Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tarczycowa

TARCZYCA!! Bardzo ważna sprawa!!

Polecane posty

Gość gość
Oj z ta grupa krwi to chyba bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa
Witam was dziewczyny.Jestem tu nowa moja tarczyca została odkryta przypadkowo juz od dwóch miesięcy mam problemy z bólem gardła ,napadami kaszlu , dusznościami i uczuciem spuchniętego bądź suchego gardła .Moj lekarz na początku podejrzewał bronchitis nawet miałam antybiotyk potem zapalenie płuc ( bo kaszel nie ustępował) potem alergie ...zrobiłam badania rtg płuc ,badania krwi No i wykazało za mam niedoczynnosc Tsh 4,8 jestem juz po usg i mam dużo małych gozkow mam rownież wykonane dodatkowe rozszerzone badania krwi i badanie scyntygrafia ...czekam na wyniki.Nie podejrzewałam tej choroby nikt w mojej rodzinie i otoczeniu nie choruje na tarczyce,nie podejrzewałam nic ...pomimo ze objawy posiadam wszystkie ; przytyła w ostatnich dwóch latać 12 kilo ,apatia ,senność ,wzmożone pocenie sie ," kołacze mi serce " - o tym juz kiedyś mówił mi kardiolog ,ból gardła i uczucie " kluski "w gardle ,a przedewszystkim ogromna depresja ,zrezygnowanie ,niezadowolenie i zaburzenia pamięci i koncentracji.Dziewczyny czy zażywanie tabletek,hormonów pomogło wam zrzucić kilogramy i spojrzeć na świat i siebie z optymizmem i radością ?Ja próbowałam juz robić terapie i nic jest nadzieja ze te psychiczne problemy były przez nie leczona tarczyce ?Piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kochana to moze potrwać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która choroba tarczycy jest groźniejsza z guzami czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, z tarczycą nie ma żartów. To bardzo poważna sprawa. Jeśli tylko coś podejrzewacie u siebie w tej materii, natychmiast zgłoście się do lekarza. Ja osobiście mogę bardzo serdecznie polecić przychodnię http://www.awimed.pl/ (Bydgoszcz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
proszę o rade.. co powiecie jeśli moje wyniki to tsh 0,4 ft3 2,71 ft4 12,4niby wszystko w normie ale zastanawiam się czy iść na konsultacje do endokrynologa czy dać sobie spokój dodam że moja mama miała niedoczynność a póżniej raka tarczycy…ja mam 28 lat czy ktoś może się wypowiedzieć potrzebna konsultacja czy tylko się wygłupie. Read more at http://nieplodnirazem.pl/tsh-czyli-hormon-tarczycytzw-hormon-tyreotropowy/#71rpTifF3ZDsEAv0.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinskatarczyca
Swinska tarczyca na niedoczynnosc suplement diety Thyroid Thiroyd NDT Mam sprowadzany z tajlandii Thiroyd 1000 tabletek po 60mg, sprzedaje po 120zl + 20zl pobraniowa. Rowniez Thyroid TR (czyli bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60mg, 250zl, wlacza koszt wysylki rejestrowanej z tajlandii. Moge tez to wyslac z polski, ale 350zl. przekaz znajomym. dziekuje jan krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski www.massagethai.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tarczycą nie ma żartów, więc lepiej udać się na badania gdy mamy podejrzenia że jest z nią coś nie tak. Polecam wam udać się do przychodni www.seneko-med.pl w Krakowie. Tam możecie przejść profesjonalne badania tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na gabinet Futura Medica w Krakowie, jako pierwsi rzeczywiście byli w stanie mi pomóc w związku z moją tarczycą i jej nie najlepszymi wynikami. Korzystają z naturalnej medycyny przyczynowej, jest to zdecydowanie coś innego niż większość lekarzy oferuje i prowadzi w swoich terapiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam nadczynnosc i Gravesa Basedowa. Bardzo zle sie czułam od dawna ale zawsze tłumaczono, ze to nerwy. Juz jednak nie dawałam rady bo doszły kolatania serca, puls przekraczał 110 i zrobiłam TSH i tu szok 0,005. Prywatnie poszłam do endokrynologa zlecil dodatkowo ft3 i ft4, oraz anty TPO i TG i TRAb. Wszystko przekroczone prawie czterokrotnie. Mecze sie juz 2 tyg. nie jestem zdolna pracować, ciagle mi slabo, serce sie tlucze, biore metizol w wielkiej dawce 4 tab trzy razy dziennie. Boli mnie juz zoladek, chudne. Prosze jezeli ktos mial ta sama chorobe niech napisze jak dlugo jeszcze ? kiedy bedzie lepiej? bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota46
W sumie objawy niedoczynności tarczycy są takie, że czasami trudno jest skojarzyć, że to właśnie ona płata nam figle. Jakbyście szukali dobrego endokrynologa, to wiem, że do Psychomedic w Warszawie dużo osób się zgłasza. Prywatna opieka lekarska to jest to, po NFZ niestety nie można się wiele spodziewać i trzeba się jeszcze wyczekać w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
Mam nadczynność tarczycy biorę 35 mg propranololu wynik TSH miałam 054 po miesiacu 0.76. Po 2tyg. Zrobilem badania i mam 0.59 co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
Dlaczego tsh opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
robiłem na posątku brania 6 tyg.. temu ft3 3.35 ft4 1.41 co robić lek jest nieodpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t3 i t4 nigdy nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak od 6 tyg.. 35 mg chyba ten lek jest nie odpowiedni dla mnie co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
odstawić propranolol słabo się csuje ciśnienie mam niskie bym spał aby nic mi się nie chce ale to niskie tsh mam wpływ po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
tak byłem u endo to mi dała co robić chyba lek jest do wymiany myślałem ze to wyleczy mnie a ona mi tu pic na wodę dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
Jutro idę do endo zaządam zmiany leku i poproszę skierowanie na badanie T3 i T4 coś słabo leczenie ten lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez długi czas miałam problemy z cerą (łojotok plus wypryski) ,włosami (przetłuszczanie,wypadanie) i samopoczuciem (wieczne zmęczenie,spadek wagi,omdlenia). Lekarz kazał zrobić badania na terczycę-wszystkie! Samo tsh, a naeet ft3 i ft4 nie zawsze daje pełny obraz. Trzeba też zrobić przeciwciała antyTg i anty Tpo. Właßnie z ich poziomu wyszło,że mam Hashimoto. Trzeba trafić na dobrego lekarza,który się zna i zleci KOMPLET badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinska tarczyca
świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna *świnka* jest zdrowa, skuteczna i tania. Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa. Również mam suplement Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. Proszę przekaż znajomym. dziekuję z góry Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski http://www.massagethai.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
jutro ide na badania anty tg i tpo będę robił i t3 i t4 ile kostują te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ft3 i ft4 u mnie ik 20 zł za jedno przeciwciała po 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbondi
musze zmienić lekarza na faceta ta się tylko śmije dokładnych badani nie zleciła tylko tsh, ft4 tracę czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×