Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, brawo, chyba w my ślach sobie czytamy, bo ja szukałam tą tabelkę od 90 strony, wywaliło mi kafe, i dopiero teraz mogłam tutaj wejść. Dobra robota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, u mnie też wszystko rozgrzebane, dywan zamiast kremowy jest ciemno szary (przypuszczam, że z brudu :-0), wszędzie jakieś paprocy się walają, kuchnia garami zawlona, w łazience tez nie najczyściej, a jutro mam gości, i chyba będę sie za sprzątanie musiała wziąć - niech to 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, szcuneczek, detektywie - dokopałam się do 133 strony, i jak byk napisane, że Cat jest z Bydgoszczy :-) Miłego sprzątania Paniom życzę ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyki mi spisywał programy na kompie zainstalowane pewnie mi tlen wywali 😭 będę ryczeć albo się zwolnie ze względu na brak podstawowych narzędzi pracy ;-) :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dopisze :) nick......wiek.....miasto.........chłop.......dzieci Laurka.....31......Gdańsk.........jest........córka (3 lata) Nerka..... .27..... Chorzów.......jest....... nie ma (jeszcze) Rybka..... .32..... Poznań.........jest....... dwóch synów 9 lat i 3 lata Bella....... .27..... Katowice.......1 szt......brak Myszor.....27......Poznań ...... ...mąż ..... dzieci brak walnięta....33.....obok Katowic..1 mąż......2 matoły ogoniaste Stokrotka..33.....Warszawa......1 mąż......dwoje (lat 10 i 11) Śmiała.......32.....Poznań..........jest........syn (lat 8) Kropka......27.....Warszawa......jest.........brak Halinka......23.....Krzyżakowo....jest.........brak JA_TWA.............Wrocław..........?...........nie ma Moluś........29......Koło.............mąż.........narazie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEKINO
WITAM, WSZYSTKIE LASECZKI , JA NUMERÓW NIE KASUJĘ, BO LUBIĘ WASZ TOPIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie masz pomarańczowy domestos a nie cif ;-) Ten to wali, znaczy się ten domestos. Ha, ale znawca środków czyszczących ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak remontowalismy mieszkanie i zabrałam sie za malowanie brzwi. ale miałam wtedy odlot! Smiałam sie i ogolnie smiesznie było. a poznij wielki bol głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAURKA - I need You !!! 😭 Pamiętasz, jak Ci opowiadałam o tej mojej koleżance z pracy, co chce mieć dziecko, i nie za bardzo może. No więc okazuje się, że na 99% jest w ciąży. No i teraz się spieramy, czy kobieta w ciąży może farbowac włosy ??? Prosze Cię, oświeć nas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę, że to jest wspólna intryga - Twojej Wajchy i Stokrotki :-D :-D :-D żeby Cię podtruć :-D ;-) No to już nie wiem, jak z tym farbowaniem :-o Nadal mam watpliwości, tzn. ja twierdze, że nie można, a koleżanka, że można. Ty to sprzątasz, jak burza, normalnie, mi by to chyba zajeło cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty miałaś wczoraj skoki ciśnienia ?? Z jakiego powodu :-D :-D ;-) No już Laurka nic nie poradzisz na to, że Twoja Wajcha tylu kobietom się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sobie jeździć będziesz, a ja tu \"gniję\" w robocie :-( He, he \"histeria\", ciekawe co Sto na to powie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez gnije i juz wymiekam!!! a do 16-tej jeszcze tyle czasu!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce do domku!!! pod kocyk !!! piwko do reki!!! i \"Lost\" bo jestem ciekawa co dalej!!! Zajebiscie sie wkreciłam z mezusiem w ten film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloooha! Sprzątającym, jeżdżącym i gnijącym w robocie! Ja odpływam powolutku w weekend, nie wiem, czy jeszcze zajrzę, więc życzę Wam wszystkim uuuudanego wypoczynku! 🌼 A propos LOST - własnie ściągnęłam z netu najświeższy odcinek, chyba 11 czy 12 drugiej serii - będzie smakowity kąsek na wolne chwile... Pozdrawiam Was ciepło! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego serialu kompletnie nie znam, i na oczy nie widziałam, powoli odkręcam się ze wszystkich tych, które oglądałam. Zresztą w tygodniu nie oglądam już TV, bo nie mam czasu, a w weekend, to tylko filmy. Ale jak tak czytam tutaj wypowiedzi, to musi być fajny serial. No nudzę się niesamowicie - wyjątkowo mam mało pracy :-) Też chcę do domu, pod kołderkę i książka do ręki :-) Moluś - dotarl mój mail do Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kropcia i inne dziewucy, wstyd mi ze az tyle z Wami nie gadalam, ale teraz bede czytac chociaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki za bledy ale sie spiesze, tylko tak wpadlam, u mnie ok , pozdrawiam Was laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat - kopę lat !!!! Kochana gdzie Ty byłaś ??? Bedziesz tylko już nas czytac, czy też czynnie uczestniczyć w życiu koalicjantek ??? Co u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) melduję ze żyję ale jakos mało czasu na pisanie:) a Wy tak dajecie czadu ze ledwo mozna przeczytac a co dopiero napisac:P pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria - ale tłumy tu do nas walą :-D :-D A ja tylko ze \"starych\" na posterunku. Walnięta, a co u Ciebie, czemu tak zamilkłaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie , tyle bab, kropcia , u mnie wsio ok , moj maz jest moj na 100%,synek mial 3 urodzinki, itd potem bede pisac...pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×