Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No zobaczymy Śmiała, zobaczymy - pewien zawód i rozczarowanie na razie jeszcze we mnie pozostało. Poza tym Wajcha jakiś skwaszony chodzi - kasy nie ma, to ja nie wiem, jak my tam czas spędzimy w tej Jabłonnej. Jeszcze jak pogody nie będzie, to shit :-o Myszorek - wyobrażam sobie, jak Ci musi być zimno - mi też jest ciągle zimno - z łóżka mi się nie chce na ten ziąb wstawać, do pracy sie ciepło ubieram - zaczęłam znowu rajstopy pod spodniami nosić - i tak by mi sie czasem rękawiczki jeszcze przydały, bo kuźwa tak zimno, że nie wiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kropko wielki + dla Wajchy Twego. A jakie 🌻 ci sprezentował? Ja tez sie ciepło ubieram i Myszorku wspoołczuje- brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam koleżanki u mnie też zimno jak nie wiem co rano było 7 stopni !!!!! Kropcia, jak już bedziesz w tej jabłonnej i pogody nie będzie to ja znam conajmniej kika sposobów na spędzanie czasu do których kasa absolutnie potrzebna nie jest ;-) :-D:-D Witaj Rybko 🖐️ ooo widze kolejny meeting się szykuje jak ja wam zazdroszczę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś maleństwa, w liściach od konwalii (przynajmniej na takie wyglądają, że od konwalii) - żółte - ponoć kaczeńce - ale kto teraz sprzedaje kaczeńce ???? No ale Pani w kwiaciarni Mu tak powiedziała. Wczoraj jeszcze była u mnie koleżanka z mężem i dostałam od Nich super pachnącą świeczkę jaśminową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Belluś, ja wiem o jakim Ty spędzaniu czasu mówisz, i to jak najbardziej jest w planie :-D :-D :-) A jeśli, to nie \"to\" co myślę (słowo na \"s\" ;-) ) to poprosze tutaj o Twoje pomysły :-D Kurcze, dziewczynki - znowu się spotkacie ?? Fajowo. Ja będę najprawdopodobniej 15, 16, 17 czerwca w okolicach Poznania, więc jeśli by Wam pasowało, to bym sie chciała spotkać z Poznaniankami (lub tymi, co mieszkają w Poznaniu, lub niedaleko ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej małej wiosce - 100 km. od Poznania, więc mogę przyjechać :-) Widziałyście może wczorajszy mecz Polska - Kolumbia ??? O mój Boże, co za żenada :-o Osobiście go nie widziałam, ale czytam komentarze, i wstyd mi za naszych piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Laurka - i mnie wydałaś, po co ja tam jadę ;-) :-D ;-) Ja miałam takie przeczucia, co do Haliny - że jak nic zda !! Na tym ostatnim zdjęciu wygląda na taką obkutą, mądrą i dorosłą, że nie mogła nie zdać :-D :-) Halina - jak nas czytasz, to wielkie GRATULACJE, dla Ciebie !!! W ogóle, tu same kujony - Laurka prawko za pierwszym razem zdała, Halinka bez trudu magistrem została. Mam kompleksy normalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - Ty detektywie - rozszyfrowałaś mnie :-p Teraz czytam opinie i recenzje o meczu - i wesoło - Polacy taką popelinę odwalili, że aż żałuję, że nie widziałam tego meczu. Ale mistrzostwa to będę oglądać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, Śmiała, że ja mam \"takie coś\" o czym mówiłaś, i rzeczywiście można wybrać Polski, lub Polski 214. Ja mam wybrany Polski, i sie zastanawiałam co ten polski 214 znaczy. I okazuje sie, że to zabiera polskie litery ! To nie będę tego w żadnym wypadku wybierac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wczesniej pisałam ze Wczorajszy mecz Polska -Kolumbia tez do bani! Z taka kadra na mistrzostwa? Az sie boje! Serio ! ze wstydu przez Janasa sie najemy, o Matko Boska miej nas w opiece! I prosze sie tu ze mnie nie samiac wrazie co bo ja tu kibic jestem i strasznie przezywam to co sie dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchacha nieśmiała dobpre :-D :-D wiesz ja też siedziałam z informatykami nie tylko w pokoju ale całe piętro zajmowali :-D :-D :-D Bramke widziałam, wajcha mnie zawołał jak żyje czegoś takiego nie widziałam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie Wasze zdjęcia - Laurka to Twoje z kieliszkiem jest bardzo ładne - kojarzysz które ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak coś mi się wydaje, że wszystkich zdjęć nie mam - muszę sobie poprzenosić do folderu z Waszymi zdjęciami. Poza tym, mam zdjęcia Cat, i Walniętej - ciekawe, co u Nich słychać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko dobre o puzzlach zapomniałam :-) może dlatego że u mnie większość z nich leży pod szafą której nikomu nie chce się podnosić :-) Halinka GRATULACJE !!!! Kropeczko ciesze się że wyjazd jednak będzie, na pewno CI się uda spędzić fajnie czas :-) Kibicem nie jestem ale o tej bramce tez już słyszałam liczę Molus że mnie uświadomisz jak coś ważnego będzie się działo :-) Myszorku tylko po południu ciepło sie ubierz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego wyleciało mi z głowy bo Halince GRATULACJE ZŁOZYC !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Rybko bede informaowac o postepach nasze reprezentacji na Mistrzostwach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zmienię sweter bo ten się nawet nie zapina :D na dworze oczywiście mam kurtkę :classic_cool: wcinam jogurt naturalny z różnymi tzw. śmieciami (otrębami na przykład), co za rozkosz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, wiem o czym mówisz - też lubie najbardziej jogurt naturalny ze \"śmieciami\" - najczęściej kupuję musli tropikalne z Nestle, bo mi najbardziej smakuje, a jak nie kupuję, to sama wrzucam płatki kukurydziane i papaję. I się objadam, a później na jakiś czas mam dość - teraz właśnie mam dość :-) Ciekawe, czy Halina sie pojawi i osobiście zawiadomi o magisterce ?? A Sto, to gdzieś pojechała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbuję zrzucić ze 2 kg więc objadam się głównie tym co lubię najbardziej, a to jogurt czy skromna kanapka w pracy, po pracy góra pomidorów :D nie mam pojęcia gdzie jest Sto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sto, gdzie jesteś ??? Myszorek, fajnie masz z tymi pomidorami - bo one są zdrowe i mało tuczące, więc możesz je jeść, jeść i jeść :-) Ja aż taką fanką pomidorów nie jestem, ale lubię owszem - zwłaszcza z mozarellą :-) No i oczywiście też sie odchudzam - dzisiaj zjadłam małą kanapkę z białym serem, i pomidorem, sałatkę z sałaty lodowej, pasztecik z grzybami, i zaraz zjem Knorr Nudle serowe - myślicie, że to dużo ?? Bo na pewno nie za bardzo zdrowo. A Wy co zjadłyście dzisiaj ? Taki wywiadzik robię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie była kanapka jak zwykle ok. 8.30 - wędlina, ser, ogórek :D potem jogurt ze śmieciami, ale ten duży 400g - jem go z tymi śmieciami na dwa razy :D wrócę do domu i jak zwykle koło 18. przekąszę obiado-kolację :classic_cool: a potem wyjątkowo kawka na mieście, pewnie zaszaleję i będzie z jakimś dodatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - to jak dla mnie bardzo mało zjadłaś - ja jakbym skończyła na tym Knorze, to by było ok., ale idę dzisiaj do rodiny, i aż sie boję, jakie będą tam mieli pyszności do jedzenia, a ja pewnie się najjem, jak nie wiem co. Myszorek, Ty się dzisiaj spotykasz ze Śmiałą ?? Czy jeszcze z Rybką też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykamy się we trzy, a ja to nawet się do Rybki wprosiłam i z nią podjadę :classic_cool: :D w ten sposób zdąże wrócić do domu i pobyć w nim jakieś 30 min. w porywach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tylko bułka z serem żółtym mocarela z 2 pomidorami i tyle chyba jeszcze coś zjem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurza twarz - wychodzi, że tu najwięcej jem 😠 ;-) Myszorek, a będziesz miała ewentualnie czas na spotkanie ze mną w okresie Bożego ciała - czyli 15, 16 albo 17 ?? Śmiała, Rybka, a Wy ?? Macie na ten czas jakieś plany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie wiem :o wynika to z tego, że mąż ma dużo roboty i nie wiem czy będzie miał wolne. jeśli uda się mu te 4 dni wyciągnąć to na pewno gdzieś pojedziemy - albo teście, albo moi rodzice, gdziekolwiek. ale będę to wiedziała ledwie parę dni przed albo jeszcze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeśli zdarzy się tak, że w ten weekend będziemy tu kiblować przez jego pracę to czywiście że się spotkam chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×