Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto, ja myślę, że po świętach, tak od 24.04, bo mi kasa na konto przyjdzie, a ja musze parę spodni eleganckich kupić. No i mam wielką ochotę do tej Dekady z Tobą, Twoją Wajchą i moją pójść. Tylko, że to też po wypłacie, więc najwcześniej 28, 29 - to wtedy będziemy opijać moją nową pracę !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Laurka - nawet bardzo komunikatywna :-) Jakoś nie mam problemów ze zrozumieniem tego, co masz do zakomunikowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odpisuję na maile służbowe :-) klient który podarował mi na urodziny ksiązke wciąż dopytuje czy ją już przeczytałam i jakie wrażenia :-) z dnia na dzień odkładam tego maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Laurak jaka obeznana w tych sprawach , jak moj Pajak ;) A wczoraj spotkałam tescia i nawijał mi ze sa rekolekcje i o spowiedzi i jak powiedziałam, ze \"dziekuje ale nie skorzystam\" i ze był w lipcu i przez to 8 mies nie nagrzeszyłam tak bardzo to sie bardzo obruszył. Kurcze mało mnie oni jeszcze znaja... Dzis pewnie bede miec kazanie jak tam pojde ale dam sobie z nimi rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem - prywata odwalona. Rybko, napisz, że w nawale pracy jeszcze nie przeczytałaś, albo, że przeczytałaś (jeśli to prawda) i masz takie a takie wnioki - i trzymaj sie tylko treści ksiażki, nie dedykacji :-) Jak chcesz, to mogę za Ciebie napiszać :-D :-D Laurka, a dlaczego to sobota jest ważna, a nie niedziela ?? W koncu niedziela to Zmartwychwstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto podasz przpis na karpatke?? Aa się urwałam na poł godzinku na miasto i wróciłam z nową sztrukową marynarką - miałam sobie kupić spódnicę, ale co tam, ważne że mi sie podoba, po spódnice pode może jutro po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko napisz :-) spoko tytuł książki \" zacznijmy od nie \" czy coś takiego :-) Sto a czym faszerujesz te jajka? Emilka w jakim kolorze ta marynarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna. Stwierdziłam że jasna nie do wszytstkiego będzie pasowała, poza tym jasna mi sie tal nie podobała. Ale stwierdziłam że jak przywiozą jasne, ale będa podobne do czarnej to sobie kupię, bo nie były drogie, 45 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki Sto, może i jak się wezmę, dawno karpatki nie jadłam a w życiu nie robiłam tego ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sto też ten przepis wypróbuję :-) ja kiedyś robiłam takie jajka które zapiekało się z jednej stony z bułką tartą ale już zapomniałam jak to się robiło ;-( też mam zasadę że jak nie wiem co to jest to nie klikam ;-( moja Wajcha bardziej ciekawski był i teraz płytę główną w kompie musimy wymienić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na gg też to dostałam ;-( czasem sie zastanawiam po co ludzie to robią? jakąś korzyść z tego maja czy tacy złośliwi są ? a karpatkę to robię z pudełka Oetkera :-) ale nie całe ciasto tylko ptysie - pyszne wychodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem - o rany, ale magiel :-o Oczywiście, nie siedziałam w głowie przełożonego, i nie zrobiłam jak on chciał, i na początku był wkurw, z obu stron. Ale potem jakoś doszliśmy do consensusu, i muszę pare rzeczy poprawić, i znowu zrobić nową analizę na piątek 😭 Bokiem mi wyjdzie ten miesiąc wypowiedzenia ;-) Rybko, podaj mi więcej szczegółów, dot. książki (co tam z tyłu o niej napisame) i jakie masz relacje z tym panem. Rany, Wy tu o jedzeniu wielkanocnym gadacie - całe szczęście, że mnie nie zachęca, bo to wielkanocne, to be ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz idę po tej masakrze do domu - czuje się jakby mój mózg ważył z tonę, i jeszcze głowa mnie boli. Spać, spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no - znowu zabiłam topik ??? Zaczynam podejrzewać, że mnie nie lubicie :-p Halince sie poskarżę. Mam chody u Niej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto przepis masz z tyłu oczywiście :-) Kropeczko to książka o negocjacjach :-) Pana lubie i nie lubię :-) też juz idę do domu a na kolację zrobię takie jajka faszerowane żeby spróbować jak wyjdą ;-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też już idę, jutro Ci Rybka odpowiedź napiszę :-) Cześć Wam 🖐️ Jeszcze tylko jedno pytanie - Emilka, gdzie Ty kupiłaś taki tani żakiecik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrzynce prenumerata gazety i pewnie polecony by sweterek z allegro odebrać, a mąż zabrał klucz ze sobą na służbę. zabijęęęęęęę 😠 😭 no musiałam się poskarżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. odkryłam pieniądze na koncie. moja marna wypłata wpłynęła :D chyba się przejdę na tę pocztę w ciemno, bo koło niej parę sklepów z ciuchami :D :D będę tu wieczorem między jednym a drugim serialem więc zapraszam :D ostatnio dużo tyram, więc dziś pełen relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam właśnie drineczka, piorę sobie kurtkę narciarską ładuje aparat dzięki koleżance co mi przypomniała ;-) :-D i wszystko jest fajnie gdyby nie to że muszę popracować moja wajcha poszła na spotkanie jajeczkowe z kolegami znaczy się wróci na czworaka ;-) :-D :-D ja jade jutro do karkowa :-D tak się cieszę Myszorek oglądasz przyjaciół ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, bo za późno mi ty niedobra powiedziałaś 😭 ale dobrze,że mnie oświeciłaś, że znów emitują :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×