Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

o jakiej diecie mówisz :classic_cool: przede mną 3bit :D (były tylko truskawkowe i kasztanowe czekolady, blee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włóżmy kaski... Powodzenia, Laurencjo! Wracaj w jednym kawałku! Syćkie zdjęcia dostałam, syćkie... Nawet te, co chodzą w kółko :-) Ja bym chciała wiedzieć co to za brutal, który małpki rozpija... :-) Kropciu - brzuszka to ja bym się chętnie sama pozbyła, ale nie mam jak... Ktoś ma receptę na to, jak schudnąć, jedząc czekoladę i nie ćwicząc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a jeździsz teraz samochodem ? Nerka - ja cały czas kombinuję, jakby tu brzuch spłaszczyć, specjalnie się nie napracowywując - ostatnia moja teoria, to - jeść mniej w ciągu dnia, ale wszystko na co sie chce, najlepiej oczywiście zdrowe rzeczy, ale bez przesady, nie będę sie katować. Nie głodzić się w stylu - zjem dziś tylko jedno jabłko - ja tak wczoraj miałam go 17.00 zjadłam tylko jedno jabłko, to potem nie dość, że byłam wściekle głodna, to jeszcze mi żołądek zastrajkował, jak już coś zjadłam - nigdy tak nie rób. No i po 18.00 staraj sie nie jeść - nawet nie pojadaj owoców, czy warzyw, które myślisz, że są lekkie - owszem są, ale jedząc to po 18.00 przyzwyczajasz żołądek do pracy, i zawsze będziesz głodna. No i do tego trochę ćwiczeń na brzuch by się przydalo - ja mam to \"szczęście\", że muszę ćwiczyć, no więc przy okazji i brzuch sobie trochę rano i wieczorem wyćwiczę. Uffff, to cały mój sekret :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który - nie będę tu sciemniac - jakichś super powalających efektów nie przynosi - ale robię tak dopiero od ok. 2 tygodni, a poza tym jest dobrze, nie rewelacyjnie, bo brzuch wklęsły nie jest, ale jest płaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nereczka a zaglądałaś ostatnio na nasz stary topik ? Kwiatek jest w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCĘ TE ZDJĘCIA !!!!! :-D :-D O ile właścicielka pozwoli je udostępnić - a coby się podlizac - kwiatek dla Nerki 🌼 i dla Myszorka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam niejakiego Kwiatka, z innego topiku, i wiem, że się o dziecko starał, czyżbyśmy znały jedną i tą samą osobę ?? Jaki ten kafeteryjny świat malutki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o kwiatka
z drugich żon? To kłamczucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, \"mój\" kwiatek jest perwszą żoną :D proszę nie siać plot ! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak inne Panie, ale ja siedzę w pracy, nudy straszne, czekam na 16.00 i mnie nie ma. Myszorek, dostałaś zgodę na przesłanie zdjęć ślubnych ? A czy Bella to nie ma dzisiaj przypadkiem egzaminu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - napisz kilka słów o sobie, no może nawet więcej niż kilka, fotę wyślij, my Ci się swoimi fotami zrewanżujemy, i śmiało, dołączaj :-) Co dziewczynki, przyjmujemy ochotniczkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, trafiłaś :D nerka się chwilowo zapodziała :D ale mamy tu pełno innych miłych babeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropeczko! 🌻 z Myszorkiem juz sie znamy i z Nereczka tez :) A fotki moge wysłac- bardzo chetnie ale prosze o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam napisac cos o sobie- zapomniałam -hehe A wiec niedawno skonczyłam 29 lat ale czuje sie na 18. Od poł roku jestem zona, may swoje mieszkanko i staramy sie o dzidzie. Pracuje, gotuje, zajmuje sie domem i mezem ;) Jak cos jeszcze chcecie wiedziec piszcie. Postaram sie odpowiedziec na Wasze pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, jaka z Ciebie wspaniała kierownica jest !!! :-D :-D :-D Ledwie zaczęłaś kurs a już jeździsz :-D Dla Ciebie 🌼, 🌼, 🌼 i myślę, ze będziesz świetnym kierowcą :-) Tylko żadnych flirtów z instruktorami :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, nie szukajmy tabelki :D już wolę chyba 10 rozliczeń pod rząd w excelu zrobić :D chwalę cię Kobieto :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Moluś - łasa dzisiaj na foty jestem, to poproszę zdjęcie na adres: didi-dexter@wp.pl, a ja Ci swoje jakieś wyślę, i napisz skad jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły! A teraz spadam bo do lekarza ide. Boje sie- buuuuuuuu! Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się lekarza - on nie gryzie - zazwyczaj :-) Laurka, a może by tak nowym uczestnikom jakiś teścik z wiedzy o nas robic na wstępie ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, ale co się stało ? Rozumiem, masz problemy, oczywiście nie ma sensu wyciągania ich tutaj, ale naprawdę jest tak źle, jak to przebija z Twojego tonu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×