Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Halinka, nie wiem, jaki masz problem i nie bardzo wiem, jak w takiej sytuacji Ci pomóc, ale jeśli potrzebujesz wygadania się, pogadania, czy porady, to wal do mnie, jak w dym :-) Pomogę, jak mogę i ze wszystkich sił starać się będę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, spróbuję, ale jak zacznę z Wami gadać, to już na pewno długo się nie pouczę ;) wyskrobię tylko mejla i zaraz zakładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, dzięki, ale coś mi się tu nie zgadza, Ty szybko na mejle odpisujesz? Raz jeden do Ciebie napisałam mejla, tzn. mejla z treścią, a nie z fotkami i do tej pory nie dostałam odpowiedzi :D uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. No Halinka, złapałaś mnie na wpadce :-) Też mi się to przypomniało, ale miałam nadzieję, że Tobie się nie przypomni ;-) No dobra - powiem bardziej szczegółowo - zawsze i szybko odpisuję \"kobietom w potrzebie\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanero w piatek! Ale fajnie bo juz nie moge doczekac sie jutra kiedy sobie pospie 😴 :D Dzien Dobry Pani Halinko. my sie jeszcze nie znamy, Moluś jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś - Halinki chyba już nie ma. Nie wiadomo, czy biedactwo się pojawi w weekend. Jak tam wizyta u lekarza ? Bardzo straszna ? Tak zastanawiam się, gdzie jest Myszorek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kropko! A wiec u tego lekarza było ogolnnie spoko tylko ze nic nie mogła stwierdzic bo \"obcy\" ktory mi sie pojawia akurat sie schował i nie mogła go wymacac. Podobno to kamien slinianki... A Myszorek moze jescze smacznie spi? Wstawaj spiochu! A foty me do Ciebie dotarły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że dotarły, napisałam Ci maila zwrotnego i wysłałam Ci moje zdjęcie :-) Rany, Myszorek, gdzie Ty jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cool! Ale od Ciebie jeszcze nic nie ma :( Moze niedługo dojda. Nie chce mi sie dzis siedziec w pracy...-buuu. A przy piatku zawsze najwiecej pracy mamy. Ale dam rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem gdzie i co robi Myszorek :-D No Jej dzisiaj raczej teraz nie będzie, więc LAURKA !!!!! 😭 wstawaj !!!!! Moluś, ja Ci już wczoraj wysłałam maila - czyżby tak długo dziadostwo szło ??? :-( Teraz na wp jest jakiś błąd połączenia z serwerem, więc nie mogę nic sprawdzić ani nic wysłac - później wyślę Ci maila jeszcze raz. Belluś - Ciebie też nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto :-) No niestety ferie się kończą, przejezdne ulice w Wawie, i brak korków też :-o Nie wiem, jak Wam, ale mi się chce potwornie spać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, nie wiem, co jest z tą durną wp.pl 😠 Moluś dziękuję za maila z prezentacją :-) Maile do mnie dochodzą, ale ja chyba nie mogę wysyłać, czy jak ??? Jak chcę wejść w wysłane, to mam błąd połączenia z serwerem. No żesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od razu \"larwy\" ;-) Chciałam Ci powiedzieć, że ja jak moge, to spię i do 12.00 - więc kto tu jest \"larwą\" ? Więc ja Cię prosze Laurka, nie nazywaj mnie tak :-p ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendorfina
Witam wszystkich serdeczniascie :) i z usmiechem. Tak z ciekawosci tu zagladnelam i chyba mi sie spodobalo.Jestem Bendorfina ( to od endorfin - hormonu szczescia , bo mam go do oporu i moge sie dzielic :) ). Molus - male pytanko jestes z tego Koła niedaleko Konina ?? Bo jesli tak to ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też jestem pod wrażeniem :-) Wysypu nowych twarzy - naturalnie :-) Zapraszamy, prosimy powiedziec coś wiecej o sobie, może jakies fotki przesłać. Byłoby miło :-) Belluś, ale Ty jeszcze do nas wrócisz, prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie teraz zmykam do pracy ale zagladne tu do Was - wieczorkiem :) Zycze milego dnia wszystkim i radosci nawet jesli okolicznosci do tego nie naklaniaja :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm cos wiecej o sobie powiedacie - nie lubie tak o sobie pisac ale oki - mam 34 lata , meza i dwoch synow .Jestem urodzona i bardzo niepoprawna optymistka ale jest mi z tym calkiem fajowo :) Nad fotkami pomysle wieczorkiem , a teraz zmykam do pracy :):):) bo mnie wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko olej wp.pl i zaloz konto na onecie. Tak tez czasem sa problemy ale ogolnie OK. Mi firanek brak tylo w jednym pokoju i nie moge sie doczekac kiedy je bede miec ale narazie nie mamy kaski zbytnio. Kredyt spłacamy i ogolnie prawie cały czas na minusie. A do tego piwosze jestsmy wiec nie ma mowy o płskim brzuszku ;) To Koło to koło Konina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×