Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mi już wszystko chodzi normalnie, do Rybki nabazgrałam liścik :-D Emilka - mój adres to didi-dexter@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja do Ciebie to chyba na stary adres mailowy napisałam, ale teraz to już sama nie wiem. Na ten \"ika\" coś tam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo może wiecie :D w skarbowym pipy na razie nie odbierają :D w tym roku po raz pierwszy się z mężem rozliczam - na picie on będzie widniał jako podatnik, ja jako współmałżonek :D gdzie mamy tego pita wysłać, znaczy do któego urzędu ?? w zeszłym roku bylismy zameldowani 500km od siebie :D i tu,i tu czy tylko do urzędu męża? :D Belluś mówiła, że do męża ale mówiła też by się upewnić, co czynię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi się podoba :-) Roladki z cukinii z grilla Składniki: • cukinia • ser feta • czarne oliwki • oliwa • koperek Sposób przyrządzenia: Cukinię pokroić w cienkie, długie paski. W te paski zawinąć po kosteczce sera feta, spiąć wykałaczką. Każdą roladkę ozdobić oliwką. Oliwę wymieszać z posiekanym koperkiem i skropić roladki. Piec na grillu (najlepiej na tacce) przez kilka minut. albo to: Bakłażan z grilla Składniki: • 4 kromki chleba tostowego lub weka (vel weki vel bułki paryskiej vel francuza – mam nadzieję, że wszyscy wiedzą, o co mi chodzi), • 1 nieduży bakłażan • ser mozarella (4 plasterki) • 1 pomidor • 4 listki bazylii Sposób przyrządzenia: Bakłażana należy umyć i pokroić w plastry grubości ok. 1-2 cm. Posolić i odstawić na 1-2 godziny aż puści sok. Dokładnie osuszyć ręcznikiem papierowym. Pieczywo i bakłażana upiec na grillu z obydwu stron. Teraz czas na zrobienie kanapek na kromce chleba układam bakłażana, na nim plasterek mozarelli, plasterek pomidora i na samej górze listek bazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że tlen mi sie zepsuł ;-( nadal nic, wysłałam tez do siebie samej i też nic :-( pity rozumiem można wysłać pocztą? ja zawsze zanosiłam do US ale w tym roku nie chce mi sie jechać ;-( Niestety Myszorku nie wiem jak CI pomóc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka w sprawie spotkania do Halinki uderzej :-) Myszorek, ja się kompletnie na tym nie znam, Rybko - oczywiście, że PIT możesz wysłać - poleconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, muszę im oświadczenie wysłać, że się w urzędzie męża rozliczam..pffffffff. że też tego mailem załatwić nie mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rybcia som to buty marki cichobiegi, zamszowe koloru ciemnej oliwki, zmieniłam już w sklepie, bo mi się nie chciało na obcasie dalej iść, a mam kupę rzeczy do zrobienia czekam na zwolnienie się drukarki, zaraz wywlokę tę blondynę obok za włosy p.s. Laurko, śliczny wierszyk, niestety nie mogłam Ci tego napisać już wczoraj, gdyż mam zablokowany telefonik, ale napiszę Ci to jeszcze dziś, jak już odblokuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona siedzi na tym kompie, który ma działającą drukarkę 😭 no bo przecież nie będę drukować 150 stron u siebie, wydrukuję na wydziale, na darmo, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka, Cześć Laurka 🖐️ Emilka - wysłałam Ci maila. Laurka - tak sie zastanawiałam, gdzie Ty sie podziewasz, i starego pierdziela też nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielki piątek miałam mieć 3 raz robiony migdałowy peeling, no ale tak pogadałam z dermatolog i powiedziałąm jej, że średnie te wyniki po peelingu, i że jak na tą kasę, to nie jestem zadowolona. Sam dermatolog też to przyznała, i mi zaproponowała kwas glikolowy i jeszcze trójfazowy. No i sie zgodziłam, chociaż ona powiedziała, że sie będę tydzień \"łuszczyć\" i nie będę mogła się malować. No ale - zdecydowałam się - najpierw mnie tak wyszczypało, jak jeszcze nigdy (kwas 70%), a potem to nie wyglądałam zbyt dobrze na świeta. Do tej pory mi skóra płatami schodzi, i nie mogę jej zdzierać, tylko odcinać nożyczkami (sic.) No i Śmiała - jak Ci ktoś zaproponuje taki kwas, to weź sob ie tydzień wolnego, bo sie źle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Jezus Maria Kropka! aż się przestraszyłam co ty piszesz, ja tylko maseczke własna stosuję i jest dobrze, nie szkoda Ci cery na te wszystkie mikrodermabizaceje (czy jakos tak)? mnie to by było przede wszystkim szkoda pieniedzy Laurka a co sie stało?? ja też czesto tu narzekam to Ty też możesz przecież i nie martw się, że nastrój zepsujesz, chodz i nie siedz sama, stary pierdziel rzeczywiście gdzieś zniknął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35% też miałam, i to było łaskotanie. Natomiast to 70% to rzeczywiście tak szczypało porządnie, że myślałam, że mi normalnie skórę spali. Ale coś Ty, nic takiego nie było. A teraz jak obserwuję efekty, to też przeciętne są - ale w sumie jeszcze do konca nie mam \"nowej skóry\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×