Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

nie znam się na snach Rybko uczę się jednym okiem :-) bo drugiem trzeba na \"gotowe\" łypać :-) oraz na fakty i tvn 24 bo teraz się tyle dzieje koalicje jakieś dziwaczne, awantury i inne takie, ale Ty pewnie na bieżąco jesteś :-D zaroiło się od chabrów ;-) Halinko może będzie dobrze, niezła korba z tymi doktrynami ja już się Kropcia zamieszałam z tymi chabrami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam na snach, i zresztą w to nie wierzę. Chabry - proszę się uspokoić :-D Bo my Was mylić będziemy ;-) Belluś - a masz jakieś wieści ze Wspólnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chabrami to i ja się zakręciłam ale też lubię ten kolor :-) więc może chabrowa Rybka sie zrobię :-) i będzie chabrowa koalicja:-) ja Kropeczko tez do szafy właziłam jak byłam mała i wiem,że tak trzeba ale teraz jakoś o tym zapominam :-) dobrze ,że tu jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam wczoraj na \"Opowieściach z Narni\" - super !! Wybierzcie się, to znowu poczujecie się dziećmi :-) No i dzieci też weźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam dziewczynki bądźcie soba bo tracę kontrole co wejdę to jakieś chabry ja juz nie wiem kto jest kto- a może wy zamiast tej szafy za chabrami się chowacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle wszystko przez Myszorka - on się o imię spytal, zdjęcia przez Niego wysyłałyśmy, a teraz te chabry. Myszorek prowokator :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia a z tymi imionami to źle? ;):D żeby nie ten karmelek chabrowy to do tej pory byśmy sie znały per Laurka :D:D o moje korzonki sie nie martw lufo czołgowa :D mają sie dobrze, często podlewane i grzane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe no Laurka, świetnie, że Myszorek tak nas zmobilizował z imionami i zdjęciami, i mam nadzieję, że sie też spotkamy w końcu :-). Ale ja już nie mogę z tymi chabrami, mylą mi się :-o Jak jeszcze Belluś wymyśli \"samotne chabry\", Stokrotka \"chabry z kompotem\", a Rybka \"chabry wodne\" (to od rybek w wodzie) - to PADNĘ !!! 😭 I nie będę miała pojęcia z kim gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - dobre, dziewczyki jesteście - i jak Wam się tu wdzięcznie wytłumaczyć ??? No \"zażyłyście\" mnie. Musze faktycznie porobić porządki w naszym ogródku :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podziały te oczy chabrowe czy jak im tam - karminowe usta? :D no i gdzie chabry wodne i chabry w kompocie? że o samotnych, ewentualnie pięknych chabrach nie wspomnę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×