Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

tez jestem głodna, zjadłam juz kanapkę i ciastko kruche kotlet z surówką mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
i do bluzki opaskę w iodentycznym kolorze udało mi się znalezć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pizzę moge o każdej porze zjeść - widać Emilka kotlet może :-) Halinka - jaki cudny wierszyk ! Sto 🖐️ Co to za bluzka, gdzie i za ile - konkrety, kobieto, konkrety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotlet z kurczaka z surówką z białej kapusty, pora i marchewki. Kurde jeszcze bym zjadła, ale kolezanka powiedziała ze koło 13 ona będzie głodna także może pójdziemy na stołówkę. Mamy świetna stołówkę w budynku obok, domowe zarcie - porcje mega i do tedo ceny bardzo przyzwoite.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
Kropcia, zapinana na guziczki, ale nie pod szyję tylko do biustu, kołnierzyk ma, rękawki króciutkie z gumeczką - podobno takie najmodniejsze teraz, z przodu malutkie czerwone guziczki, drobno przyszyte, od biustu w dół dopasowana, a na biuście marszczona, odcinana pod biustem, taka słodziutka, grabniutka, kosztowałą 59 albo 69, nie pamiętam, bo metkę wyrzuciłam już, w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
Kropka jeszcze białe i żółte były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
a ja zmieniłam nicka bo mi się nie chce tego hasła wstukiwać za każdym razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja sobie białą kupię - kto wie ? ;-) Sto - Ty chodzisz do ginekologa faceta ?? Ja nigdy - zawsze wybieram kobiety. A reszta dziewczyn ? Jak to z Wami jest ? Ma to jakies znaczenie, czy kobieta, czy facet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy - nienawidzę wizyt u ginekologa, więc idę do kobiet, żeby nie dodawać sobie stresów i nieprzyjemności. Skoro mam wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
do kobiety bym nie poszła nhigdy w życiu raz tylko byłam u kobiety - jak w ogóle pierwszy raz w życiu byłam u ginekologa ten co do niego chodzę też jest bardzo przystojny ale nie działą na mnie tak bardzo jak tamten:D zresztą kiedyś mi odbiło i miałam ochotę na romans z nim, znaczy się z tym kolegą ale potem gdzieś wyjechaliśmy i mi przeszło, w każdym razie już byłam z nim umówiona na kawę :D:D a żonaty też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Sto nie chcesz chodzić do kobiety ? Ty byś w życiu do kobiety nie poszła pewnie tak samo, jak ja do faceta. Taka awersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
nie wiem Kropka, jakoś tak mam, że wolę facetów lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Emilka szukalam b. długo dobrego ginekologa, i w końcu znalazłam fajna kobiete, która slucha co sie do niej mówi, myśli, umie wyciągać wnioski, i ma super podejście do pacjenta. No ale ona jest w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
kurcze to ja płacę 90 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
ale swojego Kropka mam blisko domu, nie muszę jezdzić niogdzie, a ta cenha jest z u7sg dopochwowym i normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie zawsze chodziłam do osrodka ale juz nigdy nie pojde !!! A prywatnie 70zł. W POznaniu zapłace pewnie ze 150. Moja Mama płaci 200zł u jakiejs pani. Ale podobno jest super i ludzi 0 kobiet masa do niej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygląda, ze ja znalazłam dobrego lekarza w super cenie ;-) Molus, u Ciebie to jakaś drożyzna jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokroteczka 1
poza tym ja bardzo rzadko chodzę, najczęściej jak potrzebuję zwolnienie :D:D i wtedy przy okazji mnie bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 70 to jeszcze nie jest zle bo koles odrazu zrobi ufg takie normalne i dopochwowe. ale w Poznaniu to juz drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×