Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

mam nadzieję że perfumy - to lubię najbardziej :-) ale z kwiatów też się ucieszę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lwem to chyba moja Babcia była - ale Ona była tyranem domowym :-o Rany Sto, mam nadzieję, że Jej nie przypominasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ja się cieszę, że nie znam żadnego lwa, a Ty jesteś \"lew oswojony\" :-D Sto, ja myślałam, zeby się w centrum spotkać, co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto- wszyscy moi koledzy to ani przystojniaczki ani samotni, tak więc nie mam nikogo takiego na zbyciu ;-) Tak sobie myślałam, co do naszego spotkania - czy Ty wiesz, gdzie jest główna poczta na Świętokrzyskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło poczty na Świętokrzyskiej, jest Coffe Heaven, i jestprzytulnie w środku. Może być tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie ukrywam, że mam do cofee Heaven kilka kroków od pracy, więc mogłybyśmy się tam umówić nawet już 10 po 16.00. Skąd Ty byś jechała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie ukrywam, że mam do cofee Heaven kilka kroków od pracy, więc mogłybyśmy się tam umówić nawet już 10 po 16.00. Skąd Ty byś jechała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie ukrywam, że mam do cofee Heaven kilka kroków od pracy, więc mogłybyśmy się tam umówić nawet już 10 po 16.00. Skąd Ty byś jechała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc też tam, na Nowym Świecie, tam jest rzeczywiście dużo kawiarni, i też mam w miarę blisko, bym była tak ok. 16.30 Rany, nie mam pojęcia dlaczego aż trzy razy się wpisało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha - dogadujemy się jak nie wiem co :-D Powiem tak - pracuję w centrum, i mam właściwie wszędzie blisko, więc na pewno coś wybierzemy. Do środy jeszcze czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, kobieto, ja ani nie wiem, gdzie jest Mazowiecka, ani gdzie Enklawa, a co tam obok jest ? Jakie sklepy ? Może po tym poznam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? Ja nie wiem, gdzie to jest. Muszę sprawdzić, bo może to rzeczywiście koło mnie, a ja nie wiem :-o Ale o ulicy Mazowieckiej, to pierwsze słysze ;-) Ten Paparazzi, to koło Galerii Centrum może jest, albo kina Relax ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło poczty, mówisz ?? To chyba coś mi świta - a to nie jest klub ? Nie zadymią tam nas, anie nie zagłuszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tlenowa jestem ;-) Możesz mailem mi wysłac - masz mój adres mailowy ? Powinnaś gdzies tam mieć :-) Dobra, ja do domu ide - Wajcha po mnie przyjechał, to trzeba się zbierać. Jak będziesz wieczorem, to może ja też zajrzę, o ile Wajcha laptopa wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczorajszy wieczor do dani. Bylismy w pubie, kupa znajomych i ogolnie fajnie. A mojemu pająkowi cos odbiło i pposzedł do domu !!! Normalnie az płakc mi sie chciałotak byłam wsciekła i smutno mi było !!! jak wrociłam to spał na kanapie... Mam ochote dac mu w łeb !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie fryzur - ostatnio mam ochotę wyciąc sobie grzywkę, zaczesuję włosy na czoło i oglądam się, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo jak już wytnę, to ze 3 miesiące muszę chodzić w grzywce, aż odrośnie, czyż nie, czyż nie płaszcz - zimowy brązowy, a na wiosenkę kupiłam sobie płaszczyk w kolorze takim kremowym, łanny (zimno mi w stopy) o matko, jeszcze ze 20 stron mam do przeczytania chciałam powiedzieć, że jak my z Myszorkiem się spotkałyśmy, to obgadywałyśmy, więc i tak nie uwierzę, Sto, że Wy nie :D:D Myszorek, widzę, że wniosłaś sprostowanie :D w kwestii spotkań - być może spotkają się tez Halik z Laurką, gdyż mnie ciągną znajomi do Gdańska na 2 dni, to może się wproszę :D ja pamiętam swoją komunię pierwszą (bo u mnie w diecezji, czy tam jak to się nazywa, jako jedynej w Polsce chyba, są 2 komunie, mała - w białych kieckach w 2 klasie i duża - na biało-czarno - w 4 klasie), dostałam niebieskiego bmxa i w tej sukience sobie przed blokiem jeździłam :D ojeny, w Kangurze to i ja brałam udział swojego czasu :D i nawet jakąś książkę wygrałam chyba :D (widać, że najmłodsza tu jestem 😘 :D) ja też kcem pączka 😭 w kwestii pogody - od niedzieli do środy zimno (tzn tylko -3, w porównaniu z tym -20 to mało, ale zawsze), a potem coraz cieplej i za tydzień już 10 stopni, jupi! ja się w Plebanię wciągnęłam, jak była sesja, no bo przecież trzeba sobie robić przerwy w nauce, prawda? i po co w tej przerwie siedzieć i nic nie robić, to włączałam sobie tv i oglądałam i nawet jestem w temacie :D (palić mi się chce, ale nie wzięłam fajek ze strefy zapowietrzonej :D) futryny plastikowe polecam myć Cifem, ale już je pewnie, Sto, umyłaś, więc nie wiem, po co to piszę :D Rybeczko kochana, a nie możesz bardziej na północ jechać? :D Halinka, jeśli już, to raczej autobusikiem ja na bołling mogę pójść, dobrze się ze mną gra, im więcej piwa wypiję, tym bardziej na boki miotam kulę :D ja też się cieszę i wzruszam, że tak miło Wam/nam się gada, ale kurde, męczące jest doczytywanie :D Rybka, to oko dryga z braku magnezu? Bo mni też czasem dryga życzenia składam więc spóźnione Śmiałej 😘 i Rybce 😘 (coraz zimniej mi w nogi) najlepszy znakk zodiaku to Waga i to nie podlega dyskusji, o :P :D Beluśka kochana Ty moja Wago 😘 no w mordę, przeczytałam :D teraz idę jeść w ogóle to mam zły humor od początku tygodnia, związany wiecie z czym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam jajka na zimno z majonezem, nie wiem, czy to dobre dla mojego żołądka i dla otoczenia :D właśnie, patelniom go! patelniom, Moluś! co dziś robiom? bo Haliki bendom się óczyć i może nawet zrobiom pożondek z cióhami, bo jórz wiosna idzie, to czeba wywalić coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem, może rzeczywiście znak :D w niedzielę rano będę wiedziała, czy jadę na ten audyt, czy nie jadę, to Ci powiem :D a dasz mi kawałek koca i jakąś poduszkę może? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu, to jak tyle roboty, to weź zacznij już dziś, a nawet, jak nie przyjadę, to będziesz miała wiosenne porządki z głowy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×