Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Miała jakies bluzki ale mi one do gustu nie przypadły. Wiec chyba ubiore spodnie od garnituru i tunike. Ktoregos dnia robiłam przymiarki wrazie jak bym nic nie kupiła i spox. Kumpele jak były w sobote tez mowiły ze OK, wiec chyba tak pojde ubrana i koniec a pozniej poprzysyłam Wam foty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam w ten okropny paskudny deszczowy poranek ja chce wiosne 😭 nie jesień 😭 wszędzie korki, widzę jakis wypadek za oknem co za dzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że maszwyjście awaryjne :-) Czekamy na foty of course :-) Laurka - ja wiem, że Ty już nie śpisz, ale przyszla byyś do \"Koła gospodyń\", bo mam tu jedno pytanko do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam Kropciu aparat trzeba naładować żeby z niego zdjęcia ściągnąć i jakoś nie mogę się zebrać :-( ale jak tylko je zgram prześle bo było pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze Wam dziewczyny trochę wiosny z Poznania wysłać ;-) dodatkowo mam biuro prawie że w lesie i ptaszki mi tu ćwierkają ;-) choc nie jest najcieplej dziś ubrałam spódniczke mini i długie kozaki do niej a to przeciez już prawie połowa kwietnia :-( druga sprawa,że mini ładnie wygląda z wysokimi kozakami ;-) Moluś tunika jest ok, napisz jaki ma kolor, może jakieś fajne kolczyki sobie sprawisz zamiast bluzki to czasem może dać lepszy efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Laurencja - ja tak sobie wieczorem myślałam, i myślałam, i mi się przypomniało, że Ty nic nie mowisz o jazdach, kiedy masz egzamin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, że do mnie wszystko poooowoli dochodzi ;-) A masz jeszcze jakieś jadzy ?? Belluś - mi się normalnie oczy zamykają - a jest tak wcześnie :-( Też mi się już nic nie chce robić, i jeszcze na dodatek zapomniałam komórki z domu, a tam może do mnie wydzwaniają ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pogoda do banki i zaraz robie druga kawe. Komorki tez dzis zapomniałam i kosmetyczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, mi to się nawet nie chciało dzisiaj malować, ani jakoś specjalnie elegancko ubierać - siedzę więc bez makijażu, w sportowych ciuchach i przysypiam !! Ile ja bym dała, zeby właśnie teraz z powrotem znaleźć sie pod kołdrą, hmmm......rozmarzyłam się :-) Spać, spać, spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka 11
cześć laseczki, co tu tak smutno? o spaniu wszyustkie gadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włoskie - takie jak ze starych filmów z Sophią Loren - że się kłócą, a żyć bez siebie nie mogą :-) I ciągle u nich głośno, i nigdy nie wiadomo, czy dobrze, czy źle, bo to sie może szybko zmienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a nie możesz raz nie zrobić ?? Np. podziel wedlug własnego uznania, co masz zrobić Ty, a co Wajcha, i zrób swoją część. Jak się będzie pultał, to powiedz, że to była jego działka, a że nie chciał rozmawiac, to sama podział obowiązków zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka masz pomysły :-) ale wydaje mi sie że Sto i tak zrobi to w końcu sama bo po prostu lubi jak jest wszystko jak powinno ;-) dziwny ten Twój mąż Sto, chodzicie do kina, na plotki \"o dupie Maryni\" a on nie ma czasu pogadać o Twoich potrzebach? to może zabierz go gdzieś do knajpki gdzie nie wymiga się,że jest zmęczony czy że nie ma czasu ? albo napisz list do niego - do przeczytania w wolnej chwili :-) - sama tak kiedyś zrobiłam i poskutkowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ci faceci !!!! Ja sie ciesze, ze z Pajakiem mamy podzielone obowiazki i ze czasem pyta mi sie czy mi pomoc w kuchni. A jak sie nie pyta to go wołam i mowie\" pokruj cebelke \" zrob to czy tam to. Tez oczywiscie jest czasem foch bo odciagnełąm go od kompa ale grzecznie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka :-) Ty bardziej nowoczesna jesteś :-) a ja przechowuje niektóre takie listy i czasem się z nich śmiejemy jakie to problemy straszne mieliśmy ,że ktoś nie chciał ugotowac obiadu albo coś tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, myślę, że Ci dziewczyny dobrze radzą :-) Weź Wajchę d knajpy i powiedz, co Ci na sercu leży, w koncu w knajpie Cię nie zbędzie, albo napisz mu maila, albo list - to są dobre rozwiązania, i można do nich podejść spokojniej, i powiesz, co Ci na sercu leży od początku do konca, a on będzie musiał to przeczytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, masz dobry tok myślenia - jak tak było zawsze, to skąd chłopina ma sie domyślić, że teraz Sto się chce dzielić obowiązkami. I dlatego Sto, musisz mu to wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Są duże szanse, że zrozumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sto - raz w końcu nie zrób, bo inaczej, to chyba zawsze w tym \"blędnym kole\" będziesz :-o Jakby mi ktoś też gadał, że mam sprzątać, a potem sam za mnie posprzątał, to bym w życiu palcem nie kiwnęła. Ale jakby powiedział parę słów, i nie posprzątal, to chciał, nie chciał, i ja bym sie za robotę wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×