Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ale się zaraz wkur.....😡 Na wp.pl nadal jest błąd połlączenia z serwerem - skurwle jedne 😠 Moluś, niestety musisz poczekac, jak będzie ok. i ja Ci jeszcze raz wyślę maila. Tak jak i do Halinki, jeśli nas czyta, to niech wie, że do Niej napisałam. W końcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko nie denerwuj sie tak bo nerwy urodzie szkodza! Poczekam! Tez zraz smigam nareszcie do domku. Tylko czekam na mojego starego bo cos tam jeszcze widze konczy. Odezwe sie poznij pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jakos tak zamilkłam:( ale staram sie Was podczytywać:) cathea...cieszę sie ze wszyako sie u Ciebie wyjasniło:) A rybka???? dalej zapracowana????? pozdrawiam Was wszystkie koalicjantki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
Witaj Walnieta, wielokrotnie pytalam o Ciebie ale nikt nic nie wiedzial. powiedz co w Twojej sprawie w ktorej tak zawziecie uczestniczylas :-) ? Czy udalo sie cos wyjasnic? Nie gniewaj sie za tak bezposrednie pytania, po prostu zainteresowal mnie temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal----- caluski dla Ciebie, tez sie czuje szczesliwa! pozdrowka Laurka,Myszorek, Sto, Rybka, Belcia i inne baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :) juz po pacy jestem, dzieci wylulane i w lozeczku.Blogosc moja blogosc...... Jutro znow do pracy ale trudno.... Molus skoro to to samo Koło to my sie moze czasem na ulicy spotykamy :) . Uzupelniam tabelke nick......wiek.....miasto.........chłop.......dzieci Laurka.....31......Gdańsk.........jest........córka (3 lata) Nerka..... .27..... Chorzów.......jest....... nie ma (jeszcze) Rybka..... .32..... Poznań.........jest....... dwóch synów 9 lat i 3 lata Bella....... .27..... Katowice.......1 szt......brak Myszor.....27......Poznań ...... ...mąż ..... dzieci brak walnięta....33.....obok Katowic..1 mąż......2 matoły ogoniaste Stokrotka..33.....Warszawa......1 mąż......dwoje (lat 10 i 11) Śmiała.......32.....Poznań..........jest........syn (lat 8) Kropka......27.....Warszawa......jest.........brak Halinka......23.....Krzyżakowo....jest.........brak JA_TWA.............Wrocław..........?...........nie ma Moluś........29......Koło.............mąż.........narazie brak Cat..........33......Bydgoszcz.....mąż..........syn (3 lata) bendorfina..34......Koło............mąż.......dwóch synów 9 i 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sto, ja tez rzadze sama w domu, maz na piłce :), robie sobie paznokietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj dorwalam do kompa, wariuje..... 342 maile w skrzynce, z czego 300 to spam, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) jestem na innym topiku o zupełnie innej tematyce i pod innym nickiem Ale wciaz tu zagladam:) vanesso.... moja kolezanka alej zyje w stresie on postanowił ratowac rodzine tzn małzenstwo ale po miesiacu okazało sie ze w tel misł znowu rozmowy z nia:( kolejna rozmowa ,kolejne kłamstwa itd....... szkoda gadac....:( on tak do konca nie przyznał sie ze tamta to jego kochanka tylko \'kolezanka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam trabelkę ...niestety:( nick......wiek.....miasto.........chłop.......dzieci Laurka.....31......Gdańsk.........jest........córka (3 lata) Nerka..... .27..... Chorzów.......jest....... nie ma (jeszcze) Rybka..... .32..... Poznań.........jest....... dwóch synów 9 lat i 3 lata Bella....... .27..... Katowice.......1 szt......brak Myszor.....27......Poznań ...... ...mąż ..... dzieci brak walnięta....34.....obok Katowic..1 mąż......1 suczka Stokrotka..33.....Warszawa......1 mąż......dwoje (lat 10 i 11) Śmiała.......32.....Poznań..........jest........syn (lat 8) Kropka......27.....Warszawa......jest.........brak Halinka......23.....Krzyżakowo....jest.........brak JA_TWA.............Wrocław..........?...........nie ma Moluś........29......Koło.............mąż.........narazie brak Cat..........33......Bydgoszcz.....mąż..........syn (3 lata) bendorfina..34......Koło............mąż.......dwóch synów 9 i 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka życzę Ci z całego serca cobyś to prawko zrobiła - ja sama nie mam odwagi :) i szkoda mi trochę ludzi na ulicach hihihi. Dzieciaki żyć nie dają choć już spać powinny (tymbardziej że chore).mąż ogląda jakiś kabaret a mnie chyba mulić zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMANERKO KOBITKI! ja tylko na moment dopadłam do kompa zyczyc Wam miłego wieczoru! ja z mezusiem wieczor folmowy (Lost II) i piweczko! Bendorfino- moze nawet czasem stoimy obok siebie w kolejce w sklepie? :) Do Juterka! PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - tesciowe to maja do siebie ze historie ciekawe wymyslaja :) moja tez potrafi ale na szczescie nie mieszkam z nia wiec nie musze na codzien sluchac tych bajek...........a jak nie docieraja do mnie na czas to juz sie niemi nie przejmuje .... szkoda czasu na glupot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus to zaczyna byc intrygujace ...... hahahahha........ chyba musimy ( wlasciwie nie musimy ale moglybysmy ) sobie wiecej o sowbie powiedziec ...... Moze my sie juz dawno znamy :):):) ktoz to wie .A tak swoja droga to chyba powinnam wziac z Ciebie przyklad i dolaczyc do mezusia .... nalezy mu sie odrobina zony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana laurko:P nawet nie wiesz ale kilkarazy miałyśmy okazję podyskutować:P ale na inych forach:P a tak apropo prawka to laurko probny egzamin sprobuj z wajchą przecwiczyć :P tylko pamiętaj i praktyka i ustny:P:P:P cobyś potem z instruktorem nie miała problemów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecwicz wszystko dobrze i zdaj zdaj zdaj Laurko :):):) Cat - kiedy masz te urodziny ?? ja mialam 21 stycznia i tez juz mam 34 ( ale fajowo - nie stresuje sie ) . W kazdym razie duzo radosci i tego co Ci potrzeba..........Twoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Kobietki ale teraz to ja juz spadulam - musze sie troche rodzinie oddac :) a potem spac dobranoc wszystkim .................. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurko .... hihihihihihi ja o tych egzaminach bo mi sie akurat kawał przypomniał:P Idą lask ina egzamin Z sali wychodzxi jedna i mowi: przewalone oblałam....:( a na to inne A na czym????? A ona odpowiada: praktytczny zaliczyłam ale na ustnym oblałamP:P:P:P hihihih :D KUMASZ JUZ??? :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobote! Wczoraj szy wieczor zakonczył sie tragicznie!!! Było ok24 -tej i dostalismy telefon od kumpal, ze własnie zmarł nam jeden z lepszych kolegow. Zawał! Drugi i smiertelny. A miał dopiero 32 lata! Nadal nie moge w to uwierzyc. Jestem w szoku. Chodze i płacze! Nie moge pisac. Narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotnie popoludnie ... jestem po pracy i wlasnie robie sie na bostwo ( hihihi ) bo wieczorkiem male wyjscie .Mam nadzieje ze bedzie sympatycznie bo nie mamy zbyt wiele okazji do wspolnych wyjsc z mezem :). Molus wspolczuje .... to przykre gdy traci sie kogos bliskiego .. ja tez stracilam kiedys dobrego przyjaciela i wiem co czujesz :( moze jeszcze dzis zagladne ale jesli nie to pozdrawiam i zycze milego wieczorku ( mimo wszystko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt tu nie zagladal ...... ja juz po imprezce i chyba pojde spac..... albo jeszdcze mily wieczor z mezem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przez ta imprezke zupelnie nie wiedzialam o tragedii w Katowicach :( (*) (*) (*) (*) (*) dla wszystkich ofiar .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam 😴 dojazd zajmuje mi półtorej godziny rano (6.30-8.00) a po południu będzie ok. 2 godzin, bo na bus muszę dłużej czekać :o może przeżyję. nick......wiek.....miasto.........chłop.......dzieci Laurka.....31......Gdańsk.........jest........córka (3 lata) Nerka..... .27..... Chorzów.......jest....... nie ma (jeszcze) Rybka..... .32..... Poznań.........jest....... dwóch synów 9 lat i 3 lata Bella....... .27..... Katowice.......1 szt......brak Myszor.....27......Swarzędz ...... ...mąż ..... dzieci brak walnięta....34.....obok Katowic..1 mąż......1 suczka Stokrotka..33.....Warszawa......1 mąż......dwoje (lat 10 i 11) Śmiała.......32.....Poznań..........jest........syn (lat 8) Kropka......27.....Warszawa......jest.........brak Halinka......23.....Krzyżakowo....jest.........brak JA_TWA.............Wrocław..........?...........nie ma Moluś........29......Koło.............mąż.........narazie brak Cat..........33......Bydgoszcz.....mąż..........syn (3 lata) bendorfina..34......Koło............mąż.......dwóch synów 9 i 6 lat coś tam poprawiłam ;) lecę teraz nadrabiać zaległości w mailach witam nowe koleżanki, Myszorek jestem :D stare całuję gdzie popadnie :D jak się obrobię z robotą to zajrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie witam. Ruch w weekend był niezły - nie ma co :-) Laurka - ja jak miałam próbne jazdy, to też obiecałam sibie, że nie będę wychodzić na pasy, jak L-ka jedzie, i nie będą jej stresować. No i jakoś dotrzymuję słowa :-) Jak Twoja dieta ??? Bo ja w piątek to po prostu szaleństwo-zwycięstwo !! Wajcha zamówił pizzę ok. 21.00 i dla mnie też - i wyobraź sobie nie zjadłam ani jednego kawałka !!! Dopiero w sobotę rano. Niestety w weekend poległam i podjadalam po 18.00 :-( Halinko, co u Ciebie ?? Rybko - pamieta, i dni odliczam - jeszcze 8. Moluś - dotarł w końcu mój mail ?? Wszystkie pozostałe dziewczęta, co się nie odzywały - now więc jak się już odezwałyście - to mam nadzieję, że na dłużej tu zabawicie !! Walnięta - współczuje odejścia pieska :-( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×