Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropuś miałam wódkę z tej samej rodziny :D mamy znajomego, który sprowadza i nam załatwił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, a gdzie Twoja siostra będzie miała to wesele ?? Moluś - drogo/nie drogo, nie wiem, w sumie nie jest to mało - ale ja ani Wajcha nienawidzimy szukać, wyszukiwać, dogadywać sie, w Sobieskim nam sie spodobało, i wzięliśmy. Do tego jeszcze dojdzie nam max. 4 000 i się zamkniemy w 32 tys. Jeszcze da sie przeżyć. Teraz mamy akcję odkładanie :-) Aha, bo zapomniałam powiedzieć, że wesele będzie na ok. 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, to w końcu jaką mieliście Wyborową czy Finlandię ?? Bo nie wiem, a rozrzedzaną ?? Czy daliście radę :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 osob- ale będą balety !!! :D U mnie był Smirnof i wino tez było oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz ale wydatek :D ja miałam wesele tylko na 27 osób, kosztowało ok. 6500 :classic_cool: a potem kolejne 8 tys. poszło na samą podróż poślubną, coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Smirnoff lepszy od Wyborowej :-) O wiele lepszy :-) Wino tez u mnie będzie. W ogóle wymyśliliśmy sobie stoisko z barmanem, który będzie serwował gościom wszelkie możliwe drinki na życzenie. Taak było u naszych znajomych, i tylko ten barman imprezę uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ale u Ciebie było tylko 27 osób, to mniej Cię wyszło. Mi w sumie było obojętne czy wolę duze wesele czy małe. Jedna i druga opcja mi się podobała. To Wajcha zdecydował, i w sumie będzie sympatycznie - spotkam się z rodziną, którą lubię, a niewiele jest okazji, żebyśmy sie wszyscy razem spotkali. Te 100 osób, to juz jest wymyślane jak nie wiem, bo okazało sie, ze nie mamy aż tak wielkiej rodziny i tylu znajomych. Mamy nadzieję, że zwróci sie nam 10 tys., akurat na podróż poślubną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam KOchane! Jak mi sie uda zajrzę wieczorkiem. Będę jechac cyba przy samym rowie by mnie jakis TIR nie potrącił. Zawsze mam schize jak słysze za sobą jak sie cos wielkiego zbliża! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Sto, ponad sto osób, to ile 110, czy 140 ? Bo to duża róznica :-) Myślałam, że siostra będzie brała ślub w Warszawie, dlatego byłam ciekawa gdzie, jak nie w Warszawie, to te 250 zeta robi się coraz \"droższe\" ! Moluś, jedź ostrożnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie wiem, gdzie szukali, bo my w pierwsze miejsce poszliśmy do Sobieskiego, i tam robimy - więc nie znam ani innych cen, ani miejsc. Ale rozmawiałam z koleżanką, która ma w tym doświadczenie, była w tym roku na 5 weselach w Wawie, i powiedziała, że 300 to jest cena zaporowa, żeby tego specjalnie nie wziąć. No to jak 300 to cena nie do kupienia, a 250 poza Warszawą, to niewiele więcej by zapłacili. A te 250 jest od osoby, czy od pary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez musimy za muzykę zapłacić - ale nie wiem sama, czy dj, czy orkiestra. Kurcze, nigdy bym nie chciała, żeby mi rodzice płacili za wesele - a jakby płacili, to bym skromne zrobiła. Po co ich na taki koszt narażać ?? Poza tym, jak rodzice płacą, to chcieliby mieć coś do powiedzenia, przy wyborze tego, czy tamtego, a ja chcę o wszystkim sama decydować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto i Moluś dziekuje za zdjęcia:) Doszły i obejrzałam:) Bardzo mi się podobają:) Sto Ciebie to normalnie uwielbiam:) Za teksty - podobał mi sie o błędach:) Piszecie o weselach i Kropus nieobraź się ale 32 tyś?? To prawie dobry samochód - szkoda by mi było wydać tyle kasy. Ja jak kiedys będe sie chajtała to nie wydam tyle kaski - chociaż wesele będzie pewnie tez na ok 100 osób. Poza tym u mnie sa ceny inne - wkońcu to małe miasteczko a rodzina jest stąd - takze nie bedziemy musieli organizować noclegów. Dobra lece do galerii łódźkiej - musze buty kupić i jakąś wieczorową kiecke, ale pewnie nic nie kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Emilka :D ja właśnie weszłam do domu i jako mocno uzależniona od kompa od razu przydreprałam tu z jedzeniem :D ja też takie pieniądze wolałabym wydać na cokolwiek innego, ale nie wesele, dlatego właśnie u mnie było tylko 27 osób, a wydatki na podróż PO były większe niż na samo wesele :D a jak teraz naszą Kropkę czytam to się nadziwić nie mogę, bo się tyle czasu ślubu zapierała, że nie, że po co, że niepotrzebny :D :D zaczniesz Kropka kieckę nam tu wybierać to pewnie nam oczęta wyjdą :D no ale każdy ma swoje marzenia i potrzeby, mnie wystarczyła sukienka za trzysta zł, a teraz będę ślubie psióły, która kupiła swoją za 3000 :D ale śluby są fajne :classic_cool: nie mogę się już doczekać, kieckę mam, buty mam, nawet fryzjer i makijaż będę lada chwila z koleżanką rezerwować, bo sama oczywiście nie umiem się malować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów z sokiem marchewkowym, serem i precelkami:) Sukienki nie kupiłam bo za drogie - 175 zł za kawałek materialu?? - w życiu, koleżanka mi obiecała że kiedyś mi uszyje taką mała czarną - i chyba będe musiała ją poprosić aby to zrobiła. Buty były - wysokie - a gdzie ja przy 180 cm założę buty na obcasie??!! Jedne były niskie i dobre, ale - brązowe. Tak więc na nic się nie zdecydowałam. Mam jeszcze 2 tyg, wkońcu wyjdzie że nie pójdę nigdzie z powodu braku ciuchów. Ide się położyć - mam chyba ze 38 stopni temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, wiedziałam, żeby tu zajrzeć, i że mnie tutaj obgadujecie 😠 ;-) No muszę\\ coś na swoje wytłumacznie tutaj wcisnąć, więc tak: - szczerze mówiąc, to nadal jest mi obojętne, czy będę miała ten ślub, czy nie - serio, ostatnio powiedziałam Wajsze (rany ale głupia ta odmiana), że jeśli się ciężko z finansami nam będzie wyrobić, to dla mnie nie problem przełożyć ten ślub na inny bliżej nie określony daleki termin. No ale to On nie chciał, i to On się oświadczył - to co będę ukochanemu człowiekowi odmawiać, i mówić, nie, bo nie ? Jakby mi się nie oświadczył, to też by było dobrze. Najważniejsze, że się kochamy - co do rodzaju ślubu, to Wam szczerze powiem, że zawsze myślałam, że jak dojdzie do ślubu, to będę mieć własnie takie małe wesele, jak Myszorek, na max. 30 osób w restauracji, a potem byśmy sobie poszli do klubu, ale z drugiej strony mam fajną rodzinę, Wajcha też, i fajnie by było się spotkać z okazji naszego ślubu - no i w końcu sama nie wiedziałam, które wesele wolę - małe czy duze - znowu Wajcha wybrał, a ja się ucieszyłam, wybrał by mniejsze, też bym się cieszyła - wiadomo mniej kasy się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a co do kasy - to znowu - Wajcha więcej będzie płacił, ja tam niewiele mogę, i w sumie, to On ma w głowie określony kosztorys, na ile Go/nas będzie stać. Jasne, też się będę dokładać, ale będzie dobrze, jak mój wkład, to będzie 1/3, do Jego 3/4. Więc skoro On może tyle na to przeznaczyc, to co Mu będę ciąć koszty. Tak to wygląda - wyszło tak, jakby Wajcha tylko parł do ślubu ;-) A co do miejsca, to pamiętacie jak Wam mowiłam, że się bardzo rozczarowałam weselem znajomych ? Że żarcie i muzyka okropne ? no i ja sobie obiecałam, że na moim weselu będzie dobre jedzenie, i pamiętałam, że w Sobieskim jest świetny kucharz, nawet chciałam go wynajmować. A udało się nie wynajmować, i mieć fajny lokal. Myszorek - na razie co do sukienki nie mam żadnych planów, bo nie lubię sukienek w ogóle - więc kombinuję, jak koń pod górę, coby w garniturze iść :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a już myślałam, że to któraś z Was :-( A tu nic, nie pogadam sobie z Wami 😭 Sto, otworzyłam skrzynkę - mam mnóstwo zdjęć od Ciebie :-D Na tych pierwszysch, czyli wysłanych ostatnio, jest dużo Ciebie :-) Dobranoc 🖐️ :-D ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze spadajcie:) Kropa ty nie kombinuj dziewczyno z garniakiem, tylko suknię kup :) Raz w życiu będziesz taką okazję aby wyglądać olśniewająco i czuć się tak... kurde brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Emi :-D Jak fajnie, że jesteś :-) Jak Twoje samopoczucie ? temperatura spadła ? Kiedy Ty masz tą rozmowę o pracę ?? Emi - ja się w sukience źle czuję, stąd moje obiekcje - wszystkie imprezy obskakuję w spodniach/garniturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, Twoje zdjęcia właśnie oglądam. Bardzo ładnie wyglądasz na nich, według mnie ładniej, niż na tych wcześniejszych, co kiedyś nam przesłałaś. Super wyglądasz na tym zdjęciu z tym małym dzieckiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz \"wyczerwiste\" włosy ! :-D :classic_cool: Gadam do siebie 😭 ale jeszcze chwilke pogadam - Sto, ta Twoja kropka, to nie jest do mnie nic a nic podobna :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - jaka Ty laska jesteś na tym zdjęciu z dziećmi, w siatkowych czarnych rajstopach, czerwonej bluzce i czerwonej opasce - fiu, fiu......... Twój mąż to chyba zaćmienie miał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa miałam i sama nie wiem, jestem chora i nie mam siły na to aby cokolwiek przeglądać - tam w orangu są testy w II etapie, mam taki test w poniedziałek albo we wtorek. Co do mojej temp to spadła - ale płuca mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś już po pierwszej rozmowie ? Jak Ci sie to widzi ? Jak wypadłaś ? chyba dobrze, skoro mówisz o II etapie.Mówili, jakie to mają być testy ? Chociaż ogólnie ? Bo ja mam taką mini ściągę z rozmowami do TP, może w Orange podobne funkcjonują. Jak chcesz, to Ci mogę przesłać. WP się \"wywaliło\", i więcej zdjeć nie obejrzę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×