Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :-) Moluś - obejrzałaś już całą I serię ?? Laurka, Sto - proszę tutaj ze szczegółami opowiadać Wasze wczorajsze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie, ktoś się odezwał :-) Bo już się doczekać nie mogłam. Myszorek, co proponujesz na śniadanie, bo ja właśnie sie nat tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś ja już zdążyłam zjeść :D odkąd tak długo dojeżdzam wpadam do pracy głodna jak wilk i pierwsze co robię to kawa i wcinam kanapkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kanapka i kawa - ja się zastanawiam nad herbatą i pączkiem, ale to trzeba tyłek ruszyć do sklepu, a mi się średnio chce. No ale muszę, bo inaczej \"zdechnę\" z głodu. Może jakąś sałatkę sobie kupię ?? Sama nie wiem :-) Nie wiem, czy Wy tak macie, ale ja teraz jak tylko przychodze z pracy do domu, to pokręcę sie trochę, coś tam zjem, herbatę wypiję, i usypiam na kanapie przed TV ! Aż wsztyd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak tylko wrócę od razu lecę pod prysznic, a potem to najchętniej bym się położyła. ale się powstrzymuję :D Rybka, Sto widzę was, widzę :D proszę się odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, ja to się walam na tej kanapie w dresie i w makijażu, a potem zasypiam, i potem jest mi cholernie ciężko się umyć, i przebrać w rzeczy do spania. Normalnie nie cierpię tego posypiania na kanapie, ale jakoś tak wychodzi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Ale jestem niewyspana... !😴 Musze wypic szybko kawe... Nie obejrzałam sałej seriii jeszcze bo byłam na zakupach i kupiłam sobie w koncu okulary przeciw słoneczne :). Byłam na mament u Mamy bo sie rozchorowała i poszlismy do pająka rodzicow. Niepotrzebnie tam poszłam bo tylko sie denerwowałam.... Co do usypiania na kanapie to mi sie to przytrafia prawie codziennie -hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogolnie pracuje tylko teraz po tej operacji siedze narazie w domku.Miałam isc teraz od poniedziałku ale boss powiedział, ze nie musze sie spieszyc. :) Ale od wtorku chciałabym isc juz bo z kaska jest bardzo słabo. no chyba ze lekarz bedzie miał cos przeciwko- w poniedziałek jade na kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz już wszystko wiem :-) i powiem szczerze, że też bym chętnie posiedziała w domu, żeby zatęsknić za pracą. Rybka - Myszorek Cię widział, to czemu tak cicho siedzisz ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) zaczynacie pracę od śniadania ??? no nieźle, to w domu nic nie jecie ? ja już nie rozumiem braku obiadu a tu jeszcze sie okazuje,że bez śniadanka z domu wychodzicie :-) Sto, Laurka opowiedzcie coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam w zwyczaju jadać śniadań w domu, zawsze jem je w pracy - godzina 6 to zdecydowanie za rano na jedzenie :D a w pracy po 8 jest akurat, żołądek się zdąży obudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - no opowiedz więcej, gdzie byłyście, jak sie rozpoznałyście, i w ogóle :-) Rybka - jak ja się szykuję 1,5 godz. do pracy, i nie zdążę sie uczesać, to o śniadaniu mogę zapomnieć, więc jadam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz Sto jakie to wrażenie spotkać się z kimś na żywo kogo dobrze się zna przez net ? Ja też mam podobne doświadczenia, ale moje wnioski raczej nie skłaniają do powtarzania tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz doświadczenie w spotykaniu się z ludżmi poznanych w necie, dobrze zrozumiałam Rybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie uwierzyłam, że nas obgadałyście ;-) No ja już po śniadaniu - wielka kanapka (chyba musze przestac objadać sie kanapkami z białego pieczywa, do tego ogromnymi) i 20 dkg twarozku. I chyciałabym, żeby mi to starczyło do ok 14.00, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem dobrze zrozumiałaś Myszorku :-) a udało się Wam pogadać tak o czyms konkretnie ( nie pytam o czym :-) ) czy raczej zdawkowo? wiesz chodzi mi o to,że trudno jednak rozmawiać w realu tak jak my sobie tu skaczemy po tematach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i masz złe doświadczenia? ciekawe jakie będziesz miała wrażenie jak się spotkamy w przyszłym tygodniu :D u mnie i Halika to było tak, że ja wpadam na pkp, ona od razu mnie zauważyła i zaczęła do mnie machać, całym ciałem :D :D była kawa i małe co nieco nieopodal, gadałyśmy cały czas, raczej konkretnie. i też nikogo nie obgadywałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że coraz więcej tytaj spotkań jest :-) Pewnie Wy się juz do 22.04 będziecie już znały, tylko ja nie będę nikogo znała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie martw się :-) my przecież wszystkie dobrze sie znamy :-) a trudno żebym nie widziała się z Myszorkiem jak mieszkamy tak blisko - ja od jakiegoś czasu to w każdym sklepie wypatruję Myszorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, właśnie Śmiała :D może masz ochotę ?? zapraszam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - dobrze zrozumiałaś, a statystyki wyglądają następująco: Spotkały się: Myszorek z Halinką Sto z Laurką Mają zamiar się spotkać: Myszorek z Rybką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko zakupy zazwyczaj robię w Chacie - ale tylko wracając z przystanku, poza tym Piotr i Paweł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja akurat wole Lewiatana - bo blisko i ETC bo tam są jeszcze ciuszki :-), lubie też zaglądać do Agrobexu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×