Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto, mi się też Twoje zdjęcia podobają 😭 !!! No widzisz, sobie wymyśliłam inną historię, ale tak to jest, jak człowiek patrzy przes swój pryzmat - wesele naszego znajomego sponsorowali rodzice panny młodej - i podejrzewam, że się mocno wtrącali, stąd taką opinie wyknułam :-) Ale to super, że Ci się nie wtrącają, i Boże, jeszcze chcą placić. Moja Mama, jak się dowiedziała, że sie pobieramy najpierw się ucieszyła, a potem zmartwiła, bo powiedziała, że nas za bardzo finansowo nie wesprze. Powiedziałam Jej, żeby sie nie martwiła, tylko przyszła na ślub :-) W ogóle to kobieta w szoku przez 2 dni była, jak się dowiedziała o naszym ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, co ja tu robię !!! I jeszcze byki sadzę - \"przes\" :-o No laska, laska :-) Sto, no ja Cię proszę, już jest raban w mojej familii, że nie chcę w kiecce iść - każdy nagle chce mnie zabrać na zakupy do salonu sukien ślubnych. Jak mnie wkurzą, to tak jak Twoja siostra zrobię i mnie dopiero w kościele zobaczą. Sto, a ile Twoja siostra ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ja dziś pierwsza:) Dzień dobry laseczki:) Ja na moment bo zaraz wychodzę na szkolenie - tzn za godzinę ale mam jeszcze coś do zrobienia. Chciałam wam życzyć miłego dzionka 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga!!!!!! :D Ale mnie ta podróż na gazeli wykończyłą. W pierwszą strone jechało sie OK. Zero samochodow , piekne wiejskie widoczki i tak sie zapatrzyłam, ze wjechałam do rowu! HEHE. Na szczęście rów był mały i nic mi sie nie stało. Obśmiałąm sie tylko z samej siebie :) Natomiat w drugą strone jechałam pod wiatr i dostałam niezły wycisk. Ale jestem wyćwiczona juz troszke i zakwasów nie ma :) Kropuś dziękuje za komplementy odnośnie fotek I do ślubu w sukni i tylko w sukni!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:-) wczoraj w stolicy ładna pogoda była :-) udało mi sie bo w Poznaniu lało :-( tylko raz się zgubiłam przez te remonty na Marynarskiej ale ogólnie było całkiem miło :-) zdjęcia też dostałam od Molus i Sto. Dzięki Sto trochę mi w skrzynce miejsca zajęłaś:-) córke masz ładną ale 4 ujęcia z lodem to trochę przesada :-) lubię te zdjęcia z Tobą. Jak mi wysyłacie coś to raczej te na których jesteście bo inne i tak usuwam, mam po prostu ich za dużo. Moluś do twarzy Ci z tą dzidzią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a Kropeczko do ślubu tylko w sukni :-) to przecież raz w życiu można wygladać jak królewna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Nie wiem Sto, jak usunąć te potwierdzenia - myślałam, że chcesz wiedzieć czy Twoje maile zostały odczytane, czy nie, i ja Ci odsyłam te potwierdzenia. Jak chcesz mogę je ignorować :-) Moluś, rzeczywiście Ci \"do twarzy\" z dzieckiem :-D Rybko 🖐️ - sie zastanawiałyśmy wczoraj gdzie jesteś, i zapomniałyśmy, że w stolicy byłaś. Jak było ?? Myszorek, Laurka, Bella, Śmiała - gdzie Wy jesteście ?? Nie mówcie, że tylko na tlenie siedzicie :-o Słuchajcie, a jak sobie zamontuję gadulca, to będę mogła na 100% z Wami gadać ?? Halinka - a Ty co tak tylko ręką kiwasz, nawet się nie odezwiesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolica jak zwykle milutko mnie przyjęła :-) tzn klienci u ktorych byłam choc nie ukrywam,że wróciłam do Poznania skonana :-) tyle godzin w samochodzie to zabójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Kropcia, ja mam gadu i tlen i ja nie mogę gadać na tlenie z tymi, co są na gadu, coś trzeba ustawić, ale nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, chyba wszystkie maile dostałam, ale nie obejrzałam/nie otworzyłam chyba 4 wlaśnie, bo mi się poczta zawiesiła :-( Jezu, a jak się łączy tlen z gg ?? Ostatnio stwierdziłam, że przydałby mi się jakiś taki stary komputer, mój brat kupił sobie takiego \"rzęcha\" za 200 zł, i działa i ma net. A ja jestem uzależniona od laptopa Wajchy :-( Bo oczywiście na moim laptopie nie mogę nic instalować, więc bez sensu targać go do domu. Halinka, a Myszorek i Laurka to mają też gg ? Czy tylko przez tlen sie z nimi porozumiewasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, propozycja nie do odrzucenia, powiedz ile \"rzęch\" ma lat, ile pamięci (pamięci ?? dobrze mówię ??) i ile chcesz za niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie :D no jest monitor, chyba 17\'\', ale głowy nie dam, bo się na tym nie znam :D no i jest komputer właściwy, wydaje mi się, że parametry ma dość sympatyczne, bo to mój ojciec go sklecał, a mój ojciec kleci tylko dobre rzeczy :D jak chcesz, to mogę go zapytać i poprosić o oszacowanie ceny :D wiesz, jakby mi to było na rękę? Stoi mi w pokoju i tylko zawala :D komp, nie ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, czemu tak późno ??😭 Halinka, zapytaj, i może byśmy sie za jakiś czas umówiły na kupno/sprzedaż. Ja sobie obmyślę, gdzie by można było umieścić tego kompa, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam Was :-p Najpierw pojawiła się Mysza ;-) a zaraz potem Laurka - macie romans 😠 ;-) ;-) i nic nie mówicie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto dostałam zdjęcia teraz widać Cię na nich więc zostawiam :-) dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, no i widzicie - mam swój własny romans - wstręciuchy :-p ;-) ;-) Laurka, gdzie Ty wczoraj tak około południa zniknęłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×