaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocny motylku dziekuje za odswiezanie topiku :) jest zimno wiec moze dzis cos Winstona? np. \"Winter Into Spring\" :) Cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno sie wiąże z drugim w duzym stopniu :) sam talent woklany czy instrumentalny nic nie da gdy bedzie to muzyka tylko technicznie dobra potrzeba do tego tez umiejetnosc tworzenia nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze maile
zabpejzaz@inetia.pl;cocotier@timelessworldmusic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci bardzo serdecznie!!! dobrze że tu zajrzałam , bo mam tak mało czasu, a właśnie miałam iśc spać, w nocy mam wyjazd - buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło,że jazzu słuchacie!Moi ukochani to Jean Luc Ponty,Al Di Meola,Stanley Clark,Rabih Abu Khalil,Acoustic Alchemy,Praxis,Pat Metheny,Jesse Van Ruller,Jean Paul Bourelly,Steve Ray Vaughn,nasi starzy dobrzy Stańko,Ścierański,Surzyn...Ajajajaj.....już się zanurzam....Dobranoc...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię, i owszem... :) W mojej rodzinie notowano nawet przypadki uprawiania jazzu (jeden z przypadków jest nieuleczalny i uprawia do dziś), więc się \"otarłam\" i we wstępny afekt popadłam ;) Nie podam ulubionych, bo zazwyczaj kupuję składanki typu \"Smooth jazz cafe\". Jeśli objawy chorobowe się nasilą a portfel spuchnie, to skwapliwie skorzystam z podanych przez Was nazwisk i tytułów. Lubię jeszcze Ninę Simone, Preisnera... Nie gardzę yassem i innymi gatunkami pokrewnymi, po prostu co w ucho i ręce wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek zielony
Jazz... Czy ktoś pamięta polski zespół "LABORATORIUM"???? Dziś już nie grają, a szkoda. Byłem na kilku ich koncertach w latach 80-tych, najpierw z poczucia obowiązku (jeden z muzyków jest mężem mojej siostry ciotecznej), ale od razu polubiłem ich muzykę. Z nimi też, po koncercie w Lublinie wypaliłem pierwszą i jedyną w życiu "trawkę". Pamiętam też taką anegdotkę: po koncercie w Stalowej Woli muzycy składają sprzęt, a jeden z nich (chyba Marek Stryszowski, ale nie dam głowy) zapalił papierosa. Wszedł portier i zwrócił mu uwagę, że tu się nie pali, na to on: "ale ja się nie zaciągam".. Nie grają teraz jazzu w radiu, a szkoda.... Ale podaliście mnóstwo dobrych namiarów, pozwolicie że skrzystam, ten topik przywrócił mi pamięć. Dziękuję...i pozdrawiam wszystkich sympatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazz Radio - w Warszawie 106,8 FM, w Krakowie chyba 101 FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację, zmienię stację radiową, którą zwykle słucham. Już nie będzie najczęściej słuchana........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam!!! Właśnie słucham Anji Grabarek...Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potwierdzam, że Trójka może nauczyć słuchania muzyki. Osobiście najlepiej się czuję w okolicach jazzu, więc: sobotnia \"Markomania\" i Smooth Jazz Cafe, niedzielna \"Siesta\" Kydryńskiego i na tygodniu nocne bliskie spotkania z dobrą muzyką, niekoniecznie klasycznym jazzem. Nie jestem znawcą jazzowych wykonawców, ale dorzucę jeszcze Stinga, którego skłonności w tę stronę uwielbiam :) O panu Stańko już nie wspominam ;) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×