Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

witam wieczorkiem ! ale Was tu duzo :D Ja siedze z farba na głowie, podjadam surowkke z pekinskiej a Pajak spi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wino otworzyć, bez wina ani rusz :D Śmiała kupiłam dokładnie to samo, które przytachałaś :D :D (reklama wina australijskiego raz :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam powiedzieć że nie znam się absolutnie na winach ale uwielbiam dobre czerwone wytrawne no i często się zdarza że kupuje wino z \"widokiem\" ;-) znaczy się ładna etykietka to na pewno dobre wino :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez dzis byłam u mamy i prawie wcale nie obejrzałam \"Przyjaciół\" A teraz ucze sie ewiazac krawat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w swieta pewnie sie zobaczycie co Myszorku??? Nie ucze sie juz tego wiazania- za bardzo skomplikowane...-wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło to jeszcze kupa czasu ale szybko zleci :) 300 km szmat drogi... Ja bym tesknmiła jak cholera...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tęsknie Moluś. wcześniej miałam ich 40 km od siebie i mogłam odwiedzać raz w miesiącu. a teraz jedna wileka dupa. aj hejt wlkp 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie watpie Myszorku... Dal Ciebie 🌻 na pocieszenie... A gdzie reszta? -spia. Wypiłam lampke wina i tak mi goraco sie zrobiło ;) ide po nastepna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mieszka 2 bloki dalej :) Winko sacze nadal ale juz mało mam i zastanawiam sie nad trzecia lampka...Kurcze zawsze przy alkocholu palic mi sie co chwila... Nudzi mi sie bo Pajak spi juz od 3 godzin w opakowaniu na kanapie. Nie bede go budzic niech tak spi do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pale przy balkonie ;) Mi tez juz wystrczy, reszta na jutro... Ide zajarac fajeczke i chybai spac... dobrze ze boss jutro gdzie sjedzie wiec luzy. A w maju jedzie na Santane- fajnie... Kolorowych snow... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita pierwsza zmiana - normalnie \"stare dobre czasy wróciły\" i wieczorem tu pogadanka byla, a ja w naiwności sobie prasowałam, i nawet do głowy by mi nie przyszło, że Wy jesteście na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie Myszorek, Rybka, Belluś, Emilka, Moluś ??? Hej dziewczynki ! Zgłaszać mi się tutaj. Śmiała - a Ty gdzie jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana! Jestem zajebiscie niewyspana i jakiegos nerwa mam. Zamiast sie cieszyc bo luzy dzis w robocie bo bossa nie ma to ja o! Ale pewnie mi przejdzie... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Moluś, to pewnie dlatego, że poszłaś późno spać, i to wino Ci może zaszkodziło ? Jak włosy ?? Jakim kolorem farbowałaś ? Jaka firma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no własnie włosy wyszły troche do bani bo jedynie co widac to to ,ze nabrały troche blasku i odrostow nie widac. Kolor : intensywana czerwien ( chyba tylko na opakowaniu) z Garniera. A winko, hmm moze masz racje. Pajaka w koncu obudziałm i poszedł ze mna spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) mam dziś dobry humor bo wczoraj kupiłam synowi fajne dżinsowe spodnie i koszulę w biało czarną kratę i do tego czarny T-shirt - wygląda świetnie i tak jakoś dorosło..... niby 10 lat a przystojniaczek z niego :-) Myszorku jaki sweterek kupiłaś ? daj linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ja też kiedyś pofarbowałam włosy na jakis mocno czerwony kolor - i nic mi nie wyszło - ewentualnie jakiś przebłysk. Mam za ciemne włosy do czerwieni, albo wtedy miałam wcześniej ciemną farbe ? Nie wiem. Ale Ty i tak masz mocno czerwone włosy - więc nie narzekaj :-) No i odrostów nie masz :_) Cześć Rybka :-) No proszę, jak to zakupy humorek poprawiają - a nawet to nie sobie coś kupilaś. Rany, jak tak o zakupach mówicie, to ja też bym chętnie poszła, tylko kasy brak, muszę na pensję poczekać. A potem \"zapoluję\" na kilka par spodni - bo cienizna u mnie z eleganckimi spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zebranie :o ku.wa nie nawidzę tego. Rybko kupiłam zwykłe bolerko za 39 zł, by mieć na sukienki na lato przede wszystkim, bo wtedy zawsze mam problem rano gdy jeszcze jest chłodniej co na siebie narzuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek - bolerko powiadasz, brzmi bardzo interesująco :-) Gdzie kupiłaś, jaki kolor, jaki materiał ? Współczuję zebrania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto jajeczka nie wyszły bo ich nie zrobiłam :-) poszliśmy całą rodziną na zakupy i późno wróciliśmy ale warto było bo sporo rzeczy kupiliśmy i naśmialiśmy się jak to zawsze bywa jak się do sklepu z dwójką dzieci idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×