Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

O kurcze - Rybka, to trudne, bo to są takie mini charakterystyki nas, a ja jeszcze nie mam o każdej z Was takiej charakterystyki. Ale obiecuję, że coś wymyślę i napiszę :-) Idę teraz na 30 minutowe spotkanie, więc w sam raz coś o Was \"nasmaruję\" w głowie a potem napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię swoją figurę generalnie całą biust mógłby być większy ale poza tym jest ok :-) że tak nieskromnie powiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Was co lubię Rybka - umiejętność pogodzenia realizacji własnych planów i bycia matką, żoną, za nastawienie Stokrotka - za pracowitość, umiejętność poradzenia sobie z paniami w urzędzie Myszorek - za dowcip, koleżeńskość, za miłość do Warszawy Halinka - \"lekkość pióra\", mówienie wprost tego co myśli, za ten topik, za patrzenie na siebie z przymrużeniem oka Laurka - za sposób wychowania córki, za to że potrafi się z każdą z nas super dogadać i pewnie jeszcze z wielu innych powodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Bella- figura rzecz ważna - ja wczoraj tylko patrzyłam na kanapki męża a sama activią sie pocieszałam :-) jak spojrzysz w lustro to widzisz fajną kobietkę i jeszcze figurka niczego sobie - codziennie rano możesz wprawić się tym widokiem w dobry nastrój :-) to bardziej widać niż zadowolenia z życia , kóre ja mam :-) kurczę zaczynam mówic jak psycholog z kółka wsparcia ale wierzcie mi ,że zanajdowanie w sobie dobrych cech bardzo pomaga i daje poczucie swojej wartości ;-) a o to przecież chodzi aby się dobrze ze sobą czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Bella- figura rzecz ważna - ja wczoraj tylko patrzyłam na kanapki męża a sama activią sie pocieszałam :-) jak spojrzysz w lustro to widzisz fajną kobietkę i jeszcze figurka niczego sobie - codziennie rano możesz wprawić się tym widokiem w dobry nastrój :-) to bardziej widać niż zadowolenia z życia , kóre ja mam :-) kurczę zaczynam mówic jak psycholog z kółka wsparcia ale wierzcie mi ,że zanajdowanie w sobie dobrych cech bardzo pomaga i daje poczucie swojej wartości ;-) a o to przecież chodzi aby się dobrze ze sobą czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Bella- figura rzecz ważna - ja wczoraj tylko patrzyłam na kanapki męża a sama activią sie pocieszałam :-) jak spojrzysz w lustro to widzisz fajną kobietkę i jeszcze figurka niczego sobie - codziennie rano możesz wprawić się tym widokiem w dobry nastrój :-) to bardziej widać niż zadowolenia z życia , kóre ja mam :-) kurczę zaczynam mówic jak psycholog z kółka wsparcia ale wierzcie mi ,że zanajdowanie w sobie dobrych cech bardzo pomaga i daje poczucie swojej wartości ;-) a o to przecież chodzi aby się dobrze ze sobą czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi....prawie 45 minut mnie nie było, a Wy zaledwie kilka zdań napisałyście ??? No nie wiem, dziewczęta, nie wiem. No i prosze - Stokrotka nam się umówiła :-) To Stokrotko może będziesz miała tą swoją \"randkę\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Rybka jesteś ja może z siebie taką ofiarę zrobiłam ale ze mną nie jest aż tak źle jak mnie chyba odbieracie bo 1) mam chłopaka który kocha mnie bezgranicznie o czym codziennie mi przypomina 2) koleżanki a i owszem w Krakowie ale wciąż do nich jeżdże ( one niestety wpadają bardzo żadko) 3) mam super prace w której się realizuje 4) rodzinę którą kocham więc nie jest tak źle ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bella, tak trzymaj. A o byłm spróbuj zapomnieć. Oglądałam kiedyś taki film - dziewczyna była z facetem, i było super, ale ona coś popsuła i on odszedł. Po czym ona poznała nowego faceta i się z nim związała (do tej pory brzmi znajomo, prawda ? ;-) ). Ale cały czas mówiła sobie, że nie jest tak szcześliwa, jak z tym poprzednim, no i los sie odmienił, i wróciła do tego pierwszego (nadążacie za mną ?? bo już chyba nagmatwałam). No i co się okazalo ?? Że to nie \"TO\", i że jednak nie jest tak fajnie, jak ona sobie wyobrażała. Więc Bella, może tak ma być ?? A tak patrząc na moje życie, to nie mogę narzekać - ogólnie zadowolona jestem z odbicia w lustrze :-) I tak jak Rybka, patrzę na faceta czule, jak zajada porcję sphagetti, a sama jem jakiś owoc. Inna sprawa, że On też nie powinien jeść tego sphagetti.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to tak jak u mnie z tym spagetti :-) a dawne miłości idealizujemy - warto o tym pamiętać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 🖐️ ja wiem że idealizuje go i walczę z tym zaciekle ale czasem mam słabsze dni trzy kropeczki pewnie tak jest :-) od dzisiaj koniec z marudzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ponieważ nie mam żadnej \"dawnej miłości\", toteż nie mam kogo idealizować. Ale ogólnie, to się chyba wstecz zawsze bardziej idealizuje i wydarzenia i ludzi. Aaaa Stokrotka, co do tych paznokci, to dziecinada - kropka w środku i dookoła niej kropki, i już masz na paznokciach \"kwiatki\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ skrobiecie. a ja tylko pracuję 😭 i jestem do tyłu. kto jest pamiętliwą zgagą? przyznać się :D ja nie pamiętam niczego co złe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w necie ogłoszeń ludzi poszukujących pracy z danego regionu Polski. w tej chwili tylko do głowy mi gratka.pl przychodzi więc helppppp. piszcie adresy stonek gdzie można swoje ogłoszenie o pracy zamieszczać. z góry dzienks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Laurka - tu same anioły siedzą :-D Myszor - a w portalu gazeta, albo www.pracuj.pl ?? Chyba jest coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko to chyba nie za dobrze ? Trudno dźwigać problemy a jeszcze obarczać się wina za to to już przegięcie .... ale facetom chyba bliżej do tego ... trzeba patrzec w przyszłość optymistycznie i tego ja się trzymam i życzę CI abyś umiała natchnąć męża też optymizmem bo to wszystko ułatwia. Myszor - praca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ta twoja Panna taka optymistka ? (dobrze pamiętam?) mój mąż nie jest czasem aż takim optymistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Laurka - ta niechęć facetów do sprzątania czy pomocy. Ja się wtedy buntuje i pytam - dlaczego to baby mają sprzątać ??? Nie rozumiem tego, ale dla spokoju się buntuję i żadko sprzątam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor dobrze pamiętasz ;-) zgadza sie - umie realnie spojrzeć na życie jeśli czegoś się już nie zmieni nie warto nad tym płakać ja jako Rybka czasem zapłaczę ale taki realista jak Panna potrafi nad tym zapanować a że jest naprawde człowiekiem o szczerym i dobrym sercu potrafi pocieszyć i właśnie dlatego ,że nie powtarza tego co 5 min wierzę jak coś takiego mówi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm znaczy się żadko=rzadko :-) A Stokrotko dlaczego Ty więcej sprzątasz, skoro oboje pracujecie, wychowujecie dzieci, itd., czemu sprzątanie spada na Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×