Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, biorę koszule męskie i damskie - dawaj !! Prześcieradła mnie zabijaja 😭 Dzięcięcych nigdy nie prasowałam, i sie boję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a mnię się zdaję, że Ty wszystko robisz, coby nie prasować jednak dzisiaj ;-) W sumie to nawet nie powinnaś, skoro masz dziecko chore - powinnaś przy Niej cały czas siedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. Ty ją nosisz na barana cały czas ??? A to gówniara, tak matkę wykorzystywać ! Laurka, nie daj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam:) 👄👄👄. Uciekam, milego weekendu - bo nie wiem czy będę w Łodzi czy pojade do rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurcia spoko spoko nie obrazam sie ! :) Pozdro dla Twojego meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże 😭 !!!! Dlaczego dopiero jest 14.00 ???? 😭 !!!! Dzisiaj jest jakiś hiper straszny dzień 😠 - po prostu umysłowa nicość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ja mam to samo dzis!!!! Normalnie tragedia! Mowie do Pajaka ze trza sie zwolnic bo wymiekam i chyba tak zrobimy! a nadrobie jutro w domku... Wole w domu robic niz tu sie kisić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja też sie zwalniam i o 16.20 wychodzę, ale do tego czasu jest jeszcze mnóstwo długiego i rozciągliwego jak smoła..........czasu, a poza tym o 15.30 mam spotkanie - muszę to jakoś przeżyć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze godzinka! Chmurzyska wstpętne przyszły, że aż ciemno w około! i tam pewnie całe lato!!! Nerwa mam jakiegoś!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileż tu złości :D do mnie słońce zajrzało więc siedzę w koszulce na ramiączka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, Ty masz urodziny, więc się nie złościsz, wszyscy są mili, itd., to wyjątkowy dzień. Ale dla nas ten dzień jest normalnie prawie znienawidzony ;-) 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jescze jak mecz przegramy to chyba komuś nakopie!!! Myszorku jak dziś bedziesz świetować swoje urodzinki? Moze mężuś na jakąś kolacyje Cię zaprosi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Moluś :) ostatnio dużo na kafe siedzię bo mąż intensywnie i długo pracuje, taki okres ma teraz. ale dziś akurat kilka osób z pracy na piwo idzie więc też się wybieram, jakieś piwko i pizza ;) a z mężem lampka winka przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała 🖐️ Dawno Cię tu kobieto nie było - gdzie sie szlajałaś ??? :-D :-D ;-) ;-) Brakowało nam Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik :-( sporo pracy dziś mam , ale... sto lat sto lat dla Myszorka :-) , kwiaty dla Myszorka i wszystko czego sobie zażyczysz Słonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :classic_cool: mąż wyjechał do pracy, a ja zwlekłam się z wyra bo jakbym teraz usnęła to drzemka do 10tej murowana :D zaraz lecę po kawę bo oczywiście przylazłam tu zaraz po łazience :D myślę też o śniadaniu, chociaż wczoraj po 18 raczyłam się pyszną lazanią szpinakową i chyba nie jestem głodna ? hmm, chyba nie, ale nie ma jak małe śniadanko w sobotni poranek :D wczoraj dostałam kwiatka - małego w doniczce,kwitnącego - od tych paru osób co z nimi na piwo poszłam. się wydało, że mam urodziny 😭 wyobraźcie sobie,że w środku dnia zadzwoniły do mnie dwie psióły i wrzeszcząc do telefonu wyśpiewały mi sto lat :D :D warrrrriatki :D wszyscy w pokoju słyszeli :D i stąd kwiatek :D mężuś też mi bukiecik podarował :classic_cool: tak więc zjem, kawkę spiję i rozkładam się z ziemią, przesadzę nowy nabytek w ładną,małą doniczkę i tym samym skorzysta na tym dracena, która dostanie większą :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka gdzieś ty była kiedy cię nie było :D a psióły.. no wiesz, lekko fałszowały (ale to pewnie przez śmiech :D ) i zaskoczyły mnie bardzo :D pozytywanie :D :D ale to wariatki są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak :D coś się tak do nich przyczepiła no ? :D lepiej mi życzenia złóż, wszak wczoraj cię nie było :P :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molusiu kochany 😭 co się wczoraj stało po 21.00 ??? 😭 😭 Co za ROZPACZ !!! Jak teraz widzisz szanse Polski ??? Bo ja już nie widzę.......:-( Cześć Mysza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to cześć nie łaska? 😭 do widzenia państwu Myszorku, bo ja myślę, że te koleżanki to takie strasznie fajne, że ja normalnie już je lubię, jedną bardziej od drugiej :D no i wszystkiego najlepszego, sto lat, sto lat :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, Ty taka mała jesteś, że Cię nie zauważyłam ;-) No ale naprawiam błąd - CZEŚĆ KOCHANA HALINKO !!! 🌼 ;-) I już dziewczyny mogłybyście przestać się ukrywać, i powiedzieć szerszemu gronu kobietek, że to Hlik z kafeternianą wspólniczką darła się do telefonu Myszorka :-p Se słodzicie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×