Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość emilia S
Jestem, a nie pisze bo w domu mam wirusa na kompie i zrobi kompa dopiero w weekend, a w pracy nue mam czasu na pisanie - siedze na telepukcie - ble. Zajrzę na dłużej jak tylko bede mogla. Pozdrawiam i całuje z każdą z osobna Halina ja nie mam jeszcze starego paszportu a Ty chcesz nowy wprowadzic i to za 100!!!! Oj Słonko, zdzierca z Ciebie niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia S
Jestem, a nie pisze bo w domu mam wirusa na kompie i zrobi kompa dopiero w weekend, a w pracy nue mam czasu na pisanie - siedze na telepukcie - ble. Zajrzę na dłużej jak tylko bede mogla. Pozdrawiam i całuje z każdą z osobna Halina ja nie mam jeszcze starego paszportu a Ty chcesz nowy wprowadzic i to za 100!!!! Oj Słonko, zdzierca z Ciebie niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kawały bo nie chce mi sie juz pracowac: Szpital psychiatryczny. Lekarze prowadzą pacjenta przez trawnik, mówiąc coś do niego uspokajającym tonem, ale ten przez cały czas wyrywa się im. W końcu krzyczy: - Zostawcie mnie! Zostawcie! Zostałem wysłany przez Boga! Nagle słychać głos z okna z pierwszego piętra: - Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kawały bo nie chce mi sie juz pracowac: Szpital psychiatryczny. Lekarze prowadzą pacjenta przez trawnik, mówiąc coś do niego uspokajającym tonem, ale ten przez cały czas wyrywa się im. W końcu krzyczy: - Zostawcie mnie! Zostawcie! Zostałem wysłany przez Boga! Nagle słychać głos z okna z pierwszego piętra: - Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kawały bo nie chce mi sie juz pracowac: Szpital psychiatryczny. Lekarze prowadzą pacjenta przez trawnik, mówiąc coś do niego uspokajającym tonem, ale ten przez cały czas wyrywa się im. W końcu krzyczy: - Zostawcie mnie! Zostawcie! Zostałem wysłany przez Boga! Nagle słychać głos z okna z pierwszego piętra: - Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem! Parafianka do księdza: - Jakie ładne buty. Zamszowe? A ksiądz na to zdenerwowany: - Nie, za własne! Janie, w nocy miałem przypadkowy wytrysk nasienia! - Już zmieniam prześcieradło... - Baldachim, idioto! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kawały bo nie chce mi sie juz pracowac: Szpital psychiatryczny. Lekarze prowadzą pacjenta przez trawnik, mówiąc coś do niego uspokajającym tonem, ale ten przez cały czas wyrywa się im. W końcu krzyczy: - Zostawcie mnie! Zostawcie! Zostałem wysłany przez Boga! Nagle słychać głos z okna z pierwszego piętra: - Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem! Parafianka do księdza: - Jakie ładne buty. Zamszowe? A ksiądz na to zdenerwowany: - Nie, za własne! Słyszałem, że Kowalski kupił sobie nowy samochód? - Przecież to nie jego! - Skąd wiesz? - Wczoraj mi powiedział, że to Toyota Karola. Janie, w nocy miałem przypadkowy wytrysk nasienia! - Już zmieniam prześcieradło... - Baldachim, idioto! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam kawałay i tak sie smieje z niektorych ze szczeka mnie boli: Słyszałem, że Kowalski kupił sobie nowy samochód? - Przecież to nie jego! - Skąd wiesz? - Wczoraj mi powiedział, że to Toyota Karola. Żona mówi do męża czytającego w pokoju gazetę: - Skocz do sklepu i kup pół litra oleju. Po jakimś czasie mąż wraca i mówi: - Na pół litra starczyło, ale na olej już nie. Parafianka do księdza: - Jakie ładne buty. Zamszowe? A ksiądz na to zdenerwowany: - Nie, za własne! Przychodzi Arab z wielbłądem do mechanika i mówi: - Panie, mój wielbłąd nie chce iść... Staje cały czas i się nie rusza po czym znów przejdzie parę kroków i znów staje... - Dawaj go Pan na kanał - mówi mechanik. Facet złapał dwie cegły i przywalił wielbłądowi w jądra... Wielbłąd zawył z bólu i pobiegł przed siebie. Na to facet: - Jak ja go teraz dogonię? - Dawaj Pan na kanał! Szpital psychiatryczny. Lekarze prowadzą pacjenta przez trawnik, mówiąc coś do niego uspokajającym tonem, ale ten przez cały czas wyrywa się im. W końcu krzyczy: - Zostawcie mnie! Zostawcie! Zostałem wysłany przez Boga! Nagle słychać głos z okna z pierwszego piętra: - Nie wierzcie mu! Nikogo nie wysyłałem! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Ty nic ciekawego
nie wnosisz to dlatego. Nie pisz juz to przyjda inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Moluś ja jestem, udało mi doprowadzić kompa prawie do porządku, ale tak na 100% zrobie go w weeknd. Kawały niezłe:) większosc znana, ale i tak niezła. Ide spać, bo musze rano wstać ponadrabiac pracę w domu:) A potem na 10 do roboty - wrrr Kurde w sumie to sie ciesze że mam tę robotę i do tego ją lubie:) Ale jak znajdę robotę w transporcie to jeszcze bardziej bedę ją lubiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
nie piszesz. serio. przynudzasz i to zdrowo. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem
tez jestem pomaranczowy ale laseczki pisza sobie co im dusza niesie a ty sie czepiasz!!! o co ci lotto człowiek? po to sa topiki by mozna było sobie pogadac!!!!!!! Pozdrawiam was kobitki i gadajcie sobie tak dalej i nie przejmujcie sie głupimi wpisami !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
nie czepiam sie tylko mowie dlaczego topik pada, tzn dlaczego nikt sie nie wpisuje gdy pisza te mdle wypociny. Akurat molus i emilka to najmniej ciekawe osoby. Lub najmniej ciekawie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto i jak, i o czym tu pisze to chyba nie problem pomarańczy ? :D a sio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
oczywiscie ze nie :-D. Tylko tlumacze dlaczego molus sie wczoraj dziwila ze topik pada :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mam dziś wkurwa wczoraj lekkie spięcie w pracy zrobiłam coś poprawnie ale mam to zmienić bo tego życzy sobie moja szefowa ale wiecie co - nie zrobię tego wiem że mam racje niech spada na drzewo ;-) :-D a i jeszcze jedno wczoraj zwiedziona reklamą telewizyjną pobiegłam do sklepu po żel pod prysznic nivea ze specjalnym przyrządem do masarzu i w tym kurka wodna Geancie nie było niestety chciałam też kupić i przetestować za przykazem matki założycielki ;-) :-D (Halinka 👄) balsam brązujący garniera ale i tego nie było same wiec rozumiecie że jedynym sposobem na poprawienie sobie nastroju po tym wszystkim było zakupienie spodni w H&M :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ostra śmiała po prostu mam takiego wkurwa bo muszę zmieniać wszystkie deklaracje bo jej się coś wydaje a wydaje jej się źle bo to sprawdziłam :-) no zrobiła byś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
Witam, tu wasza najnudniejsza forumowiczka:) Oj Bella skąd ja to znam - u mnie też tak bywa - wrrr. A ja sobie przyszłam na biuro na 2 godz ponadrabiać zaległości i lecę na punkt, ach Ci klienci, żyć beze nie nie umieją - hehehe. Dziś nawet w autobusie spotkałam naszą klientke która oczywiście o cos mnie poprosiła, ale ja odmówic nie umiałam i zaraz będę jej sprawdzała jakietam bzety. Czy wam tez się tak nic nie chce jak mi?? Dobra biorę sie za robotę Całuję. P.s. ja nie uwazam się za nudną i ani żadną z was:) Jesteście ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciła :D nikt za mną nie tęsknił, nic a nic :D nóżka po weselu jeszcze fruwa, nie mogę ze sobą do ładu dojść :D myślałam że się chociaz tu naczytam, a tu kilka stron tylko, no wiecie co, że wstyd normalnie :D:D teraz komputer w końcu i czuję że żyję :D jeszcze kawałęczek białostockiej kiełbaski robionej na zamówienie, kawka i nie ma czego więcej chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D chciałam serdecznie podziękować Pomarańczowym za wywołanie uśmiechu na mym marsowym obliczu od samego rana :D mam koszmary nocne, śni mi się obrona, na dodatek muszę przerabiać graficznie pracę, gdyż rektor wysmarował ślyczne nowe rozporządzenie :D dziś idę do fryzjera. jak se czasne fryzurę, to komisja na obronie zaniemówi i nie zada mi żadnego pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty tez nic ciekawego
prosze bardzo Halinko, polecamy sie na przyszlosc :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi :D to jeszcze mnie skomplementuj, że ja jednak piszę coś ciekawego :D bo jak nie, to Cię wygonię z topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wery łel, fenkju :D end ju? :D widać, że obok mamy wydział biologii, właśnie zabiłam mrówkę chodzącą mi po ławce ijuuuuu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się boję coś więcej napisać bo jeszcze mnie objadą a tego nie przeżyję :D żem nieciekawa, niczegowata i nudna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×