Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć -) też się nie objadłam no może słodkiego więcej zjadłam niż zwykle :-) za to najeździłam się sporo... w przyszłym roku nigdzie nie jadę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
co tam normosan, wobec potęgi miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rybka 🖐️ Ja się za to wynudziłam, w ogóle nigdzie nie jeździłam, siedziałam w domu - można powiedzieć, że sie zrelaksowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to Kropcia powiedz mi? bom ciekawa wykluczyłam już Rybkę i Panią Halinkę bo napisały posta o 10:39 czyli dokładnie wtedy co stary pierdziel ale nas jest wciąż tak dużo że nie wiem kto to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
i tak Cie kocham Laurka ozen sie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurkę tez należy wykluczyć, że sama sobie wielbiciela znalazła, bo tez mają wspólny wpis - co za skomplikowana zagadka. Chyba się poddam :-o Macie dużo pracy w pracy ??? Myszorek znów zniknął w odmętach pracy. A ja mam zadanie - chcę znaleźć jakieś ładne miejsce z hotelem na romantyczny weekend - znacie takie miejsca w miarę niedaleko Warszawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
jestem przyszlym mezem Laurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedaleko W-wy to ile km? Ja jadę z mężem niedługo na taki do Akwawitu :-) hotel+basen+masaże+inne atrakcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, tak do 200 km., bo dalej to już za długa trasa. Sęk w tym, że jak znajduję jakieś fajne miejsca, to wszystko b. daleko od Wawy, i b. drogo - 650 zł. za dobę. Ale jedno miejsce znalazłam - śliczne - tylko właśnie i daleko i drogo - gdzieś w okolicach Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
Laurka rozwiedz sie bedzie nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś - swoje \"śledcze umiejętności\" ukierunkowuje w tej chwili na wyśledzenie jakiegoś hotelu, więc nie mogę sie rozdwoić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaber stary pierdziel
dlaczego sie smiejesz z mojej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko absztyfikant podejmuje dialog może zagraj z nim w 10 pytań :-) - jest szansa że możesz odgadnąć kto to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej sobie hotel w centrum
zarezerwój a nie na zadupiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, w Gołębiewskim byłam na wyjeździe firmowym, i mi sie średnio podobało - taki hotel właśnie na wyjazdy firmowe, raczej nie na romantyczne, no i odległość duża. O wiele bardziej podoba mi sie ten, gdzie Ty sie wybierasz, ale też daleko. Ja jakieś takie wygrzebałam - bo mi się klimaty podobają, ale ceny mają dość wysokie: http://www.lezno.ug.gda.pl/ To blisko Warszawy: http://www.owjadwisin.pl/polozenie.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ma byc romatycznie to ja zdecydowanie nie wybrałabym centrum :-) w Lesznie jest tak ,że cały weekend spędzasz w hotelu i centrum rekreacji Kropeczko a planujesz jakieś zwiedzanie czy raczej relaks na miejscu? ponoć Kazimierz jest śliczny i romantyczny ale nie wiem jak to daleko od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko wiesz nie jestem przekonana do takich obiektów starych chyba że to byłby jakiś zamek z odpowiednim wystrojem i jeszcze np. zwiedzaniem części muzealnej w nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ma być miło - czyli trochę spacerów, trochę wypoczynku, zwiedzania, żeby nie siedzieć tylko w pokoju, i w ogóle. Zawsze mi sie marzył weekend w pałacu :-) Ale oczywiście malowniczych okolic wokół Warszawy nie ma 😠 Kazimierz śliczny - też biorę go pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×