Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hje hje, teraz to się sama ustawiłam na niebiesko :P :D i zrobiłam Was w bambuko zboczuchy :D a myszką ruszam na wszystkie strony, a co :D i nadal niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj głodnemu widze chleb na myśli :-) nie deprawowac mi tu Halinki :-) chyba ,że ona pod tym kocykiem sama nie jest - młodzież dziś tak szybko dorasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka a przykro CI z tego powodu czy lubisz tak czasem mieć oddech:-) od chłopa :-) ja to aż w nadmiarze mam uniesień ,ale lubię czasem pobyc ze sobą i wcale się nie nudzę cokolwiek by to nie znaczyło :-) ale rzadko mam okazję :-) czy bujanie w obłokach jest domeną rybek czy kobiet wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie jest okres bez kłótni, więc mi przykro, ale jak jest okres z kłótniami, to mi nie przykro :D nie tylko rybek, chyba bab w ogóle, ja jak nie muszę rano wcześnie wstawać, to snuję jakieś dzikie opowieści w duchu przed snem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Rybko, ja tam rybką zodiakalną nie jestem, a od zawsze lubiłam pobyć tylko w swoim towarzystwie. Dlatego nie narzekam, jak mój facet późno z pracy wraca, albo jak musi gdzieś na weekend wyjechać - bo to jest wtedy dla mnie czas, i lubię siedzieć, przebywać sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, bo właściwie to jesteśmy fajne :D to znaczy każda czasem bywa niefajna - np. ja dziś, ale sypię sobie łeb popiołem i już znowu będę fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już za 4 minuty szaleństwo weekendowe sie zaczyna :-D Halina, a nie pomyliłaś pory na to posypywanie się popiołem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem, nie uczestniczę zbyt aktywnie w życiu kościoła, właściwie w ogóle nie uczestniczę, to skąd mam wiedzieć, że na popiół jest jakaś specjalna pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Halina, uczestniczyć nie musisz, ale o \"środzie popielcowej\" nie słyszałaś ? Mi to się posypywanie popiołem zawsze ze \"środą popielcową\" kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę, biegnę na spotkanie z weekendowym luzem, spokojem odpoczynkiem i imprezką. W sobotę wybieram się na sznty - czy już może o tym wsponminałam ??? Anyway - pa, pa babeczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle mam wolną chatę dziś, jakbym wiedziała wcześniej, to bym jakiś dansing zrobiła, a tak to dupa zbita gudnajt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ;-) czy któraś zajrzy tu dziś wieczorkiem? ostatnio mam jakiś dziwny nawyk co spojrzę na kompa myślę co tam u Was ... no i ostatecznie nawet wieczorkiem włączam się do sieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś koszmar, ganiało mnie jakieś zwierzę we śnie, wyglądało jak kinkiet na mojej ścianie, chyba się na niego zapatrzyłam przed snem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja zaraza wysyła mi raporty od Ciebie, wiem nawet, kiedy z mężem przyjmujesz pozycję leżącą :P:P :D:D:D jajkownica się pali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie głupoty, no ale ja naprawdę wiem :D ale tu nie powiem, bo to nasza prywatna sprawa :P:P :D nie bądź zołza, nie przypominaj mi tych 300 km 😭😭😭 muszę połknąć te jajka w locie [mrrrrrau :D], bo mama na mnie krzyczy, że pojedziemy na zakupy, jak już wszystkie sklepy zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×