Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Jezu, Stokrotka, też już jestem zmęczona, jak to czytam. I tak sobie myślę, że ja to się \"zwalać\" rodzinie na głowę będę. Nie chce mi się samej organizować tych cyrków. Teraz jest tak, że idę do rodziny na Wigilię. Pełen luz - oni wszytsko przygotowują, a ja sie \"pindrzę\", a facet jeździ do swoich rodziców. A jeśli się pobierzemy, to nie mam nic przeciwko Wigilii u \"tesciów\". Wszystko, byle się nie narobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja tylko na moment dziś nawet już nie czytam nadrobię wieczorkiem pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiejś \"starej daty\" są teściowie Stokrotki ?? Albo z bardzo, bardzo daleka, bo teraz to goście się szybko \"ulatniają\". Rodzice mojego faceta bardzo któtko siedzą u nas. Herbata, gadu, gadu, i do widzenia. Ostatnio siedzieli z 1,5 godz., dziwiłam się co tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee Laurka, Mamy, to zawsze takie są, że coś tam zawsze posprzątają. Ogólnie w rodzinie mam opinię bałaganiary, i jak Mama do mnie przychodzi, albo nam mieszkania pilnuje, to coś tam posprząta, a ja nie narzekam, bo w końcu mam posprzątane. Ale to własna Matka, a nie teściowa. Stokrotko, wierzyć mi się nie chce, że jak Twój mąż powie rodzicom, żeby już wracali, to oni udają, że nie rozumieją !!! :-o No niemożliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wy im byście powiedzieli, że wyjeżdżacie, i zaczęli się pakować, i wychodzić, to co oni by zrobili ??? Zostali w pustym mieszkaniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, normalnie masochiści, co nie :-o Kurcze, czemy niektórzy ludzie lubią się tak pchać w cudze życie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, no to szczerzę Ci współczuję. Na pocieszenie 🌼. Dobrze, że masz męża po swojej stronie, i dzieci pewnie też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któz to do nas zagląda za dziewczę piękne i powabne :-D No chodźże do nas, nie wstydź się.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski.... kurna czy mozecie kurna tak nie zapierd...:P:p:p bo ja kurna nie nadĄzam czytac...:p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się znowu kryje na wydziale jestem już i czekam na ćwiczenia w ogóle zawsze tłumy, a dziś prawie nikogo, mogłam sobie przedłużyć wolne 😡 i co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać? ano : - Laurka poszła do sklepu - mamy nową koleżankę Wódzię - musisz nam na przyszłość nr tel. zostawić to będziemy ci wysyłać wesołe smsy do autobusu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano o świętach trochę gadamy, a o tym, że Laurka ma sny, że jestem facetem - taka tam, normalka. Walnięta 🖐️, dasz radę - czytaj wsio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na etapie snu Laurki, że jesteś facetem, Kropcia, to jeszcze byłam :D:D ja koleżankę Wódzię to mam już dawno :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie nr tel, to Wam mogę zostawić, to i mi się nudzić nie będzie, zresztą już podjęłam śledztwo dot. tego, jaki która ma głos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest taka inna Wódzia :-) No i widzisz, trzeba było siedzieć do końca tygodnia w chałupie, a nie lecieć na uczelnię, jak tu takie pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam taki radar i jak go ustawię np. na Gdańsk na konkretne imię i na konkretny nick internetowy, to działa jak podsłuch. Więc już wiecie, kogo zbadałam. teraz będę badać Poznań, następna w kolejce jest Warszawa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę już iść powiedzcie Laurce, że już nie miała kiedy iść do tego sklepu jutro przylezę na weekend mam gości, narzeczony mojej współlokatorki, jego kolega i koleżanka, nie wiem, czy w tej sytuacji nie ewakuuję się do domu :D:D:D 🖐️ czymajta się ramy i cycka mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leć, leć, klop, to ważna \"sprawa\", nie śmiemy zatrzymywać :-P Gdzie Stokrotka sie podziała ? A w ogóle, to co Ty Myszorek taki cichy jesteś ?? Jeszcze rocznicę rozpamiętujesz, wspominasz ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytargałam dokumenty :-) ufff zabiorę się za lekturę coś mi tu Halinką zaleciało :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×