Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ledwo przeżyłam - wróciłam z mega hiper nudnego szkolenia. Więcej bym nie wytrzymała. Jejku, co ja tu czytam - podsluchujący teść, podduszanie poduszką ;-) Co to za czarne oczy jeden ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, a tak w ogóle, to czemu Ty \"tego swojego\" pająkiem nazywasz ? To tak zawsze, czy tylko jak zła jesteś ? No i czy w końcu owy pająk pozwolił Ci jechać do mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kropeczko wśród nas :-) po co chodzisz na nudne szkolenia? właśnie dostałam przesyłke od klienta- prezent urodzinowy- książka z dedykacją taką ,że do domu chyba jej nie wezmę... i co byście zrobiły na moim miejscu? podziękować i bez komentarza czy odesłać ? a może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, zależy jaka to dedykacja, i od którego klienta - od \"tego\" ?? Jak od \"tego\", to podziękować i zostawić w pracy, po co masz ferment do domu przynosić, jak sprawa już przebrzmiała jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest Kropeczko,że to nie \"ten\" :-( gdyby to był \"ten\" to bym sie nie zastanawiała czy go urażę czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk wtedy jak jestem zła a czesem nawet jak nie. A tak to to Aniołek. Narazie temat wyjazdu jest w zawieszeniu ale postaram sie go przekanac a jak i tak bedzie marudził to postawie na swoim i przyjade super ekspresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxpoprawienie humoru
Chce zalozyc kurwa konto w tym jebanym banku. - Co prosze?? - Powiedzialem, ze chce zalozyc kurwa pierdolone konto w tym jebanym banku! - Jak pan smie! - Normalnie! Nie doslyszysz szmato ? Dawaj mi tu kurwa kierownika! Kierownik, caly nabuzowany, bo juz wie czego i jak zada ten klient: - No wiec, o co panu chodzi! - Powtarzam kurwa po raz trzeci, ze chce zalozyc chujowe konto w tym jebanym kurwa banku! - A ile pan chce wplacic? - 2 miliardy. - I ta kurwa robila jakies problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxpoprawienie humoru
Przychodzi maz do domu i zaraz na wejsciu dostaje od zony w leb. - Za co kochanie? - pyta maz. - Pranie robilam i z twoich spodni wyciagnelam karteczke, a na niej jakas Klara i jakies cyferki. - Alez kochanie, bylem na wyscigach konnych i Klara to nazwa konia a cyferki to numery gonitw - tlumaczy maz. Za tydzień przychodzi maz do domu i na wejsciu dostaje dwa razy w leb od zony. - Ależ za co kochanie? - Twój kon do ciebie dzwonil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) pa pa laseczki do jutra :-) książkę zostawiam w pracy , potem sie zastanowię coz nią zrobić :-) Moluś bądx dziś dobra dla Aniołka i nie krzycz :-) po co ma sie chłopak stresować :-)... albo co gorsza zrobic Ci krzywdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, a bardzo ta dedykacja osobista jest ? Trudno mi coś Ci doradzać, bo nie wiem, co tam napisane. Ogólnie, to ksiażki raczej do domu nie bierz, a klientowi podziękuj, grzecznie lecz stanowczo i nie nawiązuj do dedykacji, aż tak bardzo. Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem! Nie udało mi sie dotrzymac obietnicy i pozarłam sie z pająkiem !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem! Nie udało mi sie dotrzymac obietnicy i pozarłam sie z pająkiem !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D z rana mnie nie będzie więc już teraz wtorek zaczynam :D koło południa też mnie może nie być, bo mąż coś napomyka, że ze służby może zejsć i o 16 więc być może sama do urzędów busem będę jechała. bardzo miły miałam wieczór, bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny, co Wy wczoraj piłyście ?? Powiedzcie, czy dobrze zapamiętałam - wczoraj spotkały sie: Myszorek i Rybka i Śmiała ?? Laurka i Halinka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam wczoraj ochpte sie napic a nawet upic ale nie miałąm czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powtarzając za Kropką skąd ciągłe kłótnie u Was? to są jakieś poważne sprawy o które się kłócicie czy raczej takie z życia codziennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×