Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, no poscieli właśnie nie lubię - nie pamiętasz, jak kombinowałyśmy co by tu do magla pójść ? :-) I jak tam Ci proncie w łapce sie sprawuje ? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, to masz małego \"chomiczka\" :-D :-D Ale cóż Laurka poradzisz, ma Pluja charakter zbieracza i tyle. No w końcu po babci ;-) ;-) Ja tez jestem trochę z charakteru do Babci podobna, więc coś wnuki maja po dziadkach, babciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was kupowała ostatnio telefon na abonament? kończy mi się umowa i zastanawiam się czy pakiet za 55 zł brutto (w tym 105 minut gratis do wszystkich o każdej porze zamienne na ileś tam sms-ów) to jest oferta korzystna czy raczej nie? kto wie niech powie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to jaj mam nadz że moje dzieci nie będa miały po babci charakteru, ona też chomikuje - a ja wszystko co zbędne wywalam, nie lubię mieć chaosu wokół siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella ja to nie wiem, mam tel w idei i jestem zadfowolona. To co piszesz jest wg mnie korzystne. Kurde nawet bardzo korzystne. Tylko ja wole min gratis niż sms-y, nie znosze pisac sms - ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila - nie martw się - ja też wszystko wyrzucam, co niezbędne, ale gdybym miała dziecko o naturze \"chomika\", to bym miała, i nic by nie było. Moje potencjalne dziecko to odrębny człowiek, i nie musi mieć zachowań takich jak ja, przecież. Ważne, żeby było szczęśliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem mądra - pytam, czy tel. jest stacjonarny, a Bella tu o smsach pisze. Aczkolwiek ponoć ze stacjonarnych też już można wysyłać smsy. To Belluś, powiedz, jaki operator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Belluś, jak za 55 zł netto/brutto ???masz ponad 100 minut do wszystkich (upewnij się, czy na pewno do wszystkich), to, to jest moim zdaniem korzystna oferta. Ja mam w Idei za 29 netto abonament i 10 min. gratis. To sobie zobacz, jakie mam zdzierstwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w orange place 50zl ale nie pamietam ile za to mam, w kazdym razie darmowe minuty sa podzielone na te do orange i stacjonarne i pozostale i tych pozostalych mi zazwyczaj nie starcza tantwoja oferta wyglada na korzystna bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wam bo ja trochę gadam przez ten telefon a nie chce mi się szukać ofert oni (znaczy plus) zaproponowali mi takie warunki na rok po 2 letniej umowie P.S. na pewno do wszystkich Kropcia bo pytałam o to 3 razy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i 55 zł brutto a jak wygadam te 105 minut to mam 0,72 zł za minute do wszystkich a 0,18 zł za sms do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sto, jak Ci nie przeszło, to weź lampeczkę jeszcze \"na drugą nogę\" :-D :-D Bo co tak tylko na jedną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko z córą malujesz jajka?? A ja mam dla was wierszyk: W piątek rano bez gadania bierz się do jaj malowania Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a po co Ty chce to przez ROK czasu zbierać ?? Dwa tyg. Ci nie wystarczy ? Albo ewentualnie miesiąc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×